Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 8


epir21
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Για γενική συζήτηση για τις προηγούμενες σεζόν του Game of Thrones (με spoilers), επισκεφθείτε αυτό το θέμα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, pontez2 είπε

Στη δεδομένη φάση, μπηκαν μέχρι και οι διάλογοι.. Επιμένεις πως ο Σ θα μπορουσε να ειναι βασιλιάς και ολα να ληξουν ομορφα. Σου εξηγήθηκε μέσα απο τη σειρά πως κάτι τέτοιο δε θα μπορουσε να γινει διοτι κανεις δεν ηθελε τον πόλεμο. Αν δε θέλεις να δεχτεις ένα γεγονος της σειράς, ειναι δικο σου θέμα ομως. Δε σου αρέσει η συγκεκριμένη εξέλιξη και αυτο ειναι το πρόβλημα. Είναι η άποψη του πως θα ηθελες να ειναι το πράγμα, οχι το πως έγινε. Και εγω θα ηθελα να δω κρεμμασμένη την Λάνιστερ όμως δεν έγινε. Δε θα κατηγορησω το σενάριο για αυτο.

Kαταλαβαίνεις οτι σε αυτη τη προταση αναιρεις τον εαυτο σου. Ουσιαστικά μας λες δύο φορές οτι αν δε σου αρέσει το δημιουργημα του δημιουργου ειναι δικο σου προβλημα.

Ο δημιουργος αυτό κάνει. Αμα σου αρέσει.Αν δε σου αρέσει ειναι δικο σου θέμα, οχι δικό του. Από την αρχη αυτο σου έδειχνε. Το ίδιο "ατσαλα", οπως το χαρακτηρισες ηταν από τη πρωτη σεζον. Και όλοι περιμεναν έναν χειμωνα που ποτέ δεν ερχόταν. Οι ίδιοι λοιπον μετά μιλησαν για άτσαλη συνέχεια.

Εάν θεωρείς ότι εγώ αυτό που λέω είναι πως ήθελα τον JS βασιλιά, τότε απλά με επιβεβαιώνεις σ' αυτό που λέω, ότι καταλαβαίνεις άλλα απ' αυτά που γράφονται και μετά τα παρουσιάζεις και ως δεδομένα και μάλιστα ότι τα κατέρριψες με κάποιο τρόπο. Προσωπικά μου ήταν αδιάφορο ποιος θα κάτσει στον θρόνο, αλλά αφού δεν συνεννοούμαστε δεν υπάρχει λόγος να ξαναμπούμε στον ίδιο ανούσιο κύκλο συζήτησης. Το μοναδικό γεγονός που υπάρχει είναι ότι κατά γενική ομολογία, από ένα τεράστιο δείγμα θεατών, το σενάριο κρίθηκε κακό και αυτό δεν αλλάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

43 λεπτά πριν, pontez2 είπε

Η σειρά, εδω που ειχε φθάσει, οπως και να τελείωνε, πάλι θα ειχε πολλους δυσαρεστημένους. Δεν ειναι BB. Δεν ειναι Τσέρνομπιλ. Μιλάμε για 10 επεισόδια το χρονο επι μια 8ετία. Μιλάμε για θεωρίες, σποιλερς, leaks που δεν έχουν ξαναγίνει σε καμια άλλη σειρά στο παρελθόν.

Ναι οκ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ηταν κακο το σενάριο ή το οτι ηταν γρηγορος ο τελευταιος κύκλος? Με μπερδεψατε :P 

(α το λοστ...katergaris δεν το ειχα δει, δεν ειχα μπει σε αυτη τη διαδικασία τότε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 minutes ago, pontez2 said:

Τελικά ηταν κακο το σενάριο ή το οτι ηταν γρηγορος ο τελευταιος κύκλος? Με μπερδεψατε :P 

Αν το κάνεις επίτηδες, well-played.

