Προς το περιεχόμενο

Σκληρός δίσκος Seagate 2,5 1tb για PlayStation(?) 28,90 + 3,60 μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν μιλας για τις οδηγιες μου Πως ανοιγουμε νεο θεμα, ειναι ηδη ετσι.

Αν μιλας για την ανακοινωση Ειδικότεροι κανόνες για την ενότητα των Προσφορών, δεν εχω προσβαση να τροποποιησω το κειμενο. Μπορειτε να το ζητησετε απο τον admin.

Για το δεύτερο λέω matrixxx. Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα έχει διεξοδικά αναλυθεί παραπάνω, απλά θα προσθέσω ό,τι , τελικά όταν έχεις αμφιβολία για την αξιοπιστία προσφοράς / καταστήματος, δεν υπάρχει αμφιβολία!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν έχεις αμφιβολία για την αξιοπιστία προσφοράς / καταστήματος, δεν υπάρχει αμφιβολία!

Νομιζω οτι αυτο θα πρεπει να ειναι το moto του τμηματος των προσφορων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο το άκυρο του infoworld, έβαλα αρνητική αξιολόγηση στο σκρουτζ. Μου στειλανε για να τους στειλω το email επιβεβαίωσης, το έστειλα και παρόλα αυτά, η αξιολόγηση δεν εγκρίθηκε διότι:

Κατόπιν ελέγχων στη βάση δεδομένων μας, προκύπτει ότι το συγκεκριμένο προϊόν με την τιμή αυτή, τη στιγμή της καταχώρησης της παραγγελίας σου, δεν προβαλλόταν στο Skroutz.

και εγώ το ίδιο έστειλα αποδεθκτικά και ιστορίες και μου την έκοψαν (mysconoto).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια, δεν με χαλάει τόσο πολύ που δεν μπόρεσα να βρω ούτε ένα δίσκο για έναν κοντινό φίλο που ήθελε αλλά δεν κυνηγαει τίποτα. Με ενοχλεί πολύ όμως να μην αφηνουν τις αρνητικές κριτικές με τεχνάσματα από το Σκρουτζ. Νομίζω ότι ήρθε ο καιρός να αλλάξω μηχανή αναζήτησης, όχι για να τιμωρήσω το Σκρουτζ αλλά γιατί πλέον έχω αρχίσει να μην το εμπιστεύομαι.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ξανααναφερθεί και σε άλλα θέματα το skroutz να μην ανεβάζει αρνητικές κριτικές.

Το αποτέλεσμα είναι να εμφανίζεται μια πλασματική επί το θετικότερο εικόνα για τα καταστήματα.

Αν βρω το τόπικ θα το ποστάρω.

 

EDIT:

"Άλλα κόλπα από το skroutz.gr"

Δημοσίευση 25 Μάιος 2017

http://www.insomnia.gr/topic/645529-%CE%AC%CE%BB%CE%BB%CE%B1-%CE%BA%CF%8C%CE%BB%CF%80%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF-skroutzgr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To skroutz κερδίζει από τα κλικς που δίνει στα μαγαζιά, από τα ίδια τα μαγαζιά.

Τα μεγαλα μαγαζιά έχουν βγει πλέον από το skroutz, έχουν μείνει μικρομάγαζα, οσο και να θες να τα στηρίξεις , η αξιοπιστία τους αλλά και του skroutz , βάλλεται με τέτοιες πρακτικές.

 

Δόθηκε έστω και Ένας δίσκος στη τιμή προσφοράς ? Ας βγει κάποιος και ας το πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που το κάθε skroutz έχει συνεργατική σχέση με τα καταστήματα

ή για να το πω διαφορετικά, από τη στιγμή που εχει πελάτες του τα καταστήματα,

το πρώτο λογικό είναι κανείς να διατηρεί επιφυλάξεις και εναπόκειται στη συνέχεια να διαψευστούν ή να επικυρωθούν.

 

Φαίνεται καθώς δείχνει η πράξη

ότι το skroutz έχει διαλέξει κατεύθυνση και μοντέλο λειτουργίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και απο το bestprice εφυγε η κριτικη που ανεφερα χθες (για το τελευταιο μαγαζι και τις ακυρωσεις του) βλεπω.

 

Ακριβως αυτο που λεει ο m32s ειναι (και ο stelrp), οτι αυτες οι μηχανες εχουν πελατες τα μαγαζια. Απο τα μαγαζια πληρωνεται οποτε αναμενομενο αυτο που γινεται, μην πεφτει κανεις απο τα συννεφα. Αυτος ειναι ο λογος που δεν εχω κανει ποτε θετικη (ουτε και αρνητικη-αν περνουσε) αξιολογηση σε κανενα απο τα δυο, γιατι με αυτον τον τροπο μονο το παιχνιδι τους πιστευω προσωπικα οτι θα εξυπηρετουσα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είχα κάνει αξιολόγηση στο ETD τικάροντας την αρνητική εμπειρία λόγω λανθασμένης διαθεσιμότητας, και στο κείμενο έγραψα απλά ότι έκανα μια παραγγελία η οποία ακυρώθηκε. Τίποτα παραπάνω. Ε δεν την πέρασαν εδώ και μια βδομάδα (δεν την έχουν απορρίψει βέβαια, δεν την δέχονται όμως κιόλας).  Ας αφαιρέσουν και την επιλογή για αρνητική αξιολόγηση, απορώ γιατί υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμφανίζονταν στην αρχή 3 μαγαζιά με την 'προσφορά'

ακολούθησαν στην πορεία κι άλλα,

έγινε ο ντόρος και στο τέλος η γνωστή κατάληξη.

 

Μ' αυτά και μ' αυτά

μαζεύονται και το skroutz και τα μαγαζιά και μας τρολάρουν για να διαφημίζονται.

 

Διαφήμιση με τρολάρισμα

νέα μόδα που φοβάμαι θα γίνει ο κανόνας.

 

Και στο τέλος ούτε γάτα ούτε ζημιά γιατί οι κριτικές δε θα περνάνε στο σύστημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...