Προς το περιεχόμενο

Vodafone international - 9,5gb και 100 λεπτά προς όλους κάθε μήνα με 10€


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφατα εμαθα οτι με την voda μποριες να κανεις ανανεωση μονο 10 ευρω ακομα και σε καστημα δλδ. το πενταευρω δεν παιζει... εχουμε και λεμε τα mb μου που παιρνω δωρο απο φοιτητικο φευγουν σαν ανεμος καθε φορα... τυχαιο? 2 το κρατουμενο... τωρα καναν αυτο το φιασκο με το προγραμμα αυτο... 3ο... και φαρμακερο τα vpn δεν δουλευουν μονο σε αυτη την εταιρεια και δεν φτανει αυτο δεν δινουν ιντερνετ σε καλες τιμες, οπως πχ τωρα με την διαφημιση της κοσμοτε.... πειτε μου εναν λογο να μεινει κανεις συνδρομητης στην εταιρεια... Ολοι εναν εχουμε, οτι θελουμε να κρατησουμε το νουμερο μας... εκει πατανε και κανουν οργια...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 387
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πήρα 2 κάρτες, όντως στο συρτάρι θα μείνουν και οι 2.

 

Σε λίγο θα έκοβα την συνδρομή ιντερνετ στην κοσμοτε, και ήμουν έτοιμος να αγοράσω 2 καρτο κινητό για να εχω ιντερνετ απο την voda international. Ευτυχώς δεν το έκανα.

 

 Μάλλον πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι έτσι παίζεται το παιχνίδι με τις προσφορές, ειναι για λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μιλάμε μεγάλοι απατεώνες! Ευτυχώς δεν είχα χρόνο και γλύτωσα το κατέβασμα σε Ομόνοια/Συνταγμα για να πάρω την κάρτα της voda!

Άλλη προσφορά από άλλον παροχο παίζει;

frog με 5 ευρώ παίρνω 5GB και 60' προς όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μιλάμε μεγάλοι απατεώνες! Ευτυχώς δεν είχα χρόνο και γλύτωσα το κατέβασμα σε Ομόνοια/Συνταγμα για να πάρω την κάρτα της voda!

frog με 5 ευρώ παίρνω 5GB και 60' προς όλους

ε στα ιδια δεν αξιζει να αλλαξω αριθμο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μιλάμε μεγάλοι απατεώνες! Ευτυχώς δεν είχα χρόνο και γλύτωσα το κατέβασμα σε Ομόνοια/Συνταγμα για να πάρω την κάρτα της voda!

frog με 5 ευρώ παίρνω 5GB και 60' προς όλους

Γίνεται να γίνει μια ανάλυση σε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξωτερικοί συνεργάτες της cosmote μοίραζαν sim cosmote frog. Είχα πάρει πριν κάνα 3μηνο από ομόνοια,δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα. Με 5€ έχω 5gb+60' προς όλους/μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξωτερικοί συνεργάτες της cosmote μοίραζαν sim cosmote frog. Είχα πάρει πριν κάνα 3μηνο από ομόνοια,δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα. Με 5€ έχω 5gb+60' προς όλους/μήνα.

Νταξει παρόμοια με της Βονταφον, ας δούμε λίγο τελικά όμως τι δίνει η Βονταφον μετά τις νέες αλλαγές.. Προς το παρόν το κρατάω εγώ το νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πήρα 2 κάρτες, όντως στο συρτάρι θα μείνουν και οι 2.

 

Σε λίγο θα έκοβα την συνδρομή ιντερνετ στην κοσμοτε, και ήμουν έτοιμος να αγοράσω 2 καρτο κινητό για να εχω ιντερνετ απο την voda international. Ευτυχώς δεν το έκανα.

 

Μάλλον πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι έτσι παίζεται το παιχνίδι με τις προσφορές, ειναι για λίγο.

Μια μου στελνεις εμενα; θα την περασω στο ονομα μου.

Μετα απο λιγους μηνες τις διαγραφουν, αχρηστες σου ειναι.

 

Απο cosmocarta ή whats up σε frog. ΑΛΠΑΚ στο 1314 . Και πρεπει να στειλετε και δευτερο μηνυμα θα λαβετε οδηγιες. 3€ χρεωση. Να ξερετε οτι η φρογκ δεν εχει τα πακετα προς ολους και προς cosmote που εχει η cosmocarta και η whats up. Πηρα τηλεφωνο στην cosmote για να βρω, αυτη απο την frog (εχουν αλλο τηλεφωνο) λαθος μου τα ειπε :)

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν συμφερει...SD ειναι το βιντεο-σιγα μην βλεπω SD ,παραμενω στη vodafone μεχρι να βγει κατι πολυ πολυ καλυτερο !

14. Είμαι συνδρομητής COSMOTE ONE. Έχω κάποιο προνόμιο αν ενεργοποιήσω το πακέτο PLAY NOW Unlimited?

Βεβαίως! Μόνο εσύ θα streamάρεις όλα τα Video στην υψηλότερη δυνατή ανάλυση (ΗD)!o στην υψηλότερη δυνατή ανάλυση (ΗD)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...