Αν όμως πραγματικά πιστεύεις ότι «σενάριο» σε μία σειρά/ταινία σημαίνει ιστορία/υπόθεση και τίποτα περισσότερο, λυπάμαι τον εαυτό μου που σπατάλησα τόσα posts άνευ λόγου και αιτίας.

«Screenwriting, also called scriptwriting, is the art and craft of writing scripts for mass media such as feature films, television productions or video games. It is often a freelance profession.

Screenwriters are responsible for researching the story, developing the narrative, writing the script, screenplay, dialogues and delivering it, in the required format, to development executives. Screenwriters therefore have great influence over the creative direction and emotional impact of the screenplay and, arguably, of the finished film. Screenwriters either pitch original ideas to producers, in the hope that they will be optioned or sold; or are commissioned by a producer to create a screenplay from a concept, true story, existing screen work or literary work, such as a novel, poem, play, comic book, or short story.»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Αν το κάνεις επίτηδες, well-played.

Αν όμως πραγματικά πιστεύεις ότι «σενάριο» σε μία σειρά/ταινία σημαίνει ιστορία/υπόθεση και τίποτα περισσότερο, λυπάμαι τον εαυτό μου που σπατάλησα τόσα posts άνευ λόγου και αιτίας.

«Screenwriting, also called scriptwriting, is the art and craft of writing scripts for mass media such as feature films, television productions or video games. It is often a freelance profession.

Screenwriters are responsible for researching the story, developing the narrative, writing the script, screenplay, dialogues and delivering it, in the required format, to development executives. Screenwriters therefore have great influence over the creative direction and emotional impact of the screenplay and, arguably, of the finished film. Screenwriters either pitch original ideas to producers, in the hope that they will be optioned or sold; or are commissioned by a producer to create a screenplay from a concept, true story, existing screen work or literary work, such as a novel, poem, play, comic book, or short story.»

 

Η λέξη σενάριο, περιλαμβάνει ένα σωρο πράγματα.Τα γραφεις ωραια.

Ρωτάω λοιπόν, ειναι κακό το σενάριο (δηλαδή όλα οσα περιλαμβάνει αυτό), ή μονο το γεγονος οτι έτρεξε γρηγορα;

Kαι απευθήνομαι σε 2 άτομα μαζι, όχι μονο σε εσένα. Ο ένας λεει οτι ηταν κακο το σενάριο (δηλαδη ήταν κακή η ιστορία, οι διάλογοι, η απόδοση κτλ κτλ) και ο άλλος οτι έτρεξε γρηγορα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, pontez2 said:

Η λέξη σενάριο, περιλαμβάνει ένα σωρο πράγματα.Τα γραφεις ωραια.

Ρωτάω λοιπόν, ειναι κακό το σενάριο (δηλαδή όλα οσα περιλαμβάνει αυτό), ή μονο το γεγονος οτι έτρεξε γρηγορα;

Kαι απευθήνομαι σε 2 άτομα μαζι, όχι μονο σε εσένα. Ο ένας λεει οτι ηταν κακο το σενάριο (δηλαδη ήταν κακή η ιστορία, οι διάλογοι, η απόδοση κτλ κτλ) και ο άλλος οτι έτρεξε γρηγορα.

Το ότι έτρεξε γρήγορα είναι μέρος του σεναρίου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το ότι έτρεξε γρήγορα είναι μέρος του σεναρίου.

Και η ιστορία, οι διάλογοι, το κείμενο, η απόδοση επίσης. Τα ειπαμε αυτά.

Λέγοντας οτι δε σου αρέσει το σενάριο, λες οτι δε σου άρεσε τιποτε απο αυτά. Ισχύει αυτο ή οχι; Αυτη ηταν η ερώτηση.

Αν δε σου άρεσε, ένα ΜΕΡΟΣ του σεναριου (η ταχυτητα που προχώρησε) η σειρά, συμφωνουμε μια χαρά.

