Προς το περιεχόμενο

Far Cry 5


phanispal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://youtu.be/PI-1KTy0pOA

 

 

 

 

Far Cry 5 will let players explore Hope County’s rivers, lands, and skies with the largest customizable weapon and vehicle roster ever in a Far Cry game.

As the game’s description reads:

“You are the hero of the story in a thrilling world that hits back with every punch, and where the places you discover and the locals you ally with will shape your story in ways you’ll never see coming.”

Επεξ/σία από cpttony
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφορεί στις 27/2/2018.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2017-05-26-far-cry-5-introduces-airplanes-muscle-cars-and-far-right-fanatics

 

Το πιο θετικό πως έχει co-op campaign. Κατά τα άλλα δεν ελπίζω σε πολλά και αν το αγοράσω θα είναι κάτω από 15€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω γτ τρελενοντε ολοι ετσι με το νεο farcry. Καθε χρονο βγαινουν νεα COD, Assasins creed, battlefield, need for speed κλπ κλπ και εκει δεν ακους ουτε κιχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα να πω ότι αυτό το πράγμα που βλέπω μου δίνει αίσθηση ότι είναι far cry, θα πώ ψέματα...Νομίζω δεν θα ασχοληθώ ποτέ μαζί του.Ας πέσει και στα 2€ η τιμή του, σε κάποια πράγματα είμαι αυστηρός.Ας το βγάζανε σαν νέο ip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μην ψαρώνεις, ουσιαστικά το setting διαφημίζουν τα trailers. Το gameplay ίδιο κι απαράλλαχτο θα είναι με τα προηγούμενα. Εκτός κι αν κάνει την έκπληξη η Ubi που δεν το βλέπω. Reskin, όπως είπε ένας φίλος νωρίτερα. Βέβαια αν δεν σου αρέσει το setting, πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εσάς εάν σας έδειχναν το παραπάνω βίντεο χωρίς τους τίτλους θα λέγατε, ωπ καλώς το επόμενο χιλιοφορεμένο far cry;Εγώ πάντως με τίποτα δεν θα το πέρναγα για far cry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...