Προς το περιεχόμενο

APPLE iPad Pro 9.7 Wi-Fi 32GB (405 ευρώ)


xgol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην ξεχάσετε την επιπλέον έκπτωση 10% (όχι άμεση, θα πάρετε τους πόντους για επόμενη αγορά) με go4more από εθνική . Δε γίνεται όμως να παραγγείλετε online και να πληρώσετε με κάρτα στο κατάστημα ,ούτε να πάρετε τους πόντους με πληρωμή μέσω κάρτας online, οπότε θα πρέπει να το παραγγείλετε μέσω καταστήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή δε λέω. Αλλά το νέο iPad Pro 10.5 είναι τόσο απίστευτα καλύτερο από το προηγούμενο (ασυνήθιστο για iPad) που αξίζει κάποιος να κρατήσει τα λεφτά του και να πάρει το καινούριο σε αντίστοιχη προσφορά του χρόνου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απαντηση οποιος μπορει στα γρηγορα γιατι ειμαι ετοιμος για παραγγελια κι εγω το βλεπω στα 449 το εχω στο καλαθι και ειμαι ενα κλικ πριν την ολοκληρωση κανω κατι λαθος η αυτη ειναι η τιμη τελικα; ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρειγγειλα ενα 128αρι αν και η προσφορα πιστευω οτι αναφερεται σ αυτο το ταμπλετ https://www.skroutz.gr/s/11420476/Apple-iPad-9-7-WiFi-32GB.html μακαρι να μη φαμε ακυρα αλλα στο site της cosmote αυτο δινει σ αυτη την τιμη και οχι το pro

επισης προσπαθησα να το αγορασω με χρεωστικη και κι εφαγα ακυρο και το προχωρησα με αντικαταβολη αντιμετωπισε κανεις αναλογο προβλημα;

 

 

ps γραψτε λαθος και το pro το εχει σ αυτη την τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστωτική με άτοκες δεν τη δέχεται.

Χωρίς άτοκες (δεν περιλαμβάνεται στη λίστα της εθνικής για άτοκες δόσεις) προχώρησε κανονικά.

Αλλά email δεν ήρθε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...