Επεξ/σία από pontez2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Η αντίθετη άποψη από τη δική σου, δεν είναι αυτοί που έφτιαξαν το petition να ξαναγυριστεί η τελευταία σεζόν και οι haters που βάζουν 1 στο imdb. Αυτό είναι η εύκολη τακτική για να δώσεις έμφαση στην γνώμη σου ότι ήταν πολύ καλό. Το ίδιο μπορεί να γίνει και αντίθετα, κόντρα σ' αυτούς που βάζουν 10. Θέλεις να μας πεις πόσο το βαθμολόγησες να έχουμε μια εικόνα;

Η γενική άποψη κατά μέσο όρο, με επιχειρήματα κτλ έχει αναλυθεί σ' όλο το ίντερνετ και υπερισχύει ότι το σενάριο ήταν κακό, επιφανειακό, βιαστικό όπως θες πες το. Αυτό είναι το τελικό συμπέρασμα, βάση πλειοψηφίας. Το να σου άρεσε εσένα είναι σεβαστό, ακόμη κι αν έβαλες 10 που είναι ακριβώς το ίδιο με αυτούς που έβαλαν 1, οι υπερβολές όμως από αλλού έρχονται, ότι δήθεν γίνεται συντονισμένη επίθεση και άλλα τέτοια.

Μήπως νομίζεις πως υπερισχύει επειδή το hate πουλάει κ οι haters “ουρλιαζουν” περισσότερο από οτι σε οσους άρεσε όπως και επειδή όσοι τους άρεσε απλά δε δίνουν σημασία σε αυτά που λένε οι haters? Just saying...

Btw, το ότι δεν άρεσε στους περισσότερους viewers είναι δικό σου συμπέρασμα. Εκτός αν έχεις κάνει κάποια κρυφή δημοσκόπηση οπότε...

Ασε που σε όσους βάζουν 10, υπάρχει ένα μεγάλο ποσοστό που τους άρεσε πραγματικά... Όσοι βάζουν 1/10, όλοι μα όλοι είναι υπερβολικοί.

 

(αυτό που γράφω αφορά τους χεητερζ κ όχι όσους ασκούν καλοπροαίρετη κριτική βεβαίως. Καλοπροαίρετη κριτική και άσσος δεν συμβαδίζουν. 1=Hate...)

1 ώρα πριν, p4n0s86 είπε

Εάν θεωρείς ότι εγώ αυτό που λέω είναι πως ήθελα τον JS βασιλιά, τότε απλά με επιβεβαιώνεις σ' αυτό που λέω, ότι καταλαβαίνεις άλλα απ' αυτά που γράφονται και μετά τα παρουσιάζεις και ως δεδομένα και μάλιστα ότι τα κατέρριψες με κάποιο τρόπο. Προσωπικά μου ήταν αδιάφορο ποιος θα κάτσει στον θρόνο, αλλά αφού δεν συνεννοούμαστε δεν υπάρχει λόγος να ξαναμπούμε στον ίδιο ανούσιο κύκλο συζήτησης. Το μοναδικό γεγονός που υπάρχει είναι ότι κατά γενική ομολογία, από ένα τεράστιο δείγμα θεατών, το σενάριο κρίθηκε κακό και αυτό δεν αλλάζει.

Το ίδιο με από πάνω... μοναδικό γεγονός που λες είναι μόνο στο μυαλό σου... (btw, ισως αν το έγραφες και με κεφαλαία, υπογραμμισμένο και με italics, να ήσουν πιο πειστικός) :-) 

 

56 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το ότι έτρεξε γρήγορα είναι μέρος του σεναρίου.

Nope... Άλλο το σενάριο άλλο η εκτέλεση του... 

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, TheGrisGrisMan είπε

Μήπως νομίζεις πως υπερισχύει επειδή το hate πουλάει κ οι haters “ουρλιαζουν” περισσότερο από οτι σε οσους άρεσε όπως και επειδή όσοι τους άρεσε απλά δε δίνουν σημασία σε αυτά που λένε οι haters? Just saying...

