Προς το περιεχόμενο

action camera


kost09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είναι να την πάρεις, παρηγγειλέ την από εδώ: https://www.cafago.com/en/action-cameras-2547/p-d3144b.html

 

Με το κουπόνι D3144B η τιμή πέφτει στα $29.2 (γύρω στα 26 ευρώ) από την Γερμανική αποθήκη.

Ωραίος, γιατί το tomtop ζητάει μεταφορικά, του κουπόνι αυτό που το βρήκες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μπλεχτεί λιγάκι...η τιμή που λέει ο Ts είναι 29 ευρώ είναι απο Tomtop, χωρίς μεταφορικά. Ισχύει αυτό; Εμένα μου βγάζει 10 ευρώ μεταφορικά.

 

Για το Cafago, γνωρίζουμε κάτι γι'αυτό το κατάστημα σχετικά με την αξιοπιστία του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που δοκίμασα από Γερμανία και PayPal μου το έβγαζε χωρίς μεταφορικά!

 

Απο ποιο site; Μπορεις να βάλεις κάποιο screenshot. Επειδή με ενδιαφέρει στα 27-28€ που τη δίνουν αλλά όχι απευθείας από Κίνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ποιο site; Μπορεις να βάλεις κάποιο screenshot. Επειδή με ενδιαφέρει στα 27-28€ που τη δίνουν αλλά όχι απευθείας από Κίνα. 

Από το cafago

post-141949-0-00869100-1500237646_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη και απο το cafago υπάρχει χρέωση μεταφορικών 10,79 $ για Ελλάδα. Τώρα πως σου βγάζει εσένα χωρίς μεταφορικά δεν ξέρω. Εκτός αν κάνεις απευθείας checkout απο το Paypal και για αυτό δεν χρεώνει τα μεταφορικά. Δεν ξέρω αν θα στα ζητήσουν μετά για να στείλουν την κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το cafago

μολις κανεις κλικ στο continue σε γυριζει πισω στη σελιδα του site για να ολοκληρωσεις την παραγγελια προσθετοντας 10 ευρω μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...