Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 8


epir21
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Για γενική συζήτηση για τις προηγούμενες σεζόν του Game of Thrones (με spoilers), επισκεφθείτε αυτό το θέμα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Kostasspil είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

ε απ τη Μπριαν τι να δεις :P

εχει ωραιο booty απο οτι ειδα στην παλιοτερη της σκηνη. αν και μαλλον θαταν καμια double.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Εντωμεταξύ και στο επίπεδο του γυμνού, η σειρά έχει πάρει την κάτω βόλτα. 

Ξεκίνησε με κάτι απίθανες κ@λάρες/β@ζάρες και έχει φτάσει να έχουμε σκηνές με την Άρυα και την Μπριάν ρε φίλε. Ειδικά με την ψηλή έπαθα μπλοκάρισμα της τεστοστερόνης μου σε τέτοιο βαθμό, που παραλίγο να μου έρθει περίοδος 😅 

 

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

Νομίζω πως ο Βran μπορεί να δει το παρελθόν όχι το μέλλον.

Δηλαδη αν εβλεπε τι ειπε χτες η Cersei με τον Euron για τις πουστιες που θα κανουν και τα σχεδια της μαχης τους, λεπτομερειες ξερω γω

  • Thanks 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι που βρήκα τυχαία είναι ότι ο πραγματικός Ghost έχει πεθάνει από το τέλος της προγούμενης σεζόν οπότε μπορεί έτσι να εξηγείται ο διακοσμητικός του ρόλος εδώ αφού μάλλον πρόκειται για cgi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, telis είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Εντωμεταξύ και στο επίπεδο του γυμνού, η σειρά έχει πάρει την κάτω βόλτα. 

Ξεκίνησε με κάτι απίθανες κ@λάρες/β@ζάρες και έχει φτάσει να έχουμε σκηνές με την Άρυα και την Μπριάν ρε φίλε. Ειδικά με την ψηλή έπαθα μπλοκάρισμα της τεστοστερόνης μου σε τέτοιο βαθμό, που παραλίγο να μου έρθει περίοδος 😅 

α τα χει δειξει και το goblin?

χμμμ.. to the google, robin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, telis είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Εντωμεταξύ και στο επίπεδο του γυμνού, η σειρά έχει πάρει την κάτω βόλτα. 

Ξεκίνησε με κάτι απίθανες κ@λάρες/β@ζάρες και έχει φτάσει να έχουμε σκηνές με την Άρυα και την Μπριάν ρε φίλε. Ειδικά με την ψηλή έπαθα μπλοκάρισμα της τεστοστερόνης μου σε τέτοιο βαθμό, που παραλίγο να μου έρθει περίοδος 😅 

Του απαγόρευσε να βλέπει Game Of Thrones επειδή ζήλευε για τις ερωτικές σκηνές (pics)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Δηλαδη αν εβλεπε τι ειπε χτες η Cersei με τον Euron για τις πουστιες που θα κανουν και τα σχεδια της μαχης τους, λεπτομερειες ξερω γω

Ε τότε ρε μαν δεν θα είχε νόημα να υφίσταται καν η σειρά  με το σκεπτικό αυτό θα διάβαζε και τα σχέδια του Night King και θα οχυρώνονταν καλύτερα το κάστρο

θα ήξερε την κάθε κίνηση του κάθε χαρακτήρα και τέλος όλα οπότε θα μιλούσαμε για το game of thrones σε cartoon.

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Δηλαδη αν εβλεπε τι ειπε χτες η Cersei με τον Euron για τις πουστιες που θα κανουν και τα σχεδια της μαχης τους, λεπτομερειες ξερω γω

Ώπα ρε φίλε, θα γίνουν και αυτά. Προέχουν σημαντικά πράγματα όπως το ότι έφτιαξε το ακριβώς ίδιο καροτσάκι που είχε ένας διάσημος cripple στο παρελθόν. Ο θεός του procrastination είναι ο Μπραν, πρέπει να διαβάσει για τα finals και βλέπει DIY βιντεάκια στο yt. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη δυνατή ποιότητα μέχρι να βγει το BluRay είναι από AMZN, έτσι; Τα 1080p είναι upscale από τους uploaders ή τα στριμάρει έτσι το Amazon Prime; Κάπου διάβασα ότι μόνο σε 720p και 1080i γίνεται το στριμάρισμα, ισχύει;

Spoiler

Μέχρι στιγμής βλέπω από 1337 αυτά του Mr Stark

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Εγώ πάλι νομίζω ότι όπως συμμετάσχει ο "Μπραν ή τα τρία κοράκια που κάθονταν", δεν έχει καμιά ουσία, είναι ουδέτερος και δεν δίνει καμία συμβουλή, έστω μικρή. Μάλλον άχρηστος χαρακτήρας, ειδικά από τη στιγμή που σκοτώθηκε ο ΝΚ και ο ίδιος δεν έχει καμιά φιλοδοξία να γίνει άρχοντας του Βορρά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλό επεισόδιο. Όμως ρε παιδιά φαίνεται να επικυρώνει τα leaks το σεναρίου που κυκλοφορούν τόσο καιρό.

Αν το τέλος είναι τελικά το leakαρισμένο... Θα είναι τελείως random.

Επεξ/σία από Alithinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

Ε τότε ρε μαν δεν θα είχε νόημα να υφίσταται καν η σειρά  με το σκεπτικό αυτό θα διάβαζε και τα σχέδια του Night King και θα οχυρώνονταν καλύτερα το κάστρο

θα ήξερε την κάθε κίνηση του κάθε χαρακτήρα και τέλος όλα οπότε θα μιλούσαμε για το game of thrones σε cartoon.

ε αυτο λεω ρε παλικαρε,δεν επρεπε να του δωσουν την δυναμη γιατι πολυ απλα θα επρεπε να χε ληξει το πραμα εδω και καιρο. Τωρα του εχουν δωσει την δυναμη και την χρησιμοποιουν οποτε γουσταρουν για να προχωρησουν την πλοκη,ενω μας περνανε για μ@λ@κες

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2019 στις 9:16 ΜΜ, noFEARgr είπε

Ναι ναι , 9000 σχεδον ψηφισαν με 1 , ειναι αυτο επεισοδιο του 1 ετσι ; Επειδη δεν τους βγηκε το παραμυθακι που ειχαν στο μυαλο τους , που μονοι τους εστεισαν. 

Τιποτα αλλες 30 σεζον walking dead μας αξιζει , και για τους εγχωριους ενα Masterchef και πολυ τους ειναι.

ειπαμε συνδρομο αλεφαντος + αγαμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...