Προς το περιεχόμενο

περίεργος τύπος κάθε μέρα με της ώρες μέσα στο αμάξι


garen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισχύει ότι ακριβώς γράφω -λέξη προς λέξη- παραπάνω και επιμένω.

 

δεν ισχύει τίποτα απ όσα γράφεις.εμένα προσωπικά με έχουν τραβήξει σε τμήμα 3 το βράδυ ενώ είχα και ταυτότητα μαζί και ούτε είχα κάποιο δικαστήριο να εκκρεμεί ή κάτι τέτοιο.ο λόγος όπως είπαν ήταν επειδή άραζα σε περίεργο μέρος μόνος μου.

 

το περίεργο μέρος ήταν η πλατεία στην γειτονιά μου

 

τα συμπεράσματα δικά σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ισχύει τίποτα απ όσα γράφεις.εμένα προσωπικά με έχουν τραβήξει σε τμήμα 3 το βράδυ ενώ είχα και ταυτότητα μαζί και ούτε είχα κάποιο δικαστήριο να εκκρεμεί ή κάτι τέτοιο.ο λόγος όπως είπαν ήταν επειδή άραζα σε περίεργο μέρος μόνος μου.

 

το περίεργο μέρος ήταν η πλατεία στην γειτονιά μου

 

τα συμπεράσματα δικά σου

 

Ήμουν σαφής πριν και δεν έχει νόημα να το κουράσουμε. Το παράδειγμα σου (που μπορούσες κάλλιστα να αρνηθείς εκτός και αν σε τραβήξαν για απείθεια) δεν αποτελεί απόδειξη. Όπως είπα όμως μη το κουράζουμε.. Γνωρίζω πάρα πολύ καλά τι γράφω, και όταν γράφω κάτι. Το αφήνουμε εδώ λοιπόν, υπάρχουν και τα pm.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια φορα , πριν καιρο ,ειχα περασει κατι στενακια 2,4 φορες με το μηχανακι .Ηταν καλοκαιρακι και ειχε κοσμο στις βεραντες.Την 2 φορα τους ειδα να συζητανε, την τριτη φορα δεν αντεξαν , ενα ανδρογυνο σηκωθηκε ορθιο , ενας παππους φωναζε τι ψαχνω.Τωρα τι να τους ελεγα,οτι εκανα ντελιβερυ ,οτι δεν ηξερα εκεινη την περιοχη επειδη ειχα κωλοστενα και ηθελα να δω τις διασταυρωσεις και τους αριθμους ? Φανταζομαι τα σεναρια που θα εφτιαξαν,τους συναγερμους και τους συρτες που θα αγορασαν, τις βραδιες που θα εκαναν σκοπιες και γελαω   :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να είναι κανένας γύφτος που ψάχνει wifi: P έχω φάει ώρες να περιμένω φιλαρακια κάτω απο σπίτι και να με ρωτάνε τούς λέω ξεκάθαρα οτι πιάνω wifi εδώ για αυτό κάθομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές έγραψα κάτι που πιστεύω είχε αρκετή δόση χιούμορ και διεγράφη από τον συντονιστή, κατά την ταπεινή μου γνώμη δεν περιείχε κάτι το επιλήψιμο. Αλλά εφόσον φιλοξενούμαστε σε κάποιο χώρο που δεν μας ανήκει οφείλουμε να συμμορφωνόμαστε με τις υποδείξεις και τους κανόνες των ιδιοκτητών που κρίνουν και το ποιο είναι το σωστό και ποιο το λάθος, ζητώ ταπεινά συγνώμη.

 

Τώρα στο θέμα μας, γιατί δεν ρωτάτε τους περίεργους τύπους που σταθμεύουν  έξω από την οικία σας, τι θέλουν ή αν μπορείτε να τους βοηθήσετε; Πριν κανα χρόνο περίπου ένας τέτοιος τύπος για 3 – 4 απογεύματα την έστηνε έξω από μένα,  τελικά τον ρώτησα…

  • Μπορώ να σας βοηθήσω σε κάτι; Ψάχνετε κάτι;   
  • Περιμένω τον κ. τάδε ….. έχει πάρει κάποιες ηλεκτρικές συσκευές και έχει να πληρώσει εδώ και 10 μήνες!   
  • Τσάμπα περιμένεις φίλε μου του λέω, έχει μετακομίσει εδώ και ένα εξάμηνο δεν ξέρω που πήγε τον ψάχνουν κι` άλλοι, χρωστάει ενοίκια, κοινόχρηστα κλπ. Έχουν μαζευτεί και ένα σορό γράμματα γι` αυτόν τα θες του λέω και γέλασα….

Με μια απλή ερώτηση που έκανα στον άνθρωπο  και αυτός πήρε την κρυάδα και δεν ξαναφάνηκε και εμείς στη πολυκατοικία ησυχάσαμε που ο ένας κοίταζε τον άλλο με καχυποψία… αλλά και η γειτονιά.                   

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη μαλακία στην Ελλάδα, που τους βιαστές τους αποκαλούμε "Δράκους" ποτέ δε τη κατάλαβα...

 

Απορώ και εγώ. ΤΙ ΤΟΥΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΔΡΑΚΟΙ ;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...