Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτοιμος και εγώ για το beta αυριο αν μου αρέσει θα το αγοράσω σίγουρα , το πρώτο πάντως δεν το εχω παίξει οποτε δεν εχω και πολύ επαφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσυ με Preorder ησουν?

Και εγω το πρωτο δεν το εχω παιξει...περιμενω να δω αυτο!

 

Όχι δεν εχω κάνει preorder απλά βρήκα κλειδάκι για την beta , θέλω πρώτα να το παίξω να δω τι λέει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα απογοητευτει απειρα απτο vanilla Destiny,μπορει να μπω στο open beta να δω απο περιεργεια τι αλλαξαν η τι φτιαξαν.Δυσκολα ξαναβλεπουν λεφτα απο μενα,ποσο μαλλον full price

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες επειδή είναι follow up στην ουσία του πρώτου, θα χρειαστεί αρκετή καλή θέληση απο μεριά σας (για αυτούς που δεν έχουν παίξει το πρώτο) καθώς το μισό hype είναι lore based.

 

Επομένως, συμβουλή μου είναι να επικεντρωθείτε στο gameplay κ performance και αν-οταν με το καλό βγει΄και το έχουμε, κάνουμε και ενα recap εδώ (πραγματικά το Lore αξίζει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτους που δεν εχουν κανει ομως το preload θα ξεκινησει να υποθεσω 29/8 00:00? 

 

παιδες επειδή είναι follow up στην ουσία του πρώτου, θα χρειαστεί αρκετή καλή θέληση απο μεριά σας (για αυτούς που δεν έχουν παίξει το πρώτο) καθώς το μισό hype είναι lore based.

 

Επομένως, συμβουλή μου είναι να επικεντρωθείτε στο gameplay κ performance και αν-οταν με το καλό βγει΄και το έχουμε, κάνουμε και ενα recap εδώ (πραγματικά το Lore αξίζει).

Εγω παντως αλλα διαβαζα...του στυλ δηλαδη οτι δεν ηταν τοσο Lore based και με ενα update (κατι με King) Δωσανε σημασια στο Lore Και οτι πολλα κομματια του Lore πρεπει να τα διαβσεις στο ιντερνετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα υπήρχε lore απλά ήταν disconnected με το παιχνίδι γιατί ήταν καθυστερημένοι. Μετά το taken king πήραν τα πάνω τους και έφτιαξε όλο το game, καλά updates, involved community events κτλ. Απλα λέω πως το lore του παιχνιδιού είναι πραγματικά καλογραμμένο και αξίζει να ασχοληθεί κανείς. Και επειδή ξέρω τι βλαμμένοι είναι δεν νομίζω να έχουν δώσει απαραίτητη προσοχή στους newcomers, μακάρι να είμαι λάθος. Και κάποια πράγματα θα φανούν άκυρα για όποιον δεν έχει επαφή.

 

Εδιτ: και έτσι για την ιστορία, την επιτυχία του και το comeback που έκανε από taken king και μετά την οφείλει στην blizzard. Στην ουσία έκανε meeting η bungie (Activision) με την blizzard (Activision) για συμβουλές νεκρανάστασης ala diablo 3 πριν και μετά του πρώτου director jay Wilson.

 

Edit 2:

 

Να και ένα recap από byf, ο τύπος είναι αρκετά dedicated σε lore, πολύ ωραίο content και όλα αυτά τα κλισέ.

 

https://youtu.be/_2avSq-82oI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...