Προς το περιεχόμενο

ps4 slim 1TB + horizon zero dawn + ps plus 90 days 299€ [ΞΑΝΑ]


logistoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.germanos.gr/product/sony-playstation-4-1-horizon-zero-dawn-3-ps-plus/20354070/

 

Απο Γερμανο βγαινει φθηνοτερα για κατοχους Eurobank μεχρι την αλλη εβδομαδα απο την προσφορα που εχει βγει για 20%επιστροφη(για επομενη αγορα παντα).

https://www.germanos.gr/corporate/eurobank_epistrofi/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια φιλη ψαχνεται να παρει στον δικο της ps4 δωρο μαζι με κανα παιχνιδι και με ρωτησε αν μπορω να τη βοηθησω.Να την πω να τσιμπησει το συγκεκριμενο? Ο δικος της ειναι πορωμενος με playstation απλα τωρα εχει κανα εναμιση μηνα θητειας ακομα και λεω μηπως χασει αυτο το 90 days που λεει στον τιτλο γιατι δεν ασχολουμαι με κονσολες και δε ξερω τι ειναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φιλη ψαχνεται να παρει στον δικο της ps4 δωρο μαζι με κανα παιχνιδι και με ρωτησε αν μπορω να τη βοηθησω.Να την πω να τσιμπησει το συγκεκριμενο? Ο δικος της ειναι πορωμενος με playstation απλα τωρα εχει κανα εναμιση μηνα θητειας ακομα και λεω μηπως χασει αυτο το 90 days που λεει στον τιτλο γιατι δεν ασχολουμαι με κονσολες και δε ξερω τι ειναι :P

90 μέρες PS plus από την μέρα ενεργοποίησης.

Οπότε αγοραστε άφοβα:)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα κιόλας ενεργοποιείς της 14 μέρες δώρο και μετά βάζεις της 90. Σε ευχαριστώ φίλε που μ είπες ότι έρχεται σε dvd

Ναι κι εγώ έτσι έβαλα το plus πρωτα 14 μέρες και μετά τις 90 οπότε έχω μέχρι και τον Ιούνιο, προσοχή στο να απενεργοποιήσετε την αυτόματη ανανέωση!!

 

Το παιχνίδι έρχεται σε DVD με επισήμανση επάνω ότι δε πωλείται ξεχωριστά

 

Θέλει γύρω στα 18-19 λεπτά εγκαταστάση στο σκληρό

 

Γενικά έφαγα γύρω στην ωρα+ να στήνω τη κονσόλα μέχρι να παίξω και μετά σου λένε για τα PC :lol:

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, τα cloud saves προφανώς λειτουργούν όσο έχεις plus, αν κόψεις τη συνδρομή χάνονται ή μένουν στο cloud μέχρι να ενεργοποιήσεις ξανά τη συνδρομή και να έχεις ξανά πρόσβαση;

 

Έχω καλομαθει με το steam και με χαλάει να πληρώνω και για τα saves..

 

Το plus πιο πολύ το θέλω για τις διπλές εκπτώσεις, παρά για να παίζω online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

90 μέρες PS plus από την μέρα ενεργοποίησης.

Οπότε αγοραστε άφοβα :)

Και ακομα μια ερωτηση, τι ειναι αυτο το ps plus? Σου δινει προσβαση σε κατι? Σορρυ αλλα ειμαι εντελως ασχετος και μου τα ρωταει αυτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ακομα μια ερωτηση, τι ειναι αυτο το ps plus? Σου δινει προσβαση σε κατι? Σορρυ αλλα ειμαι εντελως ασχετος και μου τα ρωταει αυτα :P

Μόνο με plus μπορείς να παίζεις online και κάθε μήνα σου δίνει κάποια παιχνίδια τα οποία μπορείς να παίξεις όσο είσαι ενεργός συνδρομητής.

Αν τελειώσει η συνδρομή δεν χάνονται αλλά μπορείς να τα παίξεις μόνο όταν έχεις συνδρομή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κι εγώ έτσι έβαλα το plus πρωτα 14 μέρες και μετά τις 90 οπότε έχω μέχρι και τον Ιούνιο, προσοχή στο να απενεργοποιήσετε την αυτόματη ανανέωση!!

 

Το παιχνίδι έρχεται σε DVD με επισήμανση επάνω ότι δε πωλείται ξεχωριστά

 

Θέλει γύρω στα 18-19 λεπτά εγκαταστάση στο σκληρό

 

Γενικά έφαγα γύρω στην ωρα+ να στήνω τη κονσόλα μέχρι να παίξω και μετά σου λένε για τα PC :lol:

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, τα cloud saves προφανώς λειτουργούν όσο έχεις plus, αν κόψεις τη συνδρομή χάνονται ή μένουν στο cloud μέχρι να ενεργοποιήσεις ξανά τη συνδρομή και να έχεις ξανά πρόσβαση;

 

Έχω καλομαθει με το steam και με χαλάει να πληρώνω και για τα saves..

 

Το plus πιο πολύ το θέλω για τις διπλές εκπτώσεις, παρά για να παίζω online

 

Δεν είναι σαν το ps3;

Είναι υποχρεωτική η εγκατάσταση σε σκληρό;

​Aν είναι έτσι, μάλλον συμφέρει να πάρεις με όσο πιο μικρό εσωτερικό δίσκο για να γλιτώσεις χρήματα και να πάρεις ssd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομίζω να με ρώτησε ποτέ, το έβαλε εκεί και καλύτερα κιόλας, γιατί να ταλαιπωρείται το λείζερ και να ακούω όλη την ώρα τη φασαρία; θεωρώ την εγκατάσταση στο σκληρό αυτονόητη 

 

όσο για τον ssd, αν και στο pc είμαι φανατικός του ssd και βάζω πάντα παιχνίδια σε αυτόν (έχω 2 x 256αρηδες στο gaming pc και σε όλους τους άλλους έχω έστω έναν 120αρη), το 1TB είναι  τεράστιο και ακριβό ώστε να το αντικαταστήσω έτσι απλά και τα παιχνίδια είναι γιγάντια.. το έχω βέβαια στα υπόψιν αλλά όχι και ως άμεση προτεραιότητα

 

επίσης αν δε κάνω λάθος μετά από πρόσφατο fw update μπορούμε να έχουμε παιχνίδια και σε εξωτερικό σκληρό μέσω του usb (όπως και στο xbox), οπότε δες και αυτό σαν επιλογή.. ένας εξωτερικός μηχανικός από usb 3.0 μπορεί να μεταφέρει όσο και στο sata πρακτικά (συνήθως στα 120mb/s είναι αυτοί) και ένας ssd μπορεί να είναι επίσης πολύ γρήγορος.. ίσως όχι όχι σε sata 3 αλλά κάποιες εκατοντάδες mb/s σίγουρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...