Προς το περιεχόμενο

Σκληρός δίσκος Seagate 2,5 1tb για PlayStation(?) 28,90 + 3,60 μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω το καταλαβα πριν καιρο , δεν δημοσιευανε τα αισχη που εκανε (και κανει) το πλαισιο και στο revo αν θυμαμαι καλα μου χανε φαει σχολια . Τωρα δεν ειναι στο skroutz πια οποτε τι ασχολουμαστε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να μεινουμε στο θεμα ομως και να μην γεμιζουμε σελιδες με τα ιδια. Μια αναφορα νομιζω ειναι αρκετη.

 

Μενει ανοικτο (λεω για 2η φορα) για εξελιξη παραγγελιων απο τα 2-3 μαγαζια για τα οποια γινεται λογος στην πρωτη σελιδα που εχουν παραγγελιες σε αναμονη. Χθες νομιζω εγιναν παραδοσεις απο τα δυο εκεινα μαγαζια (ή απο το ενα; ) . Ειναι αλλοι σε αναμονη; 

 

Υπαρχει εστω ενας που παρελαβε απο το τελευταιο μαγαζι που δηλωσε εδω οτι ειχε 6 κομματια διαθεσιμα;

 

Να μαζευτουν λοιπον ολες οι εξελιξεις παραγγελιων να το κλεινουμε αυριο-μεθαυριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, παρέλαβα σήμερα πριν από κανά δυο ώρες από το etd, κανονικά. Παραγγελία στις 16 Αυγούστου και πληρωμή με καρτά.

 

Τωρα αν εγω σαν καχυποπτος ζητησω φωτο της τυπωμενης αποδειξης (εστω με τα στοιχεια παραληπτη κρυμμενα) θα φταιω;

Απλα ειμαι καχυποπτος παντα οταν γραφει καποιος που εχει ποσταρει μονο αλλη 1 φορα στο φορουμ και ας ειναι ο λογαριασμος του 2006 (να με συμπαθατε αλλα στο Ελλαντα δεν εχω εμπιστοσυνη σε κανεναν).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχετε δίκιο. Είμαι παλιό μέλος από το 2006, αλλά δεν είμαι ενεργός καθόλου στο forum. Λογικό να υπάρχει δυσπιστία σε αυτό που είπα. Για αυτό τον λόγο βάζω και την απόδειξη από την παραλαβή.
Απλώς ο matrixxx λέει να πούμε αν έχουμε παραλάβει ή όχι.

 

post-89138-0-44611500-1503607003_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...