Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνεχιστε κοντευεται να με ψησετε ν φυγω απο φοιτητικο wind....

 

Ειμαι στο οριο να μπω σε καταστημα vodafone...

Τσέκαρε τις τιμές στο φοιτητικό σου καλύτερα :P Και βάλτα κάτω από την αρχή! χαχαχαχα

 

http://www.insomnia.gr/topic/653925-%CE%B1%CF%8D%CE%BE%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CF%8C%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CF%86%CE%BF%CE%B9%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CF%80%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%84%CF%89%CE%BD-%CF%83%CE%B5-cosmote/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχιστε κοντευεται να με ψησετε ν φυγω απο φοιτητικο wind....

 

Ειμαι στο οριο να μπω σε καταστημα vodafone...

Φοιτητικό έχω wind και αυτό το Vodafone..

Πλέον με 10 ευρώ έχω παραπάνω παροχές, το καλύτερο είναι και οι δύο εταιρίες σε δικαρτο.

Στο wind φοιτητικο το άλλαξε ; δεν είδα καμιά αλλαγή για πες;

Επίσης στο Vodafone international τι άλλαξε ; σήμερα έκανα ανανέωση και πήρα όλα τα μπόνους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο wind φοιτητικο το άλλαξε ; δεν είδα καμιά αλλαγή για πες;

Επίσης στο Vodafone international τι άλλαξε ; σήμερα έκανα ανανέωση και πήρα όλα τα μπόνους.

Για να άλλαξε σε vodafone και cosmote δεν θα άλλαξε και εκεί; :P

Δεν έχω wind οπότε δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά.

 

Στο International Vod δεν άλλαξε προς το παρών κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να άλλαξε σε vodafone και cosmote δεν θα άλλαξε και εκεί; :P

Δεν έχω wind οπότε δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά.

 

Στο International Vod δεν άλλαξε προς το παρών κάτι

Ναι τι άλλαξε όμως δνε κατάλαβα ακόμα :)

 

Σε αυτές που άλλαξε εννοώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τι άλλαξε όμως δνε κατάλαβα ακόμα :)

 

Σε αυτές που άλλαξε εννοώ

Οι τιμές στα πακέτα. Το πακέτο με τα 1000 λεπτά προς όλους από 4ευρώ το πήγαν 6 πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές στα πακέτα. Το πακέτο με τα 1000 λεπτά προς όλους από 4ευρώ το πήγαν 6 πχ

Ωχ τέτοια λεγε να μας το πάνε 10 στη Vodafone και 10 στη Wind... Μόνο για τέτοια είμαστε. Απορώ πως γίνεται να ανεβάζουν τιμές ενώ οι μισθοί έχουν πέσει έως και 50%...Τι σόι λογιστές έχουν εκεί στις εταιρίες;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι που ίσως έχει ερωτηθεί: από φοιτητικό wind μπορώ να κάνω φορητότητα στο vod int? λογικά ναι, αλλά θα έχω όλες τις παροχές του vod int;

υπάρχει κάποια extra χρέωση για τη φορητότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φορητότητα στοιχίζει 30  ευρώ. Θα έχεις όλες τις παροχές εκτός από τα 100 λεπτά τον μήνα για 6 μήνες με την ανανέωση.

Νομίζω όμως ότι σου βάζουν 30 ευρώ στην κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι ο 1ος που λέει οτι υπάρχει περιαγωγή , με μία αναζήτηση στο google "vodafone international roaming" σου προτείνει την σελίδα της ίδιας της vodafone (προφανώς) στην οποία αναφέρεται στις διευκρινίσεις ότι δεν υποστηρίζεται roaming στο πακέτο international.

t4w-uUh4SyCS_dXxau7F5Q.png

 

Ποιά είναι τότε η διαφορά του ως "international" πακέτου; Αν τα δεδομένα μπορούν να καταναλωθούν μόνο στην Ελλάδα, το να προωθείται κυρίως σε τουρίστες - όπως αναφέρθηκε προηγουμένως - δεν το κάνει "διεθνές", όταν μόνο εντός των "εθνικών" τηλεπικοινωνιακών δομών μπορεί να λειτουργήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί στο Σύνταγμα ζήτησα το πακέτο Inernational και δε μου το έδωσαν γιατί έχουν οδηγίες να το δίνουν μόνο σε τουρίστες ή αν το επιθυμώ για μένα να πάω σε κάποιο κατάστημα να το ζητήσω. Γιατί αυτό; Στο κατάστημα θα το πληρώσω;

Σήμερα στο ίδιο πόστο στο Σύνταγμα αλλά και στην Ομόνοια δίνανε κανονικά το International και σε Έλληνες. απλά στο Σύνταγμα έπρεπε να κάνω ανανέωση επιτόπου ενώ στην Ομόνοια μου το έδωσαν δωρεάν και χωρίς να κάνω καμία ανανέωση επιτόπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι τότε η διαφορά του ως "international" πακέτου; Αν τα δεδομένα μπορούν να καταναλωθούν μόνο στην Ελλάδα, το να προωθείται κυρίως σε τουρίστες - όπως αναφέρθηκε προηγουμένως - δεν το κάνει "διεθνές", όταν μόνο εντός των "εθνικών" τηλεπικοινωνιακών δομών μπορεί να λειτουργήσει.

 

Φαντάζομαι είναι σαν πας πχ στην Ιταλια και να σου δώσουν ένα πακέτο με 9.5GB αλλα μονο για την Ιταλια και όσο είσαι διακοπές.

Μην το πάρεις πίσω στην Ελλάδα και το χρησιμοποιεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι τότε η διαφορά του ως "international" πακέτου; Αν τα δεδομένα μπορούν να καταναλωθούν μόνο στην Ελλάδα, το να προωθείται κυρίως σε τουρίστες - όπως αναφέρθηκε προηγουμένως - δεν το κάνει "διεθνές", όταν μόνο εντός των "εθνικών" τηλεπικοινωνιακών δομών μπορεί να λειτουργήσει.

Όταν είχα πάει να ρωτήσω για το πακέτο και το τι προσφέρει , μου είπαν ότι το target group του είναι οι μετανάστες στο να τους διευκολύνουν στην επικοινωνία με τις πατρίδες τους. Το international αναφέρεται λοιπόν στο ότι από Ελλάδα έχεις πακέτα ομιλίας με χώρες εξωτερικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...