Προς το περιεχόμενο

Μόνο εγώ σιχαίνομαι τα μπαρακια;


Yperaspisths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά αηδιάζω με αυτό τον τρόπο διασκέδασης που μας έχει επιβληθει. Να πάμε στο κλαμπακι, να πιούμε τις μπόμπες, να μεθυσουμε, να την πέσουμε στις γκόμενες ή στους γκόμενους και να διασκεδάσουμε υποτίθεται με κάτι χαζοτραγουδα που σου σπάνε τα τύμπανα.

 

Για τα μπουζούκια έχω χειρότερη άποψη και έχω μαλλωσει με φίλους μου. Τους είπα ξεκάθαρα ότι τους θεωρώ τριτοκοσμικούς υπανθρώπους.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για τα μπουζούκια έχω χειρότερη άποψη και έχω μαλλωσει με φίλους μου. Τους είπα ξεκάθαρα ότι τους θεωρώ τριτοκοσμικούς υπανθρώπους.

 

Στις παροιμίες να υποθέσω δεν είσαι και ειδικός έτσι; Ή στην αντικειμενική κρίση. Ελπίζω πραγματικά να μην είσαι καλός και στα δύο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως, αλλο κλαμπ (νταπα ντουπα, εισαι διπλα μου κ δεν σ'ακουω, στριμωχνονται τα ξωβυζα πανω μας) και αλλο μπαρακι (μουσικη σχετικα δυνατη αλλα μιλαμε κιολας ανετα, πιο χαλαρη ατμοσφαιρα, χωρις στυλ 'τα πεταξα ολα εξω, αντε κερνα κανα ποτακι!').

 

Κλαμπ περα απ'το Fox δεν αντεχω καποιο αλλο. Μπαρακια εχω βρει μερικα που μ'αρεσουν και δεν νοιωθω αβολα να κατσω με τις ωρες.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο μπαράκι, άλλο κλάμπ,άλλο παμπ, κι άλλο κλάμπ σάντουιτς. Σιχαίνομαι τα κλάμπ με τα 120db (μόνο το Fox που προαναφέρθηκε μου κάθεται καλά). Κάποιοι άνθρωποι όμως γουστάρουν φασαρία. Γι αυτό κ τα κλάμπ, γι αυτό και οι εξατμίσεις στα παπια (αι φακ δειρ χομς),και όλες οι υπόλοιπες διασκεδάσεις για πιθήκους φωνακλάδες και φασαριόζους. Αν μπορούσαν αυτή τη φασαρία που κάνουν να την απομονωναν κιόλας, θα τους ήμουν ευγνώμων.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...