Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9.10 το πρωι πηρα το λαπτοπ απο καταστημα που το ειχε ετοιμοπαραδοτο. Φυσικα στην τιμη της προσφορας. Ευχαριστω τον ts.

 

Για πες μας σε ποιο κατάστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μεχρι 90% εκπτώσεις διατυμπανίζουν.. μήπως το πήραμε ακριβα;; πέρα απο την πλακα μας κοροιδευουν καθε μερα οταν βαζουν 90% και πας να δεις τι ειναι και ειναι ενα cd του 1990 με τετοια εκπτωση..

post-432048-0-74085300-1499673817_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν το παράγγειλα εγώ, ναι ...

 

πως γίνεται αυτό,αφού και πριν ανοιχτεί το παρόν θέμα,ήταν κατόπιν παραγγελίας....

 

Εγώ παράγγειλα στη 1 το μεσημέρι, το παρόν θέμα άνοιξε μετά τις 5 το απόγευμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου δωσαν τα ηχεια. Μου ειπαν θα ειδοποιηθω οταν ερθουν.

Δε με νοιαζουν βεβαια. Εχω πολλα απο αλλες προσφορες.

Ανέβασε και καμιά φωτογραφία :P

Deebs στα ηχεία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς το λινκ από εκείνο το τοπικ με τον Κωτσόβολο και τις τηλεοράσεις που σε κάποια φάση το είχαν πάει δικαστικά κλπ. Είχα ρίξει πολύ γέλιο σε κάποια φάση με έναν που έλεγε " Σιγά ρε μάγκες μη κατέβουμε πορεία στο σύνταγμα γιατί δεν μας έδωσαν τις τηλεοράσεις"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς μπορείτε κάποιοι και είστε τόσο επιθετικοί ή είρωνες απέναντι σε ανθρώπους που δεν γνωρίζετε. Αν τον είχατε τον άλλο απέναντί σας θα του μιλούσατε ποτέ έτσι; Πώς μεταμορφώνονται έτσι οι άνθρωποι πίσω από το τιμόνι και το πληκτρολόγιο..!

 

Επί της ουσίας, εγώ επικοινώνησα τηλεφωνικά με το τμήμα παραγγελιών και δεν έκαναν λόγο για λανθασμένη τιμή ή για ακύρωση. Το μόνο που είπαν είναι ότι η παραγγελία έχει ληφθεί κανονικά αλλά δεν μπορούν να εκτιμήσουν πότε θα παραλάβω. Δεν ξέρω πόσο πιθανό είναι να γίνουν παραδόσεις, ούτε πρόκειται να εμπλακώ σε τέτοιες συζητήσεις, απλά μεταφέρω ότι έμαθα.

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο φίλε μου. Παρά πολλοί δεν έχουν καθόλου τρόπους

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς μπορείτε κάποιοι και είστε τόσο επιθετικοί ή είρωνες απέναντι σε ανθρώπους που δεν γνωρίζετε. Αν τον είχατε τον άλλο απέναντί σας θα του μιλούσατε ποτέ έτσι; Πώς μεταμορφώνονται έτσι οι άνθρωποι πίσω από το τιμόνι και το πληκτρολόγιο..!Επί της ουσίας, εγώ επικοινώνησα τηλεφωνικά με το τμήμα παραγγελιών και δεν έκαναν λόγο για λανθασμένη τιμή ή για ακύρωση. Το μόνο που είπαν είναι ότι η παραγγελία έχει ληφθεί κανονικά αλλά δεν μπορούν να εκτιμήσουν πότε θα παραλάβω. Δεν ξέρω πόσο πιθανό είναι να γίνουν παραδόσεις, ούτε πρόκειται να εμπλακώ σε τέτοιες συζητήσεις, απλά μεταφέρω ότι έμαθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...