Btw, το ότι δεν άρεσε στους περισσότερους viewers είναι δικό σου συμπέρασμα. Εκτός αν έχεις κάνει κάποια κρυφή δημοσκόπηση οπότε...

Ασε που σε όσους βάζουν 10, υπάρχει ένα μεγάλο ποσοστό που τους άρεσε πραγματικά... Όσοι βάζουν 1/10, όλοι μα όλοι είναι υπερβολικοί.

(αυτό που γράφω αφορά τους χεητερζ κ όχι όσους ασκούν καλοπροαίρετη κριτική βεβαίως. Καλοπροαίρετη κριτική και άσσος δεν συμβαδίζουν. 1=Hate...)

Το ίδιο με από πάνω... μοναδικό γεγονός που λες είναι μόνο στο μυαλό σου... (btw, ισως αν το έγραφες και με κεφαλαία, υπογραμμισμένο και με italics, να ήσουν πιο πειστικός) :-) 

Nope... Άλλο το σενάριο άλλο η εκτέλεση του... 

Καλά εσύ έχεις ξεπεράσει και το νομικό τμήμα του HBO τι να κάτσω να συζητήσω. Τέτοιο ζήλο να απαντάς με μακροσκελείς "αναλύσεις" στο παραμικρό αρνητικό που γράφεται, δεν θα είχαν ούτε οι ίδιοι οι D&D. Συνέχισε να προκαλείς και να γράφεις εριστικά υπονοώντας διάφορα, ενώ σου είχα ζητήσει να με αγνοείς. Δεν μπορείς να το κάνεις γιατί απλά η επιθυμία σου να "την πεις" στους haters υπερισχύει, οπότε αφήνω ξανά τον καθένα να βγάλει τα συμπεράσματα του για το ποιος έχει κόλλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Συνέχισε να προκαλείς και να γράφεις εριστικά υπονοώντας διάφορα

Τι γνωμη μου απλα λεω και εσυ απαντάς οπως απαντάς... Αυτό για τη μύγα το έχουμε ξαναπεί ε; Ή μηπως την είδες δικηγόρος των haterz? 

Αν προσπαθουσες ισως να απαντησεις σε οσα θέματα θέτω, θα είχε σίγουρα πιο ενδιαφερον. Απόδειξε μου πχ πως αυτό που λές (δλδ ότι: "σ' όλο το ίντερνετ υπερισχύει ότι το σενάριο ήταν κακό, επιφανειακό, βιαστικό" και πως "Αυτό είναιτο τελικό συμπέρασμα, βάση πλειοψηφίας" , ισχύει. Από που προκύπτει ακριβώς, πέρα από το ότι έτσι νομίζεις εσυ;

Spoiler

Επίσης, από ότι ξέρω, irl δεν ζητάνε από άλλους να τους αγνοήσουν σε δημόσια φόρουμ... Η τέλος παντων μπορεί να το ζητήσει κάποιος (λόγο της πριγκιπικής σου καταγωγής ίσως;😀)  αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι επειδή το ζητάει θα γίνει κιόλας... Το ignore button ειναι στη δική σου πλευρα. Αν σε εκνευρίζω, αγνόησε, με τι να πω. Εγω για πιο λόγο να σε αγνοήσω ακριβώς; επειδή δεν σου αρέσουν οι απαντήσεις μου; 🤣 Αγνόησε με αν θες και μπες στον δικό σου κόσμο, να γραφεις και να κάνεις μόνο ανακοινωσεις αν θες, ενώ οι υπόλοιποι που διαβάζουν θα βλεπουν και τις απαντήσεις μου.

Η πιο απλά, απάντησε σε όσα θέτω, τόσα έγραψες, θα μπορούσες ήδη να έχεις απαντήσει αντί να τσατίζεσαι...  

