Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανεβάζω 22 λεπτά gameplay, 4.20GB το αρχείο :-D

αναμένουμε!

 

 

ζηλεύω τις γραμμές σας,εαν έχεις vdsl δλδ,αυτό κατάλαβα.

Χτες μας πήραν ΟΤΕ ότι στην περιοχή μου είναι διαθέσιμο το vdsl πλέον μέχρι 50mb..Αλλά σκέφτομαι αν αξίζει..

Βέβαια λόγω σχολής και ημιαπασχόλησης, πρέπει να ανεβάζω πολλά videos σε cloud/youtube και με 1mb upload θέλει αιώνες..και πολλά βράδια ξημερώνομαι στο πανεπηστήμιο για να τα ανεβάζω..

Με 5mb upload αξίζει;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 5 mb upload είναι μέρα με την νύχτα διαφορα, όπως και το download αλλα εκείνο λιγότερο. Μακάρι να δώσουν παραπάνω upload όμως, απ' ότι βλέπω στην γραμμή μου attainable up είναι 60 mb... 2 ώρες έκανε να ανεβάσει 4GB αρχείο πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογος, the more the merrier αλλα ποσα φράγκα ζητάνε για 5mbps upload και κατά ποσο θα πιάνεις τόσα? Post στο internet forum να σου πει κάποιος που έχει το ίδιο με αυτό που θες για σίγουρα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κατι για οσους ειναι στην beta , εχει να κάνουμε κατι αλλο εκτος απο το μικρό campaign και ενα υποτυπώδες online που έχει ? , γιατι δεν βρήκα κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κατι για οσους ειναι στην beta , εχει να κάνουμε κατι αλλο εκτος απο το μικρό campaign και ενα υποτυπώδες online που έχει ? , γιατι δεν βρήκα κατι αλλο

 

Όχι, ένα Strike έχει, το tutorial mission και 2 pvp modes. Το κρίμα είναι που δεν μας δίνουν γεύση από το open world που θα έχει το βασικό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, ένα Strike έχει, το tutorial mission και 2 pvp modes. Το κρίμα είναι που δεν μας δίνουν γεύση από το open world που θα έχει το βασικό παιχνίδι.

 

E ναι εγω αυτο περίμενα να παίξω λίγο , αν δεν μας το δίνουν αυτο πως να αποφασίσει καποιος οπως εγώ να αγοράσω το παιχνίδι αν αξίζει ? , και απο την στιγμή που δεν εχω καμια επαφή με το προηγούμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι εγω αυτο περίμενα να παίξω λίγο , αν δεν μας το δίνουν αυτο πως να αποφασίσει καποιος οπως εγώ να αγοράσω το παιχνίδι αν αξίζει ? , και απο την στιγμή που δεν εχω καμια επαφή με το προηγούμενο

 

Μέχρι να βγει στο PC θα έχει ήδη 2 μήνες στις κονσόλες οποτε βλέπεις εύκολα αν σου αρέσει ή όχι :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...