Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/3/2022 στις 2:30 ΜΜ, LabrakisG1992 είπε

Κατεβάζω,κάνω ινσταλ μπαίνω κρασάρει την ώρα π είμαι στο αεροπλάνο. Ξαναμπαίνω μετά απο 2 λεπτά ξανά.Πάω στεαμ κάνω επαλήθευση αρχείων λειπουν κάποια τα βάζει ξαναμπαίνω στο 2ο γκειμ τα ίδια.Ε αι σιχτίρ. Ντιλιτ.

Το αναφέρει και το ίδιο το παιχνίδι ότι μπορεί να υπάρξει πρόβλημα (υποθέτω λόγω της προχθεσινής αναβάθμισης). Κι ένας συμπαίκτης μου έχει πρόβλημα. Εμένα παραδόξως δεν έχει κάποιο πρόβλημα. Αντιθέτως μου κράσαρε κάποιες φορές πριν την αναβάθμιση.

/ Γνωρίζει κάποιος για τα προηγούμενα που ρώτησα; 

Επίσης, από χθες για κάποιο λόγο με έβαζε συνέχεια στο ίδιο map....

Spoiler

Πάνω που πανηγύριζα ότι σκότωνα χθες χωρίς καν attachments στα όπλα στο απέναντι βουνό, τελικά ήταν botάκια... Τρεις σκότωσα εγώ και πέντε ο συμπαίκτης μου.

* Στο κίτρινο πλαίσιο λογικά είναι τα botάκια. Έχουν μία ρίγα στον αριθμό της ομάδας τους.

** Προσέξτε από τι όπλο πεθάναμε...

559503128_(344)-.png.c11f338e40304e4109df48c4af98cebd.png

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 24/3/2022 στις 2:30 ΜΜ, LabrakisG1992 είπε

Χαρά στο κουράγιο όσων παίζουν ακόμα.Ξεκίνησα να παίζω όταν βγήκε το pubg και άντεξα 2500 ώρες. Μέτριος παίχτης με μέσο όρο 2.5kd το παράτησα μόλις βγήκε το vikendi. Μπαίνουν κάτι φίλοι προχθές,με πρήζουν λέω άντε να μπω. Κατεβάζω,κάνω ινσταλ μπαίνω κρασάρει την ώρα π είμαι στο αεροπλάνο. Ξαναμπαίνω μετά απο 2 λεπτά ξανά.Πάω στεαμ κάνω επαλήθευση αρχείων λειπουν κάποια τα βάζει ξαναμπαίνω στο 2ο γκειμ τα ίδια.Ε αι σιχτίρ. Ντιλιτ.

Το 2.5 K/D το έχουν οι πολύ καλοί παίχτες, οι μέτριοι είναι στο 1 και κάτι. 

Ψήθηκα και γω με τη παρέα να ξαναπούμε μετά από πολύ καιρό, θα δω αύριο πως θα πάει. Ελπίζω όχι σε crashes..Το constant hitching το έφτιαξαν? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Ελπίζω όχι σε crashes..

Ένα θέμα με τα μικρόφωνα μετά το χθεσινό update το έχει. Εκεί που ακούγεσαι, ξαφνικά χάνεσαι και δεν ακούς ούτε τους άλλους μέχρι να τελειώσει η πίστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το movement ακόμη"ξύλινο" είναι όμως;

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Το 2.5 K/D το έχουν οι πολύ καλοί παίχτες, οι μέτριοι είναι στο 1 και κάτι. 

Ψήθηκα και γω με τη παρέα να ξαναπούμε μετά από πολύ καιρό, θα δω αύριο πως θα πάει. Ελπίζω όχι σε crashes..Το constant hitching το έφτιαξαν? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Το 2.5 K/D το έχουν οι πολύ καλοί παίχτες, οι μέτριοι είναι στο 1 και κάτι. 

Ψήθηκα και γω με τη παρέα να ξαναπούμε μετά από πολύ καιρό, θα δω αύριο πως θα πάει. Ελπίζω όχι σε crashes..Το constant hitching το έφτιαξαν? 

Εχουν διορθωθει ολα.

 

Πολλοι βασικα ειναι που δε καταλαβαινουν πως το 95% των crashes ειναι λογω θεματων στο συστημα τους.

Αν εχεις εστω και ελαχιστα ασταθες oc σε μνημες,καρτα η επεξεργαστη ακομα και εαν δε φαινεται πουθενα αλλου,το pubg θα κρασαρει. Το ιδιο και αν ειναι θεμα με drivers.

Παντα οταν μου κρασαρε κατι αλλο εφταιγε.

Μια περιοδο μονο μετα απο καποια update κρασαρε σε καποια συγκεκριμενα map/server σταθερα και καθε 5 λεπτα.Το λυσαν μετα απο λιγες μερες.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ λοιπόν βάμος.Το βάζω να κατέβει.Θα ψήσω και έναν φίλο.Αν κάποιος ψήνεται και έχει discord και μικρόφωνο ας πει χωράμε 2 ακόμα.ΟΧΙ TRYHARD ΜΌΝΟ 4FUN.(και όχι κάτω τον 18 :Ρ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LabrakisG1992 είπε

Οκ λοιπόν βάμος.Το βάζω να κατέβει.Θα ψήσω και έναν φίλο.Αν κάποιος ψήνεται και έχει discord και μικρόφωνο ας πει χωράμε 2 ακόμα.ΟΧΙ TRYHARD ΜΌΝΟ 4FUN.(και όχι κάτω τον 18 :Ρ )

Κάντε με add ElinasGrek

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LabrakisG1992 είπε

Οκ λοιπόν βάμος.Το βάζω να κατέβει.Θα ψήσω και έναν φίλο.Αν κάποιος ψήνεται και έχει discord και μικρόφωνο ας πει χωράμε 2 ακόμα.ΟΧΙ TRYHARD ΜΌΝΟ 4FUN.(και όχι κάτω τον 18 :Ρ )

Αν θες ,γραψε το discord σου να σε βαλω σε ενα γκρουπακι που ειμαστε και παιζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Dantε είπε

Παντα οταν μου κρασαρε κατι αλλο εφταιγε.

Τα άλλα παιχνίδια που δεν κρασάρουν δεν αξιοποιούν πλήρως το σύστημα (GTA V);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργο... Πριν 12 μέρες στο 5ωρο κράσαρε τρεις φορές. Από τότε δεν έχει ξανακρσάρει. Επίσης πριν από εκείνο το κρασάρισμα είχε κάπου 2 βδομάδες να κρασάρει. Και σε συμπαίκτες μου συμβαίνει. O.C. δεν έχουμε κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...