Προς το περιεχόμενο

Call of Duty WWII [2017]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με ετησια μοντελα που ακολουθει η σειρα,κυριολεκτικα κλειν. Θα πουλησει γιατι ειναι call of duty και γιατι οπως λεγανε και παλια παντου

''πηρα το call of duty γιατι το παιζουν ολοι(γενικα και στην παρεα)''.

 

Βεβαια εχω να ριξω γελια με την τιμη του παιχνιδιου,μιας και να δεις που δεν προκειται να πεφτει η τιμη του με τιποτα σε βαθος χρονου οπως εγινε και με το black ops που μετα απο ποσους μηνες και παλι στα καταστηματα στα 50ευρω μια ζωη,ενω με το Infinite warfare σε 1 μηνα ειχε πεσει στο μισο η τιμη του.


Για να δω στο θεμα αυτο ποσοι θα δωσουν 100ευρω για call of duty+season pass

http://store.steampowered.com/app/476600/Call_of_Duty_WWII/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 636
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ οτι καταλαβα δε παιζει ανατολικο μετωπο;

Αν ισχυει αυτο και δε παιξουν ουτε τα οπλα της ΕΣΣΔ στο online, θα ειναι μεγαλη απογοητευση.

 

Εχω να ασχοληθω με CoD απο το WaW (ειχα παιξει και MW2 αρκετα, μετα τιποτα) αλλα WaW ευκολα 2000-2500+ ωρες και ηλπιζα να ξαναπιασω το mosin-nagant μου και να βγω για κυνηγι.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οτι καταλαβα δε παιζει ανατολικο μετωπο;

 

Το έχουν ξεκαθαρίσει. Το campaign περιτριγυρίζεται γύρω από την "Bloody 1st" ή Big Red One ή 1st Infantry Division και το δυτικό μέτωπο. Απ' ότι κατάλαβα, θα παίξουν/ουμε και ως μέλη της Γαλλικής αντίστασης, και στην Αφρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια περίμενα να παίξω την απόβαση στην Νορμανδία με visuals της προκοπής. Έτσι μου 'ρχεται να βάλω να 'δω τα ''Saving Private Ryan'' και ''Enemy at the Gates''.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οτι καταλαβα δε παιζει ανατολικο μετωπο;

Αν ισχυει αυτο και δε παιξουν ουτε τα οπλα της ΕΣΣΔ στο online, θα ειναι μεγαλη απογοητευση.

 

Εχω να ασχοληθω με CoD απο το WaW (ειχα παιξει και MW2 αρκετα, μετα τιποτα) αλλα WaW ευκολα 2000-2500+ ωρες και ηλπιζα να ξαναπιασω το mosin-nagant μου και να βγω για κυνηγι.. :(

Το έχουν ξεκαθαρίσει. Το campaign περιτριγυρίζεται γύρω από την "Bloody 1st" ή Big Red One ή 1st Infantry Division και το δυτικό μέτωπο. Απ' ότι κατάλαβα, θα παίξουν/ουμε και ως μέλη της Γαλλικής αντίστασης, και στην Αφρική.

 

για όλα έχουν φροντίσει...κλέφτες θα γίνουν τα παιδιά;

 

DLC επί πληρωμή φυσικά με...3 maps θα ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια περίμενα να παίξω την απόβαση στην Νορμανδία με visuals της προκοπής. Έτσι μου 'ρχεται να βάλω να 'δω τα ''Saving Private Ryan'' και ''Enemy at the Gates''.

Band of Brothers? Big Red One (που πάει με το setting)? Fury(?)  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για όλα έχουν φροντίσει...κλέφτες θα γίνουν τα παιδιά;

 

DLC επί πληρωμή φυσικά με...3 maps θα ναι!

DLC θα το δεχομουν αν ηταν 15 ωρες campaign και αλλοι 7-8 ανατολικοι χαρτες με 15-20€ εξτρα, σαν expansion. Activion pls

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια αποστολη στην ελλαδα θα εχουμε σε κανα dlc?

 

Θα έπρεπε, καμιά ανατίναξη της γέφυρας του Γοργοποτάμου ξέρω 'γω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να πω, εχουν χιούμορ πάντως οι developers, ειδικά αυτο με το οτι θα χρειάζεσαι mags από τους συμπαίκτες όταν ο μέσος χρόνος επιβίωσης μετριέται σε δευτερόλεπτα (ακομη και για κάμπιες), πολύ καλό :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευκαιρία να πιάσω το Battlefield 1 που το αγόρασα και δεν έχω παίξει ουτε 3 ώρες.Και είναι πολύ καλό παιχνίδι .Θα περάσει άνετα ο καιρός  μέχρι να κυκλοφορησει το COD WWII.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αντιγραφή που λένε

 

 

 

BF1-vs-WWII-Comparison-Image-1.jpg

BF1-vs-WWII-Comparison-Image-2.jpg

BF1-vs-WWII-Comparison-Image-3.jpg

 

 

Καλά αντιγραφή σε λίγο θα είναι που κρατάνε όπλα οι στρατιώτες ή που περπατάνε αντί να πηγαίνουν πετώντας.

 

Είναι το Community που λέγαμε που είναι πάτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

B) ?! Μέχρι και το cam angle ίδιο είναι στα screens.

 

Ευκαιρία να πιάσω το Battlefield 1 που το αγόρασα και δεν έχω παίξει ουτε 3 ώρες.Και είναι πολύ καλό παιχνίδι.

 

 

1ac4a4c9dd7764afd564bb4aa852bea9_meme-la

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...