Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 8 (Spoilers allowed up to Season 7)


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα από τόσα χρόνια, που η παραγωγή  μας σερβίρει τα ίδια και τα ίδια, απορώ με κάποιους που εξακολουθούν να έχουν υψηλές προσδοκίες απο την σειρά.  :-D

 

Όχι, δεν είχε ξεκινήσει έτσι η σειρά. Τουλάχιστον σεναριακά και σαν παραγωγή είχε πολύ πιο προσεγμένη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν είχε ξεκινήσει έτσι η σειρά. Τουλάχιστον σεναριακά και σαν παραγωγή είχε πολύ πιο προσεγμένη δουλειά.

 

Στην αρχή ναι, δεν αντιλέγω. Προσωπικά μόνο την πρώτη και τρίτη σεζόν είδα με αμείωτο ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου αρεσει η 8η season, μια χαρα δραση εχει, κια λιγοτερο δραμα και διαλογους, για τα οποια παραπονιοσαστε επι 7 συνεχομενα χρονια.. Μη τρολαρετε τους εαυτους σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν εισάγουν τη "New world order" όπως φαίνεται και από το νέο τεύχος του κόμικ που έρχεται τον Γενάρη θα έχει πολύ ενδιαφέρον και πιστεύω θα μάθουμε και τι έγινε με το θέμα κυβέρνηση/ αν προχώρησαν σε μελέτες για το εμβόλιο/ κλπ κλπ. Βέβαια το ελικόπτερο μπορεί και να σχετίζεται με το επερχόμενο crossover με το Fear Twd. ( και ευελπιστώ να μήν είναι κανένα σημάδι ότι τα χάνει ο Ρικ ή κάτι άλλο. Επίσης ελικόπτερο είχαμε δει και στη πρώτη σεζόν πάνω από την Ατλάντα το οποίο δεν είναι ίδιο με αυτό που έπεσε στη 3η )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν ήμουν στη θέση τους θα πήγαινα από την αρχή σ ένα ακατοίκητο νησί και θα ξεμπερδευα από ζόμπι σκοτωμους κτλ.

τα ζομπι όμως κολυμπάνε σύμφωνα με το TWD :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...