Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην μπερδεύεσαι αυτά των social ήταν για 2 φορές μόνο όχι επ'αόριστον για κάθε ενεργοποίηση.

δηλαδη τα βιντεο και social τελος την τριτη φορα ; Ε δεν παμε καλα...δηλαδη καθαρα θα εχω απο τον αλλον μηνα μονο 5 γιγα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραιο το promotion τους.

 

Στο μοιραζουν και μετα ριχνουν μια τροποποιηση και ειναι οκ.

 

Αντε γεια μολις τελειωσουν τα gb παει σκουπιδια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το promotion τους.

 

Στο μοιραζουν και μετα ριχνουν μομια τροποποιηση και ειναι οκ.

 

Αντε γεια μολις τελειωσουν τα gb παει σκουπιδια.

μεγαλη λαλακια...

 

ας μας γραψει τουλαχιστον καποιος αν παραμενουν τα GB -Video and social -μονο αν δινουν και αυτα μου φτανουν τα 5Γιγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη τα βιντεο και social τελος την τριτη φορα ; Ε δεν παμε καλα...δηλαδη καθαρα θα εχω απο τον αλλον μηνα μονο 5 γιγα ;

Εμένα μόλις έκανα ανανέωση δεύτερη φορά μου ήρθε μήνυμα:

 

WITH THE TOP UP YOU JUST PERFORMED, YOU RECEIVED THE NEW  SOCIAL & VIDEO PASS. THE OFFER HAS BEEN COMPLETED.

 

Οπότε τέλος κ αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το promotion τους.

 

Στο μοιραζουν και μετα ριχνουν μομια τροποποιηση και ειναι οκ.

 

Αντε γεια μολις τελειωσουν τα gb παει σκουπιδια.

Όντως, απαράδεκτοι!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη στην ουσια ποσα GB χανουμε ; Αυτα που εδιναν για βιντεο και social ισχυουν ;

 

Λογικά θα έχεις 5GB + τα 500MB από την ανανέωση ( μέχρι να το αλλάξουν και αυτό)

 

 

Ωραιο το promotion τους.

 

Στο μοιραζουν και μετα ριχνουν μια τροποποιηση και ειναι οκ.

 

Αντε γεια μολις τελειωσουν τα gb παει σκουπιδια.

Πάντα αυτό γίνεται, απλά στη συγκεκριμένη περίπτωση η αλλαγή ήρθε πάρα πολύ γρήγορα... Θέλω να δω πότε θα κάνει τροποποίηση η Cosmote σε αυτό το προνομιακό πακέτο WU που δίνει τώρα με τα τσουβάλια, όπως έκανε η Vodafone με το παραπάνω πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα έχεις 5GB + τα 500MB από την ανανέωση ( μέχρι να το αλλάξουν και αυτό)

 

 

Πάντα αυτό γίνεται, απλά στη συγκεκριμένη περίπτωση η αλλαγή ήρθε πάρα πολύ γρήγορα... Θέλω να δω πότε θα κάνει τροποποίηση η Cosmote σε αυτό το προνομιακό πακέτο WU που δίνει τώρα με τα τσουβάλια, όπως έκανε η Vodafone με το παραπάνω πακέτο.

Εγω θελω να δω σε ποσα second θα με κανουν να πεταξω την καρτα στα σκουπιδια και να χασουν τα 10ευρα που τους βαζω ;)

 

(Και δεν νομιζω να ειμαι ο μονος :) )

 

Αυτα χτυπανε ασχημα στον κοσμο και "ξενερωνει" δεν μπορεις να μοιραζεις και μετα σου κοβω αυτο κ εκεινο. Δεν λεει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μόλις έκανα ανανέωση δεύτερη φορά μου ήρθε μήνυμα:

 

WITH THE TOP UP YOU JUST PERFORMED, YOU RECEIVED THE NEW SOCIAL & VIDEO PASS. THE OFFER HAS BEEN COMPLETED.

 

Οπότε τέλος κ αυτό.

Την δεύτερη φορά τα είχα κανονικά.. Κατσε να δούμε την Τρίτη φορά στις 15/11, αν πάρω μόνο 5.5 λογικά θα το πετάξω κ εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε ταρίφα σε όλους τους παροχους το 30αρι!

Αντε; ναι; δεν το ειχα παρει χαμπαρι.

 

Ρε πως αλλαζουν ολα ευκολα οταν ειναι να μας τα παρουν... μαλιστα..

 

Τωρα ειδα στις αντιπροσφορες οτι αλλαξαν διαφορα στις χρεωσεις. Οκ ευκολα οτι εχω παει σκουπιδια κ μονο ενα αριθμο κ τελειωσε το θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε; ναι; δεν το ειχα παρει χαμπαρι.

 

Ρε πως αλλαζουν ολα ευκολα οταν ειναι να μας τα παρουν... μαλιστα..

 

Τωρα ειδα στις αντιπροσφορες οτι αλλαξαν διαφορα στις χρεωσεις. Οκ ευκολα οτι εχω παει σκουπιδια κ μονο ενα αριθμο κ τελειωσε το θεμα.

ηρεμησε βρε κ παλι στα 5 ευρω νομιζω ειναι προσφορα, απλα μας εκοψαν το youtube...εβαζα τραγουδια στο αυτοκινητο -ελεγε πολλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 ευρω;;;;

 

 

Πωπω αρπαχτη που πηγε να γινειιιι :P

Ναι τόσα μου ζήτησαν πριν περίπου 1 μήνα από τη Vodafone Άρτας. Κλέφτες μεγάλοι, ευτυχώς που δεν τα έδωσα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρομοίως της μάνας μου της ζήτησαν για το ίδιο πακέτο 30-35€ πριν από κανά 10ήμερο, και με καβγά δέχτηκαν να το ενεργοποιήσουν με 10€, στη Vodafone Πρέβεζας αυτό και μάλιστα της είπαν να μην το πει παραέξω ότι της έδωσαν αυτό το πρόγραμμα σ' αυτή τη τιμή.

 

Και πάνω που έλεγα να ξεφορτωθώ τη cosmote και να κρατήσω τη vodafone, αφού έπιανα και καλύτερο 4G μ' αυτή στη Θεσσαλονίκη.

 

Πρακτικά και στα 8,5€ τα 5GB πρέπει να είναι η καλύτερη προσφορά που ξέρω, αλλά δεν πρόκειται να τα δίνω κάθε μήνα, κι ας μου φτάνουν για τη χρήση δεδομένων.

 

Με τα λεπτά ομιλίας που έδινε το πακέτο τί γίνεται;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...