Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Huawei Honor 6X @mediamarkt 179€


bill987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τρομερό τηλέφωνο πήρα για μένα και 2 για φίλους μου δε κολλάει πουθενά τρέχει τα πάντα πολύ γρήγορα από κάμερα Έτσι και έτσι άμα κρατήσεις σταθερό βγάζει πολύ καλές φωτο απλώς δε εστιάζει γρήγορα από μπαταρία βγάζει άνετα μια μέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό τηλέφωνο πήρα για μένα και 2 για φίλους μου δε κολλάει πουθενά τρέχει τα πάντα πολύ γρήγορα από κάμερα Έτσι και έτσι άμα κρατήσεις σταθερό βγάζει πολύ καλές φωτο απλώς δε εστιάζει γρήγορα από μπαταρία βγάζει άνετα μια μέρα

Με 3.000 μπαταρία και τέτοιο cpu άνετα μια μέρα; ούτε σε όνειρο, 6 το απόγευμα θα σβήνει στάνταρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν κάνουμε όλοι ίδια χρήση. Έχει αρκετά καλή αυτονομία. Η μέρα βγαίνει όντως άνετα για τους περισσότερους. 

Εγώ πχ βγάζω 2 μέρες με το redmi note 4x... οπότε σε μένα για παράδειγμα το honor 6x θα βγαζε σίγουρα 1 ημέρα. ;)

 

Παρεμπιπτόντως, νομίζω η μπαταρία του ειναι 3300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν κάνουμε όλοι ίδια χρήση. Έχει αρκετά καλή αυτονομία. Η μέρα βγαίνει όντως άνετα για τους περισσότερους. 

 

Εγώ πχ βγάζω 2 μέρες με το redmi note 4x... οπότε σε μένα για παράδειγμα το honor 6x θα βγαζε σίγουρα 1 ημέρα. ;)

 

Παρεμπιπτόντως, νομίζω η μπαταρία του ειναι 3300

και 5.000 να ηταν παλι θα εχανε απο το xiaomi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και 5.000 να ηταν παλι θα εχανε απο το xiaomi

 

Ρε αδερφέ, ποιος ο λόγος για τη κόντρα; Και εγώ xiaomakias είμαι αλλά δεν χρειάζεται. Μπορεί να υστερεί μεν σε αυτονομία, παραμένει όμως αρκετά καλή. 

 

Για την ιστορία έχει πολύ καλή διαχείριση μπαταρίας ο kirin 655 και η emui οπότε αν είχε 5000mah μπαταρία δεν θα έχανε. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πολύ καλή διαχείριση πάντως το honor για τα λεφτά του είναι πολύ τίμιο νομίζω και άμα καποια εφαρμογή καταναλώνει ενέργεια σε προειδοποιεί και την κλείνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αδερφέ, ποιος ο λόγος για τη κόντρα; Και εγώ xiaomakias είμαι αλλά δεν χρειάζεται. Μπορεί να υστερεί μεν σε αυτονομία, παραμένει όμως αρκετά καλή.

 

Για την ιστορία έχει πολύ καλή διαχείριση μπαταρίας ο kirin 655 και η emui οπότε αν είχε 5000mah μπαταρία δεν θα έχανε. ;)

Ποια κόντρα; εγώ έχω πάρει τα πάντα μεγάλε... Σύντομα παίρνω s8.. Δεν είναι θέμα κόντρας, απλά τα Huawei δεν έχουν καλή αυτονομία, απλό. Βασικά δεν ειμαι με κανέναν ούτε xiaomakias ούτε μαμακιας, με αυτούς που μου κάνουν την δουλειά σωστά είμαι, παλιά την έκανε η Sony μέχρι τα 200, τώρα την κάνει άλλος.

Έχει πολύ καλή διαχείριση πάντως το honor για τα λεφτά του είναι πολύ τίμιο νομίζω και άμα καποια εφαρμογή καταναλώνει ενέργεια σε προειδοποιεί και την κλείνω

Ξέρω ρε συ, όταν είχα Huawei όλοι είχατε Samsung κ Sony... Το γ@μησε όμως η Huawei το θέμα.

Τεσπα το συγκεκριμένο είναι καλό κινητό αλλά η μπαταρία του δεν θα μου έφτανε με τίποτα μέχρι το μεσημέρι. Από το πρωί με το 4/64 με όλα ανοιχτά κ έχω 5 ώρες οθόνη με υπόλοιπο 45%, τι να λέμε... Σπέρνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεν κάνεις κόντρα ποιος ο λόγος να αναφέρεις την αυτονομία του redmi note 4x σε ένα θέμα που λέγεται honor 6x; Το παιδί χαίρεται την ομολογουμένως καλή αυτονομία του κινητού του.. δεν υπάρχει λόγος για αντιπαράθεση.

 

Ναι έχει καλύτερη το rn4x αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι κακή του honor 6x που είναι σίγουρα μεγαλύτερη από τον μέσο όρο των κινητών που κυκλοφορούνε.

 

Ακόμη που ξέρεις ποιες συσκευές έχουμε πάρει και εμεις ρε "μεγάλε" και μου απαντάς ότι έχεις πάρει τα πάντα; :P ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεν κάνεις κόντρα ποιος ο λόγος να αναφέρεις την αυτονομία του redmi note 4x σε ένα θέμα που λέγεται honor 6x; Το παιδί χαίρεται την ομολογουμένως καλή αυτονομία του κινητού του.. δεν υπάρχει λόγος για αντιπαράθεση.

