Προς το περιεχόμενο

Nέο Galaxy Note8 από τη Samsung με Infinity Display 6,3 ιντσών και διπλή, κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα τελευταια 4 χρονια εχω κρατησει 1 Note 4 (λευκο, το πουλησα και πηρα Edge λευκο) και ενα Note Edge μαυρο (μου εκλεψαν το λευκο). Κανενα δεν παρουσιασε το παραμικρο. Απλα σταθηκες ατυχος.

 

Βασικά δεν στάθηκα εγώ άτυχος. Εσύ στάθηκες τυχερός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιο Note σε βγάζει 4 χρόνια? Αν μιλάς για μεχρι το 3 τότε ισως. Το N4 στα 3 χρόνια θα έχει κάψει μητρική (μου έχουν καεί 2 σε 2,5 χρονια) , το 5αρι αποτυχία, το 6αρι δεν υπήρξε και το 7αρι έκανε μπαμ. Σε κάθε περίπτωση για να μην το κουράζουμε, φοβερή συσκευή ΦΑΊΝΕΤΑΙ (ο χρόνος θα δείξει αν όντως ειναι) αλλά όπως και να χει το χιλιάρικο ακόμα και να μπορείς να το διαθέσεις δε χωνευεται

 

Αυτά για το F, στα C με τον exynos υπάρχουν ελάχιστες αναφορές για καμένη μητρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο σίγουρο τηλ δεν θα υπαρχει ,μιλαμε για samsung και οχι για τον μητσο στην γωνια

Φιλε παρτο με κλειστα ματια,

εγω εχω samsung πλυντηριο στεγνωτηριο, πολυμιξερ, πλυντηριο πιατων, ηλεκτρικη σκουπα, τηλεοραση και hi-fi και κατι σκληρους δισκους, ολα βγηκανε σκυλια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε παρτο με κλειστα ματια,εγω εχω samsung πλυντηριο στεγνωτηριο, πολυμιξερ, πλυντηριο πιατων, ηλεκτρικη σκουπα, τηλεοραση και hi-fi και κατι σκληρους δισκους, ολα βγηκανε σκυλια

Το προπαρειγγειλα ,ειπαμε με 680ε δεν βρίσκεις κατι καλυτερο,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προπαρειγγειλα ,ειπαμε με 680ε δεν βρίσκεις κατι καλυτερο,

 

Το καλύτερο είναι αυτό που αγοράζει ο καθένας, τι τιμή το παίρνει και για ποιο λόγο το παίρνει.

Το χειρότερο είναι να προσπαθεί (συχνά άνευ επιχειρημάτων) να δικαιολογήσει την αγορά του, όχι παινεύοντας την συσκευή του αλλά κατακρίνοντας τα υπόλοιπα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο είναι αυτό που αγοράζει ο καθένας, τι τιμή το παίρνει και για ποιο λόγο το παίρνει.

Το χειρότερο είναι να προσπαθεί (συχνά άνευ επιχειρημάτων) να δικαιολογήσει την αγορά του, όχι παινεύοντας την συσκευή του αλλά κατακρίνοντας τα υπόλοιπα.

Συμφωνω απολυτα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει μπάλα μόνο του.εφτιαξε την κατηγορία και δεν υπάρχει περιθώριο ανταγωνισμού.μονο σε όποιον έχει περάσει από τα χέρια του ξέρει τι σημαίνει πενάκι.ακομα και αν δεν το έχεις ανάγκη για επαγγελματική χρήση μπαίνεις στον πειρασμό να το έχεις για να παίζεις.τα λεφτά πολλα,αλλά εδώ κολλάει το ρητό (ακριβό κι καλό).βεβαια οι χαζομάρες στο λογισμικό της Samsung θα υπάρχουν...τις παραβλέπεις και το απολαμβάνεις...το ότι γράφτηκαν 9 σελίδες στο insomnia λέει πολλά.ολοι το βρίζουν για τα λεφτά του αλλά όταν είχα το note 4 δεν μπήκα στην ανάγκη να πάρω τάμπλετ.οποτε έρχεται μια η άλλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σε ευχαριστώ σαμυ που με ξεκόλλησες επιτέλους απο την σειρά νοτε, φανατικός απο το νοτε 2 χωρίς να έχω αλλάξει τηλέφωνο κ ακολουθώντας την σειρά απο το νοτε 2, παρακαλώντας για οθόνη μεγαλύτερη των 6 ιν, κ επιτέλους το κάνεις ΑΛΛΑ εγώ θέλω κινητό ΠΑΝΤΟΦΛΑ όχι κινητό ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ σαμυ τελείωσες ακολουθάς την μοδα κ τους άλλους γιαυτό άντε γεια!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε κ σε καλη τιμουλα μισο νεφρο..Το μονο που με απασχολη ειναι το χρωμα προβληματιστικα..Ισως παρω και τα δυο ετσι για να αλαζω αναλογα με το μουντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι το νοτε2 2012 με μπαταρια 3300, τωρα 2017 νοτε 8 με μπαταρια 3300, laegoo mix σου λεω με κλειστα ματια

