Προς το περιεχόμενο

ΦΘΗΝΑ σουβλάκια τυλιχτά με γύρο στην Αθήνα..?


gia_nnis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 193
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενω τα καλαμακια ειναι θεωρητικα καλυτερα,τις περισσοτερες φορες ειναι τιγκα στο λιπος,αλμυρα και κακοψημενα,ξερω γω εξω ειναι αρπαγμενα επειδη λογικα τα ψηνουν απο νωρις,μετα μπαινουν στην λαμπα για να ειναι ζεστα,στεγνωνει το κρεας αλλα παραλληλα μεσα ειναι κοκκινο,medium rare σουβλακια :eek:

σωστα, αλλη μλκια αυτη, αρα;

πιτογυρα με κρεμμυδι; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοκονοστιμιες 1.70

Μακης 1.60 

 

Διορθωσε τα

Για delivery θα λες..

Εγω γνωριζω για να πας εσυ να τα παρεις ειναι:Μακης γυρο χοιρινο-κοτοπουλο στο 1.5ε

και κοκονοστιμιες με χοιρινο 1.6 και κοτοπουλο 1.7ε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για delivery θα λες..

Εγω γνωριζω για να πας εσυ να τα παρεις ειναι:Μακης γυρο χοιρινο-κοτοπουλο στο 1.5ε

και κοκονοστιμιες με χοιρινο 1.6 και κοτοπουλο 1.7ε

:wacko:  :wacko:  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,5 η πίτα?????  WtF? μου κίνησες τη περιέργεια. Το βράδυ κανονίσαμε ήδη η κομπανία να πάμε στο γύρο γύρο όλοι

Δωσε τσαμαδού 68!!!!

Επισης για τους αριστοκρατες εχει και στο Κολωνακι με 1.8ε και μετα Γλυφαδα με 2ε(μπορει και κατι παραπανω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ομόνοια είχε ένα δεν ξέρω αν έκλεισε (κρίνοντας απο τιμή+νοστιμιά δεν νομίζω) τα είχε πολύ φθηνά και ήταν πολύ καλής ποιότητας και νοστιμότατα.

 

τελευταία φορά που πέρασα απο εκεί ήταν πρόπερσι βέβαια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ομόνοια είχε ένα δεν ξέρω αν έκλεισε (κρίνοντας απο τιμή+νοστιμιά δεν νομίζω) τα είχε πολύ φθηνά και ήταν πολύ καλής ποιότητας και νοστιμότατα.

 

τελευταία φορά που πέρασα απο εκεί ήταν πρόπερσι βέβαια...

Που κοντα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι που ναι βρωμοφαγα , αμα ψαχνεις και το φθηνοτερο, αντιο :P

 

Ειχε και στον αγιο δημητριο τυλιχτα με 1.20, ευτυχως εκλεισε και γλιτωσαμε μαζικες δηλητηριασεις :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι που ναι βρωμοφαγα , αμα ψαχνεις και το φθηνοτερο, αντιο :P

 

Ειχε και στον αγιο δημητριο τυλιχτα με 1.20, ευτυχως εκλεισε και γλιτωσαμε μαζικες δηλητηριασεις :P

 

Και να'ξερες πόση σαπίλα έχω φάει Αγ. Δημήτριο.

Παίζει να'ναι η χειρότερη περιοχή για μάσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρώγαμε μέχρι πέρσι που είμασταν στο Πα.Πει με τα παιδιά στο γύρο γύρω όλοι στον Πειραιά 1,5 ευρώ το τυλιχτό. Εμείς πέρναμε με καλαμάκι κοτόπουλο πάντα γιατί τα υπόλοιπα τα φοβόμασταν λόγω των χαμηλών τιμών που έπαιζαν...Πάντως το συγκεκριμένο πολύ καλή ποιότητα και το μέγεθος του αρκετά ικανοποιητικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σουβλάκι με 1,5 ευρώ και με ΠΟΙΟΤΗΤΑ δεν νομίζω να θέλει κάποιος κάτι άλλο στην ζωή του :lol: :lol: :lol:

Ξεκιναμε ν ανοιγουμε το κουτακι με τις μ@λ@κιες.. Οταν εχουμε ελευθερη αγορα δεν γουσταρω μία να

περναμε το μηνυμα οπου φθηνα μαπα και οπου ακριβα καλα!

Γιατι οταν πληρωσουμε το ακριβο για μαπα δεν παμε να κανουμε σαματα(ποιο σαματα ουτε καν το αναφερουμε..) αλλα σαν λαουριτες λεμε δεν ξαναπερνω απο κει!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...