Προς το περιεχόμενο

Σκληρός δίσκος Seagate 2,5 1tb για PlayStation(?) 28,90 + 3,60 μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανα και εγω μια, σιγα μην παραδωσουν. Ειναι διακοπες αλλα ο σερβερας χτυπηθηκε απο την ζεστη και κανει προσφορες που δεν εγκρινει το αφεντικο.

 

Εδω τα τεχνικα χαρακτηριστικα, δινει μεγεθος για 2,5ιντσες, ο 1Tb εχει μεσα και solid state μνημη με 5y εγγυηση, ενω ο 2Τb ειναι απλα μηχανικος με 2y εγγυηση

 

http://www.seagate.com/gb/en/consumer/play/game-drive-playstation/#specs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον φίλο που λέει πως σεβάστηκε που του είπαν άκυρο, κακός αδερφέ.

Εφόσον πέρασε στο σύστημα η παραγγελία και σου ήρθε mail, πρέπει να ζητήσεις να σου φέρουν.

Τι πάει να πει είχαν μεγάλη παραγγελία. Δηλαδή αν στο σύστημα περάσεις πως έχεις 50 τεμάχια, αυτό θα κάνει λάθος και θα δίνει παραγγελίες παραπάνω από το όριο? Σαφώς και όχι.  Εννοείτε κράξιμο στα άκυρα και αρνητικές στο Skroutz!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον φίλο που λέει πως σεβάστηκε που του είπαν άκυρο, κακός αδερφέ.

Εφόσον πέρασε στο σύστημα η παραγγελία, πρέπει να ζητήσεις να σου φέρουν.

Τι πάει να πει είχαν μεγάλη παραγγελία. Δηλαδή αν στο σύστημα περάσεις πως έχεις 50 τεμάχια, αυτό θα κάνει λάθος και θα δίνει παραγγελίες παραπάνω από το όριο? Σαφώς και όχι.  Εννοείτε κράξιμο στα άκυρα και αρνητικές στο Skroutz!

Δεν μου ήρθε καν mail επιβεβαίωσης,τι να ζητήσω?.Με πήραν τηλ και απο πίσω χτυπούσαν τα υπόλοιπα.Έχουν και αυτοί τα δίκια τους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα; τον τελευταίο..

Μακάρι να τσίμπησες τον τελευταίο αλλα πιστεύω μόλις πάνε τη Δευτέρα στο μαγαζί και δουν τις παραγγελίες θα τσιμπήσουμε όλοι το 3ο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δω άκυρο εγώ θα γράψω αρνητικό σχόλιο. Καθώς φαίνεται ότι είχαν κάποια κομμάτια πριν το error. Θα περιμένω κ τόσες μέρες κ θα μου απαντήσουν άκυρο?? Τότε ποιος ποσταρε τον σκληρό αν λείπουν διακοπές??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τότε spy94, αν δεν σου ήρθε mail , όντως τι να κάνεις.

Στην 2η προσπάθεια ήρθε mail αλλά δεν έχω και πολλές ελπίδες απο κλειστό κατάστημα.Κρίμααα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν προτρέχει αδερφέ, απλά τόσα χρόνια έχουμε νιώσει στο πετσί μας το άκυρο και πλέον το γνωρίζουμε από ... πριν το αποτέλεσμα! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...