Προς το περιεχόμενο

ps4 slim 1TB + horizon zero dawn + ps plus 90 days 299€ [ΞΑΝΑ]


logistoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ποιο κατάστημα αγόρασες? Εγώ από you.gr. Εν τω μεταξύ ήταν όλο το πακέτο στα Ιταλικά! Μέχρι και η κάρτα του PS+ για 90 μέρες στα Ιταλικά ήταν!!!!

Αρα προφανως και ειναι Ιταλικης εισαγωγης και προελευσης.

 

Ισχυει οτι σε αρκετα παιχνιδια του ps4 εχουν παραπανω απο μια γλωσσες απο πισω,αλλα παντα εχουν μια απο τις δυο κυριες γλωσσες στην χωρα που εισαγονται,δηλαδη ή Ελληνικα ή Αγγλικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βγω λίγο :ph34r:  off. H επιστροφή πως δουλεύει πχ αν έχω 100Ε μπορώ να τα χρησιμοποιήσω και να χρεωθώ μόνο 199 ? Και αυτό δουλεύει με φυσική παρουσία στο κατάστημα ή και με online αγορά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλαμε για την περιπτωση της Eurobank απο οσο εχει αναφερθει λειτουργει ετσι: Γινεται η αγορα πχ του ps4 slim στα 300ευρω κανονικα.

 

Μεχρι τελος Απριλιου γινεται επιστροφη του 20%(δηλαδη 60ευρω)σε ενα ψηφιακο πορτοφολι της καρτας απο το οποιο τα χρηματα μπορουν να αφαιρεθουν σε επομενη αγορα απο τα συνεργαζομενα καταστηματα.

 

Ας πουμε κατι σαν τα εκπτωτικα κουπονια ενα πραγμα.

 

Με λιγα λογια τα χρηματα που επιστρεφονται ειναι διαθεσιμα μονο για επομενη μελλοντικη αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν η κάρτα έχει μαζέψει από προηγούμενες αγορές πχ 100Ε μπορώ να τα χρησιμοποιήσω τώρα ? (αυτό ρώτησα)

ναι, οταν πληρωνεις με καρτα eurobank σε ρωτανε στο ταμειο αν θελεις να πληρωσεις με το ποσο που εχεις συγκεντρωσει στην επιστροφη.

Επεξ/σία από zafiris87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιο κατάστημα αγόρασες? Εγώ από you.gr. Εν τω μεταξύ ήταν όλο το πακέτο στα Ιταλικά! Μέχρι και η κάρτα του PS+ για 90 μέρες στα Ιταλικά ήταν!!!!

Από το κοντινό μου Κωτσόβολο το πήρα

 

Η κάρτα του plus μεσα ήταν στα ελληνικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, οταν πληρωνεις με καρτα eurobank σε ρωτανε στο ταμειο αν θελεις να πληρωσεις με το ποσο που εχεις συγκεντρωσει στην επιστροφη.

 

Αν θέλω η παραγγελία να γίνει online ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά για το PS4 Pro, μόνο για όσους μένουν στο Ηνωμένο Βασίλειο δυστυχώς.
http://www.ebay.co.uk/itm/332027332985?clk_rvr_id=1191089028813&rmvSB=true και βάζετε κωδικό C10ARGOS, βγαίνει στις 315 λίρες.

​Το ίδιο και για τα Slim, http://www.ebay.co.uk/itm/351981837651?clk_rvr_id=1191029097037&rmvSB=true
​170 λίρες για τα 500gb, 207 λίρες για το 1tb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...