Εσυ αν θες παρε το Note2 μεταχειρισμενο ή το laegoo mix. Απλος οι περισσοτεροι εδω μπαινουν για να κρασουν μια συσκευη ή να πουν για την τιμη τους που φυσικα δεν εχουν την δυνατοτητα να την αποκτησουν απλος για το κρασιμο και για την μπαταρια του γινεται το κραξιμο επισης. Καλα ρε ανθρωποι αφου δεν σας ενδιαφερει ουτε στα χαρακτηριστικα τοτε τι περδευεστε ;

Αντε κ σε καλη τιμουλα μισο νεφρο..Το μονο που με απασχολη ειναι το χρωμα προβληματιστικα..Ισως παρω και τα δυο ετσι για να αλαζω αναλογα με το μουντ

Εγω το εκανα προπαραγγελεια ας φανω τυχερος θα παρω το χρυσο αν οχι δεν με πολυ απασχολει και τοσο ο χρωματισμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ αν θες παρε το Note2 μεταχειρισμενο ή το laegoo mix. Απλος οι περισσοτεροι εδω μπαινουν για να κρασουν μια συσκευη ή να πουν για την τιμη τους που φυσικα δεν εχουν την δυνατοτητα να την αποκτησουν απλος για το κρασιμο και για την μπαταρια του γινεται το κραξιμο επισης. Καλα ρε ανθρωποι αφου δεν σας ενδιαφερει ουτε στα χαρακτηριστικα τοτε τι περδευεστε ;

Εγω το εκανα προπαραγγελεια ας φανω τυχερος θα παρω το χρυσο αν οχι δεν με πολυ απασχολει και τοσο ο χρωματισμος.

επειδή δεν με ενδιαφέρει δεν σημαίνει οτι εχει και μπαταρια της προκοπης 3300 σε 6,3? ,laegoo mix σου λεω forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Άντε ρε παιδιά, τί γίνεται εδώ γιατί θάφτηκε το θέμα; Έδωσε σήμα ο billdanos αλλά το έψαχνα 10 λεπτά. Για πείτε

Τι θες να πουμε δηλαδη, τα εχουμε πει και δει ολα.Τωρα διαβαζουμε τα reviews στο αλλο topic και στο net και αν ολα ειναι καλα θα το αγορασουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θες να πουμε δηλαδη, τα εχουμε πει και δει ολα.Τωρα διαβαζουμε τα reviews στο αλλο topic και στο net και αν ολα ειναι καλα θα το αγορασουμε.

Θετικες η απόψεις γενικα,ειδικα και με την μπαταρια ,βεβαια οι περισσοτεροι υποστηριζουν οτι οκ καλο αλλα οχι για αυτην την τιμη ( αν και νομιζω αυτο το γνωριζαμε ολοι και πιο πριν) και αφου εφαγα ακυρο απο το public τους ακυρωσα και εγω και ηα περιμενω ,στα γερμανικα φορουμ ειναι ολοι σίγουροι οτι σε 1-2 μηνες θα εχει σημαντικη πτώση. Και ενα ασχετο σχόλιο, πολυ γελαω με κατι αγγελιες που πουλανε το note 8 930+ χωρις το dex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...