Προς το περιεχόμενο

Δημιουργίες μελών του Insomnia.


Alithinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα,

Είχα φτιάξει πολύ καιρό πριν αλλά τώρα την ανέβασα στο playstore

Αφορά τα ΚΤΕΛ Μακεδονίας και έχει πληροφορίες για όλα τα δρομολόγια από και προς καθώς και τιμές και τηλέφωνα επικοινωνίας, ιστοσελίδες, email κτλ.
 

Όποιος έχει χρόνο και θέλει να μου δώσει feedback , τον ευχαριστώ ιδιαιτέρως εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, alou είπε

Θα μπορούσες να την ονομάσεις απλά ΚΤΕΛΛ  :) 

Καλή επιτυχία, δεν την είδα ακόμα.

Ε είναι μόνο για τα ΚΤΕΛ Μακεδονίας ( τον σταθμό της Θεσσαλονίκης ουσιαστικά ) και είπα να μην δώσω τόσο γενικό όνομο. Πρώτον γιατί δε μ'αρέσει η παραπλάνηση των χρηστών και δεύτερον στη περίπτωση που τα ΚΤΕΛ φτιάχνανε επίσημη εφαρμογή να μην υπήρχε σύγχηση.
Ελπίζω να σ'αρέσει. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/1/2018 στις 2:24 ΜΜ, eaglej είπε

Καλησπέρα,

Είχα φτιάξει πολύ καιρό πριν αλλά τώρα την ανέβασα στο playstore

Αφορά τα ΚΤΕΛ Μακεδονίας και έχει πληροφορίες για όλα τα δρομολόγια από και προς καθώς και τιμές και τηλέφωνα επικοινωνίας, ιστοσελίδες, email κτλ.
 

Όποιος έχει χρόνο και θέλει να μου δώσει feedback , τον ευχαριστώ ιδιαιτέρως εκ των προτέρων.

Μερικές δικές μου παρατηρήσεις με βάση ότι υπάρχει.  

1. Στην αρχική αν ανοίξεις το πληκτρολόγιο αυτό δε κλείνει όταν πας στα select elements ούτε με κλικ κάπου πάρα μόνο με το κουμπί του κινητού. 

2. Με χαλάει πολύ που το περιεχόμενο με ανοικτό το πληκτρολόγιο είναι κολλημένο ακριβώς πάνω του.

3. Η εμφάνιση πόλεων μετά την πληκτρολογηση δεν έχει σταθερό σημείο παρά ποικίλει. 

4. Το enter δε κάνει τπτ. 

5. Κακή επιλογή αυτό με την αρίθμηση των ημερών αλλά και η προβολή των δρομολογίων ανά ώρα κι όχι ημέρα. 

6. Στις τιμές δεν υπάρχει στοίχιση και είναι όλα κολλημένα. 

7. Στα δρομολόγια λείπει το βελάκι για προς τα πίσω. 

8. Δε με ενθουσιάζει το στυλ με τα 'σφαιρικά  κουτάκια'  παντού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, NickSym είπε

Μερικές δικές μου παρατηρήσεις με βάση ότι υπάρχει.  

1. Στην αρχική αν ανοίξεις το πληκτρολόγιο αυτό δε κλείνει όταν πας στα select elements ούτε με κλικ κάπου πάρα μόνο με το κουμπί του κινητού. 

2. Με χαλάει πολύ που το περιεχόμενο με ανοικτό το πληκτρολόγιο είναι κολλημένο ακριβώς πάνω του.

3. Η εμφάνιση πόλεων μετά την πληκτρολογηση δεν έχει σταθερό σημείο παρά ποικίλει. 

4. Το enter δε κάνει τπτ. 

5. Κακή επιλογή αυτό με την αρίθμηση των ημερών αλλά και η προβολή των δρομολογίων ανά ώρα κι όχι ημέρα. 

6. Στις τιμές δεν υπάρχει στοίχιση και είναι όλα κολλημένα. 

7. Στα δρομολόγια λείπει το βελάκι για προς τα πίσω. 

8. Δε με ενθουσιάζει το στυλ με τα 'σφαιρικά  κουτάκια'  παντού. 

Καταρχήν να σε ευχαριστήσω για το χρόνο που αφιέρωσες και για το feedback. 
Σε κάποια έχεις δίκιο και ετοιμάζω ήδη την επόμενη version. Οι ημέρες είναι όπως υπάρχουν και στη σελίδα των κτελ Μακεδονίας αλλά ετοιμάζομαι να τα αλλάξω και αυτά και να τα χωρίσω ανά ημέρα, όπως πολύ σωστά ανέφερες. Για τις τιμές γιατί στα δείχνει κολλημένα? Αν θες στείλε μου ένα pm με screenshot ή έστω να μου πεις τις διαστάσεις του κινητού και έκδοση android για να το τεστάρω εγώ. 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...