Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε να δούμε τι θα λέει αυτό, ο μόνος λόγος που έχω ενδιαφέρον είναι οι ελάχιστοι cheaters λόγω Blizzard App.

αν δεν εχεις παιξει το 1ο κριμα, για μενα ηταν το καλυτερο παιχνιδι που επαιξα στο πσ4 μακραν, δε ξερω πως θα τα παει στο pc και αδιαφορω μιας και δεν εχω, αλλα για μενα δεν υπαρχει αντιπαλος σε αυτο που προσφερει, ειδικα το pve ειναι και καπως challenging

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέει στο official site dude...και είναι open btw.

 

https://www.destinythegame.com/beta

τοτε γτ πουλανε κλειδια?εκει καπου μπερδευτηκα στην αρχη ηξερα κ εγω για την open beta...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν εχεις παιξει το 1ο κριμα, για μενα ηταν το καλυτερο παιχνιδι που επαιξα στο πσ4 μακραν, δε ξερω πως θα τα παει στο pc και αδιαφορω μιας και δεν εχω, αλλα για μενα δεν υπαρχει αντιπαλος σε αυτο που προσφερει, ειδικα το pve ειναι και καπως challenging

 

Για σένα, για την πλειοψηφία ήταν μια μετριάτζα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σένα, για την πλειοψηφία ήταν μια μετριάτζα.

sorry αλλα δεν εχεις παιξει ποτε και εκφερεις και γνωμη? μετριαντζα για 50k online at least καθε μερα lul

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Taken king και μετά ήταν παιχνιδάρα απο τις λιγες, looter shooter με mmo sprinkle και δυνατό pvp, αρκετά δυνατό pve με αρκετό content. το D2 απο ότι φαίνεται είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα. λίγο ρετους έφαγε και το αμολάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε γτ πουλανε κλειδια?εκει καπου μπερδευτηκα στην αρχη ηξερα κ εγω για την open beta...

 

 

giphy.gif

 

 

 

sorry αλλα δεν εχεις παιξει ποτε και εκφερεις και γνωμη? μετριαντζα για 50k online at least καθε μερα lul

 

Μιλάς για το game τώρα να φανταστώ γιατί όταν έκανε release ήταν μετριότατο και για αυτό φαντάζομαι και τα μέτρια reviews. Προσωπικά δεν ασχολήθηκα πολύ λόγο του fov/fps. Αυτό θα ήθελα να του δώσω μια ευκαιρία στο PC και ευτυχώς που έχει open beta.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα απο την αρχη μου αρεσε, γτ τα μεκανικς ηταν εκει, φυσικα μετα το ttk ανεβηκε παρα πολυ, ηταν σχεδον διαφοτερικο παιχνιδι, dj ελπιζω να το γουσταρεις, για μενα εχει το καλυτερο pvp μαζι με το titanfall

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gameplay ήταν solid ναι συμφωνώ τα υπόλοιπα απλά δεν υπήρχαν :D Δεν με ενδιαφέρουν τα pvp based games πια buddy, για co-op πιο πολύ, είμαι fan του Borderlands και μου άρεσε που βάλαν comic relief μέσα, εννοείτε θα του δώσω μια ευκαιρία ειδικά τώρα με m/k και unlocked fps/fov. Πάντως άμα έκανε release στα κοντά το Anthem tbh εκείνο θα προτιμούσα από ότι έχω δει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gameplay ήταν solid ναι συμφωνώ τα υπόλοιπα απλά δεν υπήρχαν :D Δεν με ενδιαφέρουν τα pvp based games πια buddy, για co-op πιο πολύ, είμαι fan του Borderlands και μου άρεσε που βάλαν comic relief μέσα, εννοείτε θα του δώσω μια ευκαιρία ειδικά τώρα με m/k και unlocked fps/fov. Πάντως άμα έκανε release στα κοντά το Anthem tbh εκείνο θα προτιμούσα από ότι έχω δει.

μα και το pve του ειναι πολυ καλο και γι αυτο το αγορασα πιο πολυ γτ ειχα πολυ multy τοτε, ειναι παρα πολυ καλο με strikes / raids κα ειδικα hardmode θα καρα-γουσταρεις, ελπιζω δηλαδη να μην εισαι πολυ δυσκολος  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το PvE του Destiny ειδικα πριν το Taken King ηταν μεγαλη φολα. 

φολα δε θα το ελεγα, αλλα μπορουσε να ηταν καλυτερο, αλλα παθανε και μαθανε οποτε ελπιζω να μην κανουν τα ιδια λαθη και να ερθει ετοιμο, με τα οτι αυτο συνεπαγεται πολλα strikes, raids easy hard modes etc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω να παίξω δυνατό τίτλο αντάξιο των Halo 1-2-3. Μιλάμε για Bungie, ο πήχης είναι πολύ ψηλά.

Ε τωρα γραφεις οτι να να ομως. Που κολλαει το halo με το destiny ρε συ psycho?

Επισης sequel παιχνιδιου ειναι.Δεν γινεται να το θεωρεις για χ,ψ λιγους μετριο το αρχικο και να περιμενεις παιχνιδαρα απο το απλο του sequel.

Εγω προσωπικα το 2015 πηρα play αρα δεν το προλαβα νωρις το αρχικο.

2 πραγματα που με χαλασαν για δεδομενα κονσολας,always online(ειδικα στο release χτυπησε ασχημα)και πολλα dlc.

Στο pc το πρωτο αρνητικο δεν πειραζει γιατι δεν πληρωνουμε το online φυσικα και για το δευτερο υπαρχουν τα κλειδαδικα για μειωμενη τιμη αρα κατι γινεται αν αξιζει.

 

Τωρα για τον najin φοβαμαι οτι θα πεσει στην ιδια παγιδα που επεσαν αλλα ατομα περυσι αγοραζοντας πολλαπλους online τιτλους(bf1,tf2,ow)και μετα τα παραταγαν(επειδη ξερω οτι ηδη παιζειε tf2,ow,hots,marvel και περιμενεις και το call)2 πραγματα προτεινω σε υποψηφιους αγοραστες.

1)Μην το αγορασετε αν δεν ειστε σιγουροι για το αν σας αρεσει το gameplay του παιχνιδιου η το βαρεθειτε γρηγορα.

Οπως και το diablo εν μερη δεν ειναι παιχνιδι που το παιρνεις για το story κυριως και οποτε και αν εχεις ορεξη για το online.

2)Μην το αγορασετε αν σκοπευετε να αγορασετε και αλλα online παιχνιδια(fifa 18,cod ww2,sw bf2)η θα παιζετε ηδη υπαρχοντα παιχνιδια(bf1,rainbow six,ow,tf2).

Επισης ειναι παιχνιδι που αναγκαστικα θες τα dlc/season pass του. Δεν ειναι bf που την βγαζεις αν θες με το απλο παιχνιδι.

Χρονος και ορεξη για ταυτοχρονα παιχνιδια δεν υπαρχει και γιαυτο και αρκετοι παρατανε σε βαθος χρονου αρκετα παιχνιδια.

Με τον psycho πχ τα λεγαμε περυσι που πηρε tf2,bf1 και ow (ευτυχως χαμηλα απο κλειδαδικα)και πλεον παιζει rainbow six κυριως.

Εγω πχ ελπιζω να προλαβω την beta και θα δω και με το call τι θα γινει αφου μαλλον θα διαλεξω 1 εκ των δυο να εχω μαζι με το ow. Στο star wars εχει πεσει ακυρο με το καλημερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...