Προς το περιεχόμενο

Far Cry 5


phanispal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 927
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είμαι ο μονος που του άρεσε πολύ το 2?

Σ αρεζε να βαζεις φωτιτσες τα δαση ε? Πυρομανη :)

 

Ναι, το 2 ηταν πολυ διαφορετικο απο το πρωτο και γι αυτο καπως ξενερωσε τον κοσμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει αυτο με τα τερατα στο 1 ηταν προς το τελος του παιχνιδιου. (η καταληξη που ειχαν τα πειραματα των επιστημονων)

 

Πριν την μέση ήταν με το που φτάνεις στα labs μετά το μεγάλο firefight στα ruins.

 

Σ αρεζε να βαζεις φωτιτσες τα δαση ε? Πυρομανη :)

 

Ναι, το 2 ηταν πολυ διαφορετικο απο το πρωτο και γι αυτο καπως ξενερωσε τον κοσμο

 

Σε όλα μετά 2 μπορείς να βάλεις φωτιά, το πρόβλημα του game ήταν το ρηχό story και το πανηλίθιο spawn.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τους λίγους σίγουρα.

 

Δεν ήταν κακό το 2 προφανώς, απλά ήταν τέρμα βαρετό και μονότονο.

 

Η πρώτη επαφή με creature στο 1 ήταν νωρίς, όταν έμπαινες στη σπηλιά, κι εκεί ξενέρωσαν αρκετοί.

Απλά καθυστέρησαν αρκετά τα encounters.

Προσωπικά, αν και με χάλασαν κι εμένα κάπως αρχικά, το game ήταν τόσο καλό overall, που και παρόλα τα bugs του, το τοποθετώ στα καλύτερα FPS που έχουν βγει ποτέ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τους λίγους σίγουρα.

 

Δεν ήταν κακό το 2 προφανώς, απλά ήταν τέρμα βαρετό και μονότονο.

 

Η πρώτη επαφή με creature στο 1 ήταν νωρίς, όταν έμπαινες στη σπηλιά, κι εκεί ξενέρωσαν αρκετοί.

Απλά καθυστέρησαν αρκετά τα encounters.

Προσωπικά, αν και με χάλασαν κι εμένα κάπως αρχικά, το game ήταν τόσο καλό overall, που και παρόλα τα bugs του, το τοποθετώ στα καλύτερα FPS που έχουν βγει ποτέ.

 

το πρωτο FarCry ειναι μνημειο στα fps

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ξενέρωσε το πρώτο FC και το παράτησα μόλις είδα τα τέρατα, το ίδιο έγινε και στο Crysis 1 αλλά εκεί πίεσα τον εαυτό μου λόγω nanosuit και το συνέχισα. Αυτά τα δύο παιχνίδια αν δεν είχαν εξωγήινους και τέρατα θα ήταν 2 κλάσεις πάνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ γω το άνοιξα το θέμα fc5 καμία βδομάδα πριν που δεν ήταν καν φήμη,και συγχωνεύτηκε το θέμα στο pc gaming τί να λέμε!

τέσπα.

 

 

Δώσε πόνο ubisoft..σκότωσε όλες τις σειρές σου,μπορείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ξενέρωσε το πρώτο FC και το παράτησα μόλις είδα τα τέρατα, το ίδιο έγινε και στο Crysis 1 αλλά εκεί πίεσα τον εαυτό μου λόγω nanosuit και το συνέχισα. Αυτά τα δύο παιχνίδια αν δεν είχαν εξωγήινους και τέρατα θα ήταν 2 κλάσεις πάνω.

 

απτην αλλη εμενα μαρεσαν εξισου και τα 2 για αυτον τον λογο.Εξαιρετικο μιγμα εχθρων,με ανθρωπους,vehicles αλλα και τερατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδάρες το FC1 και το Crysis.

 

Προσωπικά χίλιες φορές open levels όπως είχαν αυτά παρά το open world της Ubi που έχουμε φάει τόσα χρόνια-παιχνίδια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από FC για μένα το καλύτερο παραμένει το 3 λόγω του Vaas αλλά και επειδή είχε ωραία μίξη στα elements του γενικότερα. Αλλά συμφωνώ στο ότι μπουχτίσαμε με τα open-world.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...