Προς το περιεχόμενο

APPLE iPad Pro 9.7 Wi-Fi 32GB (405 ευρώ)


xgol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνώμες είναι αυτές. Point υπάρχει και παρα-υπάρχει. Δε μιλάμε απλά για αλλαγή μοντέλου με διαφορά στα σημεία (στυλ iPad 1 --> iPad 2, iPhone 6S --> 7) όπου θα έλεγα και εγώ "δεν αξίζει την αναμονή". Μιλάμε για μετάβαση-τομή στο χώρο των tablet (κυρίως λόγω των 120 Hz και του variable refresh rate).

 

Αν κάποιος ΔΕΝ καίγεται για tablet τώρα καλύτερα ας περιμένει σε ένα χρόνο να πάρει το καινούριο Pro σε τιμή αντίστοιχη με αυτή του θέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γνώμες είναι αυτές. Point υπάρχει και παρα-υπάρχει. Δε μιλάμε απλά για αλλαγή μοντέλου με διαφορά στα σημεία (στυλ iPad 1 --> iPad 2, iPhone 6S --> 7) όπου θα έλεγα και εγώ "δεν αξίζει την αναμονή". Μιλάμε για μετάβαση-τομή στο χώρο των tablet (κυρίως λόγω των 120 Hz και του variable refresh rate).

 

Αν κάποιος ΔΕΝ καίγεται για tablet τώρα καλύτερα ας περιμένει σε ένα χρόνο να πάρει το καινούριο Pro σε τιμή αντίστοιχη με αυτή του θέματος.

Ενδιαφέρουσα άποψη - η μόνη μου ένσταση είναι στο κατά πόσον θα βρεθεί αντίστοιχη προσφορά σε 1 χρόνο από σήμερα για το 10.5 inch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρο δεν είναι τίποτα, ούτε εγγυώμαι τίποτα.

Απλά θυμάμαι ότι -πέρα από το παρόν- στο insomnia έχουν ανοίξει ξανά θέματα με iPad mini, iPad Air από Γερμανό, Public σε τιμές αρκετά χαμηλότερες από το skroutz. Πάντα γύρω στο χρόνο και κάτι αφού μιλάμε για ξεστοκάρισμα των παλαιότερων μοντέλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Γερμανό μπορούμε να πληρώσουμε με χρεωστική κάρτα (για τους πόντους go4more) εφόσον έχουμε δηλώσει παραλαβή από το κατάστημα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Γερμανό μπορούμε να πληρώσουμε με χρεωστική κάρτα (για τους πόντους go4more) εφόσον έχουμε δηλώσει παραλαβή από το κατάστημα;

Όχι...την έχω πατήσει!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site τους απ' ότι βλέπω - συγκεκριμένα εδώ: https://www.germanos.gr/useful/tropoi_pliromis/

αναφέρει "Με μετρητά ή με πιστωτικές και χρεωστικές κάρτες αν έχεις επιλέξει να εξοφλήσεις και να παραλάβεις την παραγγελία σου από κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ"

 

Ίσως έχει αλλάξει κάτι; Θα μιλήσω σήμερα με κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουμε ξανά αναφέρει, μόνο αν πας στο κατάστημα και το παραγγείλει εκείνο μπορείς όταν έρθει να πληρώσεις με χρεωστική. Αλλιώς αν παραγγείλεις online, η εξόφληση γίνεται μόνο με μετρητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να μην παραλάβει ένας φίλος, απο κατάστημα κοσμοτε στη Λάρισα. Στα 405 ευρώ, αν ενδιαφέρεται κάποιος απο Λ¨αρισα ας το δηλώσει εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα το πρωι και το ανοιξα μολις τωρα

εχει δυο παρα πολυ ψιλα σημαδακια και μηδεν μπαταρια ουτε καν ανοιγε (πρωτη φορα μου συμβαινει με σφραγισμενο προιον apple)

τι κανω; ακουω γνωμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα το πρωι και το ανοιξα μολις τωρα

εχει δυο παρα πολυ ψιλα σημαδακια και μηδεν μπαταρια ουτε καν ανοιγε (πρωτη φορα μου συμβαινει με σφραγισμενο προιον apple)

τι κανω; ακουω γνωμες...

Ήταν σφραγισμένο με ζελατίνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα το πρωι και το ανοιξα μολις τωρα

εχει δυο παρα πολυ ψιλα σημαδακια και μηδεν μπαταρια ουτε καν ανοιγε (πρωτη φορα μου συμβαινει με σφραγισμενο προιον apple)

τι κανω; ακουω γνωμες...

Άμα ηταν χωρις μπαταρια εχει ανοιχτει, τιποτα δεν μπορεις να κανεις ,ποιος θα πιστεψει οτι τα σημαδακια ηταν πριν το ανοιγμα ?

Ήταν σφραγισμένο με ζελατίνα?

Εχω δει να συσκευαζουν με μηχανιακια ανοιγμενα και να μην το καραλαβαινεις με τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εχω δει να συσκευαζουν με μηχανιακια ανοιγμενα και να μην το καραλαβαινεις με τιποτα

Καλά ναι η ζελατίνα είναι ότι πιο απλό να μπει. Αλλά ξεκινάμε από τα προφανή.

 

Θα έλεγα να τσεκαρει το σειριακό στο σάιτ της apple μήπως πρόκειται για refurbished (δεν ξέρω αν δείχνει αν είναι refurbished στο σάιτ τους βέβαια).

Αλλιώς δυστυχώς δεν γίνεται να κάνει τίποτα καθώς δεν υπάρχει τρόπος να αποδείξει ότι δεν τα έκανε αυτός τα σημαδακια πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σφραγισμενο ηταν ναι

βγαζοντας την εσωτερικη ζελατινα ειχε μεσα ενα μικρο σκουπιδακι λεω τι δι@ολο; θα ετυχε...

μετα βλεπω ενα πολυ ψιλο σημαδακι στη μια γωνια και ενα πολυ ψιλο επισης στην πλατη σαν πολυ κοντη τριχα και το γλυκο ηρθε κι εδεσε με την ξελιγωμενη μπαταρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...