Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξερχόμενος χθες από Praktiker Ηρακλείου, βρέθηκα αντιμέτωπος με ένα ξανθό άγγελο της Vodafone. Αφού της έκοψα τη φόρα λέγοντας ότι έχω student pack, άκουσα τη δυνατή αντιπρόταση:

9,5 gb internet και 100 λεπτά προς όλους με 10€/μήνα.

Αφού σκάναρε την ταυτότητά μου, μου παρέδωσε την κάρτα sim (δωρεάν) και αρνήθηκε ευγενικά να μου δώσει το τηλέφωνο της, έφυγα.

Το βράδυ που ενεργοποίησα την κάρτα πήρα όλα τα παραπάνω χωρίς να κάνω καμμία ανανέωση χρόνου.

Η ξανθούλα μου είπε ότι το πρόγραμμα ισχύει για πάντα (αμφιβάλλω) και ότι τα καταστήματα Vodafone το πουλάνε 28€ (πάλι αμφιβάλλω).

Από τα λίγα που ξέρω, δε νομίζω να υπάρχει καλύτερη προσφορά δεδομένων στην Ελλάδα.

post-188222-0-41620000-1500202026_thumb.jpg

post-188222-0-24113900-1500202137_thumb.jpg

Επεξ/σία από manosfp
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό είναι καλύτερο και από το τηλέφωνό της.... ;)

Ναι, προφανώς επειδή με τόσα mb θα μπορείς να έχεις όσους αγγέλους θες στο κινητό σου και να τις κάνεις ό,τι θέλεις (με τη χούφτα σου στα πονηρά site)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πακέτο ισχύει και έχει και στα καταστήματα την ίδια την τιμή.

Απλά τα 8€ ειναι αποφορολογημένα. πρέπει να βάλεις 10 για να τα πάρεις

Το διορθώνω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να δώσει κάποιος περισσότερες πληροφορίες για εμάς που δεν είχαμε την τύχη να πετύχουμε την ξανθούλα?

Πάμε vodafone παίρνουμε την καρτοκινητή international, μετά πως ενεργοποιούμε το πακέτο? Στο site της vodafone δεν αναφέρει τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωνω οτι υπαρχει ,και πραγματι προσφερει οτι αναφερθηκε και με ταχυτητες 4g.Εγω αλλα και σχεδον ολο το στρατοπεδο στο οποιο βρισκομαι,σωθηκαμε χαρις αυτο το πακετο.Δεν ειναι συμβολαιο ειναι καρτοκινητη και λεγεται vodafone international

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...