Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 8 (Spoilers allowed up to Season 7)


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, Gkostas2007 είπε

 Γιατί συνεχίζει να γράφει; Εκτός αν του καλαρέσουν τα ζεστά λεφτουδάκια και το τραβάει μέχρι να ξεχειλώσει. Γιατί νομίζω ότι αυτός που δεν σέβεται αρχικά το κοινό του, είναι ο ίδιος ο Κιρκμαν.

Τα ζεστα λεφτουδακια ομως μεταφραζονται οπως εχουμε ξαναπει σε ενδιαφερον απο πλευρας κοσμου στο συνολο.

Κοινως αφου βγαζει ακομα αρκετα χρηματα και η σειρα εχει τεραστια τηλεθεαση,αυτος εν μερη λαμβανει το μνμ οτι εξακολουθει να αρεσει στον κοσμο η σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Google it.

http://www.thisisinsider.com/walking-dead-what-caused-zombie-virus-2017-7
 

Κάπου υπάρχει και συνέντευξη σε εκπομπή live αλλά δε το βρίσκω τώρα

Υπάρχει ντεμέκ μια θεωρία ότι το outbreak ξεκίνησε από την μπλε crystal meth του Walter από το Breaking Bad.

http://www.dorkly.com/post/72426/walking-dead-easter-eggs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όχι η καλύτερη season αλλα far from από ότι διάβασα εδώ μέσα που μου δώσαν την εντύπωση ότι πάτωσε τελείως, καμια σχέση, ναι είχε μερικά θέματα και ειδικά ένα που το τραβήξανε πολύ παίζοντας με τα συναισθήματα των fans αλλα overall not bad at all. Ελπίζω η επομενη να είναι πιο zombie focused.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάψει να ναι zombie focused εδώ και καιρό, νομίζω δεν ήταν ποτέ σκοπός των δημιουργών να γίνει zombie focused. Δεν διαφωνώ βέβαια μ'αυτό, μου άρεσε που μας έδειξαν πως ακόμα και μπροστά σε μια τέτοια απειλή, ο μεγαλύτερος εχθρός του ανθρώπου παραμένει ο άνθρωπος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην επόμενη σεζόν ο Ρικ αλλάζει look ( περιποιημένος ) και έχει και ο ίδιος "λουσίλ" ! Έχουν διαρρεύσει φωτογραφίες από τα νέα γυρίσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, cambo99 είπε

Στην επόμενη σεζόν ο Ρικ αλλάζει look ( περιποιημένος ) και έχει και ο ίδιος "λουσίλ" ! Έχουν διαρρεύσει φωτογραφίες από τα νέα γυρίσματα.

Τι?Τελος το λαδωμενο μαλλι κ ο ιδρωτας?

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο περνάει ο καιρός το πάνε περισσότερο προς το comic ή είναι η ιδέα μου?! Ειλικρινά πάντως βρήκα χαζό και ανούσιο που

σκότωσαν τον Carl, με στεναχώρησε πολύ το γεγονός αλλα στην συνεχεια με εκνεύρισε ποσο το τραβήξαν, δεν υπήρχε σοβαρός λόγος tbh, είχα να στεναχωρηθώ έτσι από GOT, asshole writers 

:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφερθηκε πιο πισω οτι το σκηνικο με τον Carl οφειλεται αποκλειστικα σε αποφαση του ιδιου του ηθοποιου να φυγει απο την σειρα.

Κατι αναλογο εγινε και στην αλλη σειρα της εταιρειας το Fear με αναλογο χαρακτηρα για τους ιδιους λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν ισχυει

Spoiler

 

αυτο με Καρλ ο ηθοποιος δεν ηθελε να φυγει

https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/walking-dead-is-carl-going-die-chandler-riggs-exit-interview-1066031

 

Αναφορά σε κείμενο

 

You recently were accepted to college. Was it your decision to leave The Walking Dead?

I'm taking a gap year right now to focus on acting for a while. Leaving Walking Dead wasn't my decision. It was all story-related. It made sense story-wise for it to happen for Rick and Michonne and all the other characters.

It was devastating for me and my family because the show has been such a huge part of my life for so long. For a few days, we didn't know what to do; I just bought a house in Senoia [near where the show films in Georgia]. That was a big deal that I wouldn't be on anymore. 

 

 

ο μπαμπας του ηθοποιου κραζει :P

upload_copy-embed.jpg

 

 

Επεξ/σία από Pitzimpitzidis
spoiler
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα αν ισχυει το παραπανω γραψε ακυρο σε αυτο που εγραψα περι Carl αν και εχω την εντυπωση οτι κατι τετοιο ειχε γραφτει οταν βγηκε το εν λογω επεισοδιο.Μαλλον θα καταλαβα λαθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...