Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Huawei Honor 6X @mediamarkt 179€


bill987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ατομα που εχουμε / ειχαμε huawei δεν εχουμε γρατζουνισει οθονη.ισως δεν παιζουμε μπαλα με αυτα. ουτε καν αραχνιες εχουμε δει. ειδικα ενος φιλου μ εχει φαει απειρες τουμπες και νερα το π9 και ακομα δεν εχει παθει τπτ.

Και εγω αγοράσει πάνω από 10 Huawei και όλα έκαναν γρατζουνιά χωρίς πέσιμο.

Γρατζουνιά όχι που την αισθάνεσαι στο δάχτυλο, γρατζουνιά που φαίνεται με το μάτι στον ήλιο, αν μπορείς να καταλάβεις τι εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα το p10 lite τον Ιούλιο για δώρο στην κοπέλα μου. Το κινητό μέσα σε θήκη και μετά σε τσαντάκι ειδικό και με την ίδια να το προσέχει τρομερα απέκτησε μικρές γρατζουνιές στο πίσω μέρος χωρίς να έχουμε ιδέα από που...είναι αρκετά ευαίσθητα...μπροστά την έχει γλιτώσει μέχρι τώρα με tempered glass και screen protectors, τώρα δεν ξέρω, τι να πω και εγώ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα το p10 lite τον Ιούλιο για δώρο στην κοπέλα μου. Το κινητό μέσα σε θήκη και μετά σε τσαντάκι ειδικό και με την ίδια να το προσέχει τρομερα απέκτησε μικρές γρατζουνιές στο πίσω μέρος χωρίς να έχουμε ιδέα από που...είναι αρκετά ευαίσθητα...μπροστά την έχει γλιτώσει μέχρι τώρα με tempered glass και screen protectors, τώρα δεν ξέρω, τι να πω και εγώ...

Αφού ρε συ βάζουν ψεύτικα υλικά λογικό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ατομα που εχουμε / ειχαμε huawei δεν εχουμε γρατζουνισει οθονη.ισως δεν παιζουμε μπαλα με αυτα. ουτε καν αραχνιες εχουμε δει. ειδικα ενος φιλου μ εχει φαει απειρες τουμπες και νερα το π9 και ακομα δεν εχει παθει τπτ.

 

Το p9 έχει gorilla glass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το p9 έχει gorilla glass.

της πλακας !!!!! Ειχα παρει ολες τις εκδοσεις σχεδον αστο....

Τωρα που εχω Xiaomi note 4X ( σου ειχα γραψει και στο αλλο φορουμ), το Xiaomi ΧΩΡΙΣ τιποτα επεσε με προσοψη 2 φορες στο δρομο παρακαλω και δεν εκανε κιχ ! Τριχες μπλε αστο....η χουβαι δεν βαζει καλα υλικα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σπαμ , του σπαμ , ω σπαμ.

 

σπαμαρετε το θεμα με ακυρα ποστ

 

κλασικο ινσομνια

 

τι κανει η βαριεστημαρα ε ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν διαφέρει gorilla glass από gorilla glass.

Αν μου κραζες το honor 8 που δεν έχει gorilla glass και έχει και γυαλί στη πλάτη να το καταλάβω. Αλλά το p9 (όχι το Lite) έχει εξίσου αντιχαρακτική οθόνη με οποιοδήποτε άλλο κινητό που έχει gorilla. Για αυτό και του φίλου έχει αντέξει τις "άπειρες τούμπες" ;)

 

Τέσπα, έχει δίκιο ο φίλος από πάνω. Για όλα λέμε εκτός από το κινητό. Η ουσία είναι μια. Σε αυτά τα λεφτά είναι μια εξαιρετική επιλογή. Αν περιμένετε gorilla glass σε φετινό κινητό κάτω των 200 ευρώ απλά θα απογοητευτείτε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν διαφέρει gorilla glass από gorilla glass.

 

Αν μου κραζες το honor 8 που δεν έχει gorilla glass και έχει και γυαλί στη πλάτη να το καταλάβω. Αλλά το p9 (όχι το Lite) έχει εξίσου αντιχαρακτική οθόνη με οποιοδήποτε άλλο κινητό που έχει gorilla. Για αυτό και του φίλου έχει αντέξει τις "άπειρες τούμπες" ;)

Πρόσεξε τι έγραψα... Γρατζουνