Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι δεν χρησιμοποιεί SMT threads, δηλαδή βλέπει μονο cores το παιχνίδι (οι κονσόλες δεν έχουν HT/SMT). Αν κάποιος με i7 μπορεί να το επιβεβαιώσει καλο θα είναι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Spartan117 τι monitor έχεις και σε τι ανάλυση παίζεις και βγάζεις τόσα FPS?

 

Τεστάρω απλά τα όρια του παιχνιδιού στα 1080p, κανονικά το έχω 4k60 όλα maxed χωρίς MSAA με 80% res scaling. Locked 60 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζη ερωτηση αλλα μπορει καποιος να μου πει τι ωρα ειναι 10am Pacific Time, Ελλαδα? :/

8 το απογευμα νομιζω, το pvp μου αρεσει παρα πολυ αν και με λιγοτερο κοσμο, γενικα δεν αλλαξανε κατι, παραμενει το ιδιο καλο destiny αλλα δεν εκαναν ουτε μια αλλαγη, μεχρι και το ui ειναι ακριβως το ιδιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το είπαν ''2'' επειδή βγαίνει και στο PC δηλαδή..

Ξεκαθαρα, αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν ειναι καλο, για μενα ειναι απο τα καλυτερα του ειδους, και εχει περιπου ιδιο συστημα με το αγαπημενο μου borderlands (loot, world bosses, co-op), ειχα τις περισσοτερες ωρες στο destiny και δε το μετανιωνω, και περιμενω το 2 με την ιδια τρελα, αλλα ας το ανανεωνανε λιγο, τεσπα, σε λιγες μερες ξεκιναμε στο μπρικι πσ4  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο θέμα performace ειμαι πολύ καλα το παιχνίδι για την ανάλυση που το παίζω με το σύστημα της υπογραφής και την 970 , δεν ειδα δηλαδή καθόλου frame drop. Τώρα απο θέμα περιοεχομένου δεν εχει και πολλά πράγματα να δείς οποτε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη , οκ όμορφα γραφικά έχει οσο έπαιξα και το εισαγωγικό του αλλα εχει πολύ λίγα πράγματα.

 

Θα περιμένω να βγεί να δώ πως θα πάει και τι βάθος θα έχει το multiplayer του πριν το αγοράσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...