Προς το περιεχόμενο

Σκληρός δίσκος Seagate 2,5 1tb για PlayStation(?) 28,90 + 3,60 μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αυτό εχεις κ εσυ τα δίκια σου!! Αλλά είναι σαν να τους δίνουμε κίνητρο να τα βγάλουν άκυρα. Ας ψάξουν να βρουν αλλιώς το κοράκι θα λαλήσει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχουν απλά λίγες πιθανότητες γιατί αφενός τα καταστήματα ήταν 3 αφετέρου ξέρουμε ότι κάποιοι θα παραλάβουν.ΑΛΛΑ το άκυρο πάντα παραμονεύει όταν μιλάμε για τέτοιες εκπτώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πληρωσα με καρτα στο mg manager, η πληρωμη χρεθωθηκε κανονικα (χωρις τα μεταφορικα για καποιο λογο) στην καρτα αλλα μου εβγαλε οτι υπαρχει προβλημα πληρωμης (αλλαξε η τιμη στα 50 ευρω εκεινη την στιγμη περιπου) , πηρα τηλεφωνο και ειπαν οτι περιμενουν να σιγουρευτουν οτι πηραν τα χρηματα και οτι θα μου τον στειλουν απο αυριο (η κατι τετοιο).

ειπα ομως να δωσω αλλη μια παραγγελια (με καρτα παλι) απο το ETD για σιγουρια οπου περασε κανονικοτατα.

πριν κανα μισαωρο αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο πριν λίγο από ETD.

 

=====================

 

Λυπούμαστε η παραγγελία σας για τη
SEAGATE 1TB GAME DRIVE FOR PLAYSTATION 2.5
δεν μπορεί να ολοκληρωθεί λόγω άμεσης εξάντλησης των αποθεμάτων από την Αντιπροσωπία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fap από το ETD ....
 

Λυπούμαστε η παραγγελία σας για τη 
SEAGATE 1TB GAME DRIVE FOR PLAYSTATION 2.5
δεν μπορεί να ολοκληρωθεί λόγω άμεσης εξάντλησης των αποθεμάτων από την Αντιπροσωπία.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ώρα κάνατε παραγγελία και τι τρόπο πληρωμής επιλέξατε?

Γιατί εγώ 15:54 παράγγειλα μέ τραπεζικη κατάθεση που δεν έκανα φυσικά ακόμη και δεν έφαγα άκυρο..ακόμη..  :-D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...