Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2018 [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτησω κ εγω κατι.Περυσι ασχοληθηκα πολυ με το ultimate team που το θεωρω απιστευτο και διασκεδαστικο mode.Φετος ομως το Προ το θεωρω κλασεις ανωτερο οποτε δεν δινω 60αρι για το φιφα και λεω να στταφω προς το My club το οποιο βεβαια δεν εχω καμια ιδεα πως κινειται.

 

Μπορει να μου κανει καποιος μια περιληψη και τι διαφορες-ομοιοτητες εχει με το UT του Φιφα.Κυριως για την φιλοσοφια του.Την φαση με τους πλειστηριασμους των παιχτων που εχει το FUT ας πουμε την εχει????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους εχει τους πλειστηριασμους και ολα τα σουρεαλιστικα :lol: του ονλαιν.Τα ιδια με του φιφα νομιζω ειναι.Toykaki μπορεις να παιξεις ονλαιν με φιλο.Δεν χρειαζεται να μπεις στο myclub.Στην δευτερη καρτελα του μενου.Πρεπει να αγορασεις καρτα για να παιξεις ονλαιν,να βαλεις τον κωδικο και παιζεις.60 ευρω για καρτα ενος χρονου,η διμηνη νομιζω καποιο 20ρι.Στο myclub ομως πρεπει να χωνεις και χρημα να αγοραζεις coins για να σταυρωνεις καμια νικη της προκοπης.Ο καθενας με τα γουστα του σε αυτη την ζωη B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη μου εκανε και μενα ενυπωση που εχει λιγο χειροτερη φετος της Μπαγερν.Ομως τελικα φετος η Μπαγερν οντως ειναι χειροτερη.Στο πρωταθλημα ειναι δευτερη πισω απο την Ντορτμουντ,η οποια φετος πεταει και στο παιχνιδι αλλα και στην πραγματικοτητα.Η Μπαγερν στο τσαμπιονς λιγκ αρπαξε τρια απο την Παρι.Αν στο παιχνιδι επαιζες τσαμπιονς λιγκ και κερδιζες την Μπαγερν 3-0 η αντιθετα εχανες απο την Παρι,καποιοι θα ξενερωνανε με την Κοναμι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Οπως γραφουν στο pesgaming forum,το επομενο update για το pes 2018 αναμενεται να βγει 16 η 23 Νοεμβριου.Περσι το update του Νοεμβρη για το 17 ειχε απογιωσει το παιχνιδι.Ελπιζω κατι αναλογο και φετος.

Πληροφοριες για το τι θα βελτιωσει το update βγαινουν σιγα σιγα.https://www.konami.com/wepes/2018/eu/en/topic/datapack_2_pre

Δεν καθομαι να παρακολουθω τι γραφουν σε twitter κλπ,οτι διαβαζω στο pesgaming forum.

Ειδη η τιμη του στο store του playstasion εχει πεσει στα 40 ευρω.Λογικα 24 του μηνος που ειναι Black Friday θα δωσουν προσφορα και το φιφα οπως και περσι,στην ιδια τιμη.Εγω το παιχνιδι το λιωνω και δεν χαραμιζω δυο μηνες απο την ζωη μου για ενα 20ρι.Αν μου αρεσει θα το παρω απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας.Το σκεφτομαι για φιφα μολις μπει προσφορα τελος του μηνα,αλλα για την ωρα δεν ξεκολαω με τιποτα απο το pes 2018.Περιμενω και το update να δω τι βελτιωσεις θα κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ύστερα από το περσυνό, (καλύτερο ποδοσφαιρακι & πιο ισορροπημένο για μένα) ,αποφάσισα να μην πάρω το 18 μόλις έπαιξα το ντεμο που είχαν βγάλει το καλοκαιρι.Παιζω το fifa18 το οποίο είναι μια χαρά(με τα θέματα του)


Επειδή η τιμή του είναι πλέον αρκετά καλή ,αποφάσισα & το πήρα μόνο λόγω της τιμης.Ενα πράγμα έχω να πω για αρχή. Στην κοναμι μόνοι τους πάνε & χάνουνε gamers.Δεν έχει σχέση αυτό το ντεμο που είχανε βγαλει.Ειναι άλλο παιχνιδι.Καλυτερα γιαυτους να μην βγάζουν ντεμο διότι αντί να κερδίζουν πελάτες τους χάνουν. Ευτυχώς που αποφάσισα να το παρω.Δεν έχω προλάβει να δω πολλά modes εμένα προσωπικά επειδή κατά 90+% με ενδιαφέρει καθαρά το gameplay & το πως παίζει , είναι σούπερ.Ευχαριστιεσαι ποδοσφαιρο:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς,


Εάν έχει ήδη ξεκινήσει κάποιος Master League & εκ των υστέρων εγκαταστήσει ένα option file για ομάδες κλπ., τι γίνεται με το saved game του M.League που είναι in progress.Θα χαθεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις κονσολες υπαρχουν update patches που φτιαχνουν ονοματα ομαδων, διοργανωσεων κλπ?

Το online ειναι stable?

 

Στο Playstation ναι, στο XBΟΧ όχι.

 

Για το online δεν ξέρω να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα σε xbox υπαρχει καποιος τροπος να εχουμε φανελες κ ονοματα ομαδων κτλ με option file η κατι αναλογο για πιο γρηγορα;

Η πρεπει να μπαινουμε σε καθε ομαδα κ να αλλαζουμε το ονομα πχ london blue κτλ;

Και τα σηματα πχ μπορουμε να κανουμε κατι;

Ερχομαι απο ps4 κ ειναι καπως παραξενο στο xbox !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...