Τέλος, δεν τη λέω στους χέητερζ, ούτε καν σε εσένα. Απλά περιγράφω την κατάσταση όπως την βλέπω και παράλληλα ενημερώνω όσους διαβάζουν ότι αυτά που γράφεις είναι κατά τη γνώμη μου ανακρίβειες κ ξεκάθαρα προσωπικές σου απόψεις (και ο λόγος είναι ότι τις παρουσιαζεις ως δεδομένα, πχ: "Το μοναδικό γεγονός που υπάρχει " σε bold κιόλας)

38 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

απαντάς στο παραμικρό αρνητικό που γράφεται,

CC0E78D1-F910-4133-B437-9116E649BE64.gif.adc051c45ac93c1189f2c2655f3da30e.gif

Εμ... συγκεκριμένα εσυ, έχεις ρίξει καταιγίδα «παραμικρού αρνητικού που γράφεται» αλλά δεν το έχεις πάρει χαμπάρι μάλλον... 😊

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, TheGrisGrisMan είπε

Τι γνωμη μου απλα λεω και εσυ απαντάς οπως απαντάς... Αυτό για τη μύγα το έχουμε ξαναπεί ε; Ή μηπως την είδες δικηγόρος των haterz? 

Αν προσπαθουσες ισως να απαντησεις σε οσα θέματα θέτω, θα είχε σίγουρα πιο ενδιαφερον. Απόδειξε μου πχ πως αυτό που λές (δλδ ότι: "σ' όλο το ίντερνετ υπερισχύει ότι το σενάριο ήταν κακό, επιφανειακό, βιαστικό" και πως "Αυτό είναιτο τελικό συμπέρασμα, βάση πλειοψηφίας" , ισχύει. Από που προκύπτει ακριβώς, πέρα από το ότι έτσι νομίζεις εσυ;

Επίσης, από ότι ξέρω, irl δεν ζητάνε από άλλους να τους αγνοήσουν σε δημόσια φόρουμ... Η τέλος παντων μπορεί να το ζητήσει κάποιος (λόγο της πριγκιπικής σου καταγωγής ίσως;😀)  αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι επειδή το ζητάει θα γίνει κιόλας... Το ignore button ειναι στη δική σου πλευρα. Αν σε εκνευρίζω, αγνόησε, με τι να πω. Εγω για πιο λόγο να σε αγνοήσω ακριβώς; επειδή δεν σου αρέσουν οι απαντήσεις μου; 🤣 Αγνόησε με αν θες και μπες στον δικό σου κόσμο, να γραφεις και να κάνεις μόνο ανακοινωσεις αν θες, ενώ οι υπόλοιποι που διαβάζουν θα βλεπουν και τις απαντήσεις μου. Η πιο απλά, απάντησε σε όσα θέτω, τόσα έγραψες, θα μπορούσες ήδη να έχεις απαντήσει αντί να τσατίζεσαι...  

Τέλος, δεν τη λέω στους χέητερζ, ούτε καν σε εσένα. Απλά περιγράφω την κατάσταση όπως την βλέπω και παράλληλα ενημερώνω όσους διαβάζουν ότι γράφεις ανακρίβειες κ προσωπικές σου απόψεις (και ο λόγος είναι ότι τις παρουσιαζεις ως δεδομένα, πχ: "Το μοναδικό γεγονός που υπάρχει " σε bold κιόλας)

Οι βαθμολογίες στο imdb που τόσο ευλαβικά ασπάζεστε δεν σου αρκούν; Το ότι οι 9 στους 10 θεατές παγκοσμίως είχαν να πουν περισσότερα αρνητικά δεν σου αρκεί; Ή μήπως η πλειοψηφία το βρήκε άψογο και δεν ισχύει; Ή όλο αυτό το τεράστιο δείγμα κριτικής είναι απλά haters επειδή δεν αρέσει; Όσον αφορά το ότι σου ζήτησα να με αγνοείς έχεις παρεξηγήσει, εμένα δεν με νοιάζει αν μου απαντάς, όπως φάνηκε και την προηγούμενη φορά μια χαρά μπορώ να μη δίνω σημασία και να μιλάς μόνος σου.