 

Ναι έχει καλύτερη το rn4x αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι κακή του honor 6x που είναι σίγουρα μεγαλύτερη από τον μέσο όρο των κινητών που κυκλοφορούνε.

 

Ακόμη που ξέρεις ποιες συσκευές έχουμε πάρει και εμεις ρε "μεγάλε" και μου απαντάς ότι έχεις πάρει τα πάντα; :P ;)

ε τι να εχεις παρει ; ειμαι στο αθλημα απο το 2007 περιπου δεν παιζει να εχεις παρει παραπανω..δεν στο λεω για να στο παιξω καποιος , τεσπα, το 6X ειναι καλη συσκευη στην τιμη της προσφορας ομως...

Μην το παρει καποιος και απογοητευτει απο την μπαταρια του και μετα γραφει εδω ( μου ειπατε οτι εχει Γ@Μ@ΤΗ μπαταρια κλπ)

μια νορμαλ μπαταρια εχει,ενα νορμαλ cpu και μια καλη καρτα γραφικων.

Δηλαδη κατσε εσυ στην κανονικη του τιμη θα το αγοραζες η θα σκεφτοσουν και κατι αλλο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε τι να εχεις παρει ; ειμαι στο αθλημα απο το 2007 περιπου δεν παιζει να εχεις παρει παραπανω...

...

 

Δηλαδη κατσε εσυ στην κανονικη του τιμη θα το αγοραζες η θα σκεφτοσουν και κατι αλλο ;

 

Φίλε μου ειλικρινά τι απάντηση περιμένεις τώρα; Θα κάτσουμε να μετρήσουμε ποιος έχει πάρει τα περισσότερα κινητά; Που ξέρεις τι συσκευές έχω πάρει και από πότε ασχολούμαι; Άλλωστε τι σημασία έχει;

 

Εν πάση περιπτώσει, το Honor 6x είναι ενα κινητό με αρκετά καλή αυτονομία ακόμα και στη τωρινή του τιμή. Επιπλέον μιλάγαμε για την προσφορά και όχι τη κανονική του τιμή.

 

Εγώ προσωπικά αν με ενδιέφερε περισσότερο η κάμερα από το gaming, ναι μπορει να το έπαιρνα. Μια χαρά είναι η τιμή του για δικαρτο 5,5 ιντσών.

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου ειλικρινά τι απάντηση περιμένεις τώρα; Θα κάτσουμε να μετρήσουμε ποιος έχει πάρει τα περισσότερα κινητά; Που ξέρεις τι συσκευές έχω πάρει και από πότε ασχολούμε; Άλλωστε τι σημασία έχει;

 

Εν πάση περιπτώσει, το Honor 6x είναι ενα κινητό με αρκετά καλή αυτονομία ακόμα και στη τωρινή του τιμή. Επιπλέον μιλάγαμε για την προσφορά και όχι τη κανονική του τιμή.

 

Εγώ προσωπικά αν με ενδιέφερε περισσότερο η κάμερα από το gaming, ναι μπορει να το έπαιρνα. Μια χαρά είναι η τιμή του για δικαρτο 5,5 ιντσών.

Η τιμή της προσφοράς μια χαρά, εγώ τι είπα; πιο ψηλά δεν αξίζει όμως.

 

Μην αρχίσεις τα γιατί.. Μόνο που έχει τα κουμπιά μέσα στην οθόνη είνσι μεγάλη αποτυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 3.000 μπαταρία και τέτοιο cpu άνετα μια μέρα; ούτε σε όνειρο, 6 το απόγευμα θα σβήνει στάνταρ.

Το έχεις και το δουλεύεις τυπε; Γιατί τρεις μήνες που το έχω Κάθε βράδυ είμαι με ένα 40%. Όταν δε ,χρησιμοποιώ GPS φτάνει το βράδυ στο 20%. Έχω λειτουργήσει κινητά με μεγαλύτερη μπαταρία και αυτό βγάζει περισσότερο σοτ (άρα και χρήση ) σε σχέση με κινητά 3.600+ μπαταρία. Επίσης η μπαταρία είναι 3340 ψαξου πριν γράψεις την οτιναναινια σου , για ακόμα μια φορά, "παλιε". Δουλεφτο και έλα ξαναπες ότι κλείνει 6 το απογευμα. Αλλιώς σχολίασε σε κάνα θρεντ του νοτε 4.Η παραπληροφόρηση στο μεγαλείο της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τρίτη φόρτιση πέτυχα αυτό. Μέσα σε 32 ώρες, 9 ώρες οθόνη και μισή ώρα κλήσεων. Το πρώτο 12ωρο είχα ανοιχτό το battery saver, αλλά το έκλεισα γιατί μου έκοβε κάποιες ειδοποιήσεις. Περίπου 4-5 ώρες ήταν YouTube και Netflix.

Με νορμάλ (προς αρκετή)χρήση γενικά στο τέλος της ημέρας είναι χαλαρά πάνω από το 40%.

post-195834-0-63174600-1505368452_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το πηρα χτες τελικα και εγω στην τιμη της προσφορας ... τι θηκη να παρω ? θελει και προστασια στην οθονη ?

κατι αλλο που πρεπει να εχω στο νου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...