Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2018 [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδες.Να ρωτησω κατι γιατι δεν κατάλαβα.
Που πας στις ρυθμισεις για να παιξεις 2χ2 online;

 

Και ενα δευτερο.Ειναι χωρις βαθμους; απλα παιζεις για να παιξεις;

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια παταω το R1 και το χ και δεν κανει καθολου πιεση το δοκιμασα και με κυκλο και τετραγωνο και δεν κανει τιποτα ουτε κοβει ουτε πρεσσαρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια παταω το R1 και το χ και δεν κανει καθολου πιεση το δοκιμασα και με κυκλο και τετραγωνο και δεν κανει τιποτα ουτε κοβει ουτε πρεσσαρει.

Συνεχομενα το Χ πατας και ερχετε ο παικτης κ πρεσσαρει.

 

Αν θελεις ν πρεσσαρει κ δευτερος συμπαικτης πατας παλι το R1 που τρεχει και πατας γρηγορα 2 φορες το τετραγωνο. Κ ετσι ερχετε κ συμπαικτης κ πρεσσαρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχομενα το Χ πατας και ερχετε ο παικτης κ πρεσσαρει.

 

Αν θελεις ν πρεσσαρει κ δευτερος συμπαικτης πατας παλι το R1 που τρεχει και πατας γρηγορα 2 φορες το τετραγωνο. Κ ετσι ερχετε κ συμπαικτης κ πρεσσαρει.

εγω τα εχω αλλαξει ο κυκλος μου ειναι το χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε πατα κυκλο να δεις αν θα πρεσσαρει.

θα σου στειλω φωτοργαφια με τα κουμπια μου να μου πεις γιατι  απο τις 8 το πρωι δεν μπορω να κανω αμυνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου στειλω φωτοργαφια με τα κουμπια μου να μου πεις γιατι απο τις 8 το πρωι δεν μπορω να κανω αμυνα

Ναι βαλε μια φωτο και θα σ πω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βαλε μια φωτο και θα σ πω.

εγινε χιλια ευχαριστω φιλε γιατι βριζω απο το πρωι τα παντα

τωρα θα στα στειλω πλανω παιχνιδιου να ξερεις δεν πειραζω καθολου παντα παιζω με αυτο που ειναι γιατι δεν ξερω 

Ναι βαλε μια φωτο και θα σ πω.

https://imgur.com/a/cSSwO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα την φωτο

 

Πατα κυκλο,αν δεις στον κυκλο λεει πιεση.

 

Οποτε τρεχεις κανονικα κ πατας συνεχομενα κυκλο ωστε να γινει pressing στον αντιπαλο παιχτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα την φωτο

 

Πατα κυκλο,αν δεις στον κυκλο λεει πιεση.

 

Οποτε τρεχεις κανονικα κ πατας συνεχομενα κυκλο ωστε να γινει pressing στον αντιπαλο παιχτη.

σκετο κυκλο?Χωρις ρ1? επισης το ποδαρακι πως το πεταει στην αμυνα για να του τη κλεψω τη μπαλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ειναι κοντα ο αντιπαλος πατας κανονικα Χ (λογικα εσενα κυκλο) και πεταει ποδι.

 

Ενα τσακ κανεις οχι συνεχομενα γ να πεταξει ποδι. Για πεσσαρισμα τον κυκλο που ειπαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκετο κυκλο?Χωρις ρ1? επισης το ποδαρακι πως το πεταει στην αμυνα για να του τη κλεψω τη μπαλα?

παταω το κυκλο αλλα δεν κανει τιποτα ο παιχτης μου δηλαδη δεν τη κοβει κυκλο και ρ1 παταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετραγωνο δεν κανει τιποτα φετος.R1 και Χ για αμυνα,αλλα με γρηγορη αλλαγη κερσορα στον πιο κοντινο παικτη.Πρεπει γρηγορα να βρεις τον πιο κοντινο παικτη να μαρκαρει με L1.Μετα κυνηγας τον αντιπαλο επιθετικο με R1 πατωντας Χ και πας επανω του.Το εχω μαθει μετα απο καμια 10ρια ματς.Μια χαρα τους κοβω τους επιθετικους.Το ιδιο και για επιθεση για να παρεις την μπαλα απο τον αντιπαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση.θελω να κατεβασω τα πατς για να υπαρχπυν εμφανισεις-ονοματα ομαφων κανονικα.πιο απο ολα τα παραπανω ειναι το σωστο?εχει ολες τις ομαδες?απο ολα τα πρωταθληματα η λειπει κατι?υπαρχει περιπτωση να κολλαει?ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...