Μέχρι και 3 απαντήσεις στη σειρά προς εμένα είχες φτάσει, χωρίς δική μου απάντηση, για τόσο σκάλωμα μιλάμε. Απλά επειδή είσαι ειρωνικός (όπως και τώρα που λες για πριγκιπικές καταγωγές), σου ζήτησα να μην δίνεις σημασία στα δικά μου posts γιατί οι μόνες απαντήσεις που θα πάρεις (αν πάρεις) θα είναι στο ίδιο ύφος και οι άλλοι δεν φταίνε σε τίποτα να διαβάζουν. Δεν το σέβεσαι όμως αυτό να μείνουμε απλά στο ότι διαφωνούμε κι εσύ εκεί συνεχίζεις να γράφεις εριστικά. Ε συνέχισε, αρκετή φαιά ουσία σπατάλησα για να εξηγήσω αυτονόητα πράγματα, αλλά όπως φαίνεται ούτε αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

βαθμολογίες στο imdb που τόσο ευλαβικά ασπάζεστε δεν σου αρκούν; 

Δεν τις ασπάζομαι. Αν απο αυτό εβγαλες εσυ το συμπερασμα για όσα ισχυρίζεσαι, κατανοητο...

15 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Όσον αφορά το ότι σου ζήτησα να με αγνοείς έχεις παρεξηγήσει, εμένα δεν με νοιάζει αν μου απαντάς, όπως φάνηκε και την προηγούμενη φορά μια χαρά μπορώ να μη δίνω σημασία και να μιλάς μόνος σου.

Μη μου ζητάς τότε ξανα και ξανα να σε αγνοήσω. Απλά μην απαντάς αν δεν θες (οπως λες). Η απάντηση του καθενός είναι καλοδεχούμενη και μακαρι να βοηθαει στη συζήτηση. Τώρα για αυτό που λες πως: «οι μόνες απαντήσεις που θα πάρεις (αν πάρεις) θα είναι στο ίδιο ύφος και οι άλλοι δεν φταίνε σε τίποτα να διαβάζουν.», μονο αυτό θα πω: εσυ διαλέγεις το ύφος των απαντήσεων σου... αν πράγματι σε απασχολεί αυτό που λες, μπορεις να διαλεξεις να μην ανήκουν στην κατηγορία «δεν φταίνε σε τίποτα να διαβάζουν..» 

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη οι αριθμοι λένε παντα την αληθεια, κανω μια απλη σύγκριση:

Συμφωνα με το imdb ,

το χειροτερο σε rating επεισοδιο του GOT ειναι το the Iron Throne με 88.364 ψηφοφορους (ποσοστο 43,3%) να του δινουν 1.

το χειροτερο σε rating επεισοδιο του Legend of the Seeker ειναι το Home με 18 ψηφοφορους (ποσοστο 5,7%) να του δινουν 1.

το χειροτερο σε rating επεισοδιο του The Shannara Chronicles ειναι το Utopia με 30 ψηφοφορους (ποσοστο 3,1%) να του δινουν 1.

Συμφωνα λοιπον με τη βαθμολογια του imdb τα χειροτερα σε rating επεισοδια των "αριστουργηματων" The Shannara Chronicles και  Legend of the Seeker ειναι κατα πολυ καλυτερα απο το "αθλιο" Iron Throne του GOT. 

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
6 hours ago, Malthador said:

Μακάρι και να κερδίσει το Emmy σεναρίου, ήταν εξαιρετικά κομψό το φινάλε.

Κάτσε να πάρει πρώτα υποψηφιότητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...