Προς το περιεχόμενο

action camera


kost09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν είναι να την πάρεις, παρηγγειλέ την από εδώ: https://www.cafago.com/en/action-cameras-2547/p-d3144b.html

 

Με το κουπόνι D3144B η τιμή πέφτει στα $29.2 (γύρω στα 26 ευρώ) από την Γερμανική αποθήκη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τα βιντεάκια που κυκλοφορούν στο YouTube δείχνουν ότι έχει αξιοπρεπείς δυνατότητες για τα χρήματα που κοστίζει.

Το ερώτημα είναι, αξίζει; ή υπάρχει εναλλακτική δοκιμασμένη λύση στα ίδια χρηματικά επίπεδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και η απουσία σταθεροποιητή είναι μείον, όμως από την άλλη στον απλό χρήστη, εκείνον που δεν έχει μεγάλες απαιτήσεις ούτε εξειδικευμένες γνώσεις φωτογραφίας και για τα 35€ που κοστίζει με τα μεταφορικά είναι μια χαρά πιστεύω.

Με νυχτερινή λήψη δεν είδα κάποιο βίντεο, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα είναι ψιλόχάλια όπως σε όλες τις φθηνές.

Τα χρώματα της φαίνεται ζωντανά και η παρουσία πολλών και διαφορετικών αξεσουάρ στο βασικό πακέτο αποτελεί πλεονέκτημα.

Παιδιά μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου, απλά την γνώμη μου λέω κρίνοντας από αυτά που βλέπω και διαβάζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά τελικής τιμής με τα μεταφορικά μεταξύ των δύο καταστημάτων είναι στο 1€ περίπου με φθηνότερο το tomtop, πάντα για αγορά από την Γερμανία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κάμερα φαίνεται καλή. Φοράει sony IMX179 (Type 1/3.2) CMOS 8.08M (άρα θεωρητικά είναι true 4k)  από το δείγμα που είδα είναι αρκετά καλή. Έχει καλή οξύτητα και καλό κορεσμό. Ασφαλώς δεν έχει τρελές γωνίες ευρυγώνιες (170°) αλλά κάτι μικρότερο παρόλα αυτά μου δείχνει καλή. Τα εξαρτήματα αν είναι καλά κανείς δεν ξέρει. Έτσι και αλλιώς ειδικά η θήκη πρώτα τεστ με χαρτομάντιλο μέσα και βούτηγμα σε μπανιέρα.. 

 

Υπάρχει και η έκδοση R (με τηλεχειριστήριο χειρός).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να την πάρεις, παρηγγειλέ την από εδώ: https://www.cafago.com/en/action-cameras-2547/p-d3144b.html

 

Με το κουπόνι D3144B η τιμή πέφτει στα $29.2 (γύρω στα 26 ευρώ) από την Γερμανική αποθήκη.

Αγαπητέ φίλε,ολοκλήρωσες αγορά στα 26€;Γιατι οταν πατάω Proceed to checkout και Οχι Proceed with Paypal,μου εμφανίζει μια χρεωση περιπου 10€ για τα μεταφορικά.

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ φίλε,ολοκλήρωσες αγορά στα 26€;Γιατι οταν πατάω Proceed to checkout και Οχι Proceed with Paypal,μου εμφανίζει μια χρεωση περιπου 10€ για τα μεταφορικά.

Ευχαριστώ!

 

Δεν την έχω παραγγείλει από πουθενά, απλά βρήκα την προσφορά.

Πάντως έκανα δοκιμή με "check out with paypal" και η τιμή παραμένει στα 26 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τα βιντεάκια που κυκλοφορούν στο YouTube δείχνουν ότι έχει αξιοπρεπείς δυνατότητες για τα χρήματα που κοστίζει.

Το ερώτημα είναι, αξίζει; ή υπάρχει εναλλακτική δοκιμασμένη λύση στα ίδια χρηματικά επίπεδα;

 

Μια εναλλακτική (όχι δοκιμασμένη) με 32,9 και Free Shipping (Registered) + 1 δώρο (επιλογή από λίστα).

 

https://www.zapals.com/tekcam-f60r-4k-sport-action-camera-wi-fi-170-degree-wide-angle.html

 

Ένα video από Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι καλή εποχή για παραγγελίες από Κίνα, τώρα περισσότερο από ποτέ υπάρχει μεγάλη πιθανότητα για είσοδο του πακέτου στο τελωνείο.

Εγώ εάν παράγγελνα σήμερα, θα προτιμούσα μια από τις δύο Ευρωπαϊκές αποθήκες των καταστημάτων που αναφέρονται παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Θα την πάρω μόνο και μόνο για τη δοκιμή και μετά ίσως την κάνω δώρο σε κάποιο φίλο που ενδιαφέρεται.

Επειδή δεν τα γνωρίζω ιδιαίτερα τα sites, ποιο από τα δύο να προτιμήσω παιδιά;

 

Η έκδοση με το τηλεκοντρόλ πολύ καλή αλλα δεν την έχει σε γερμανική αποθήκη, υπάρχει περίπτωση να έχω θέμα με τελωνείο λέτε;

 

Ευχαριστώ τον ts αλλα και τους υπόλοιπους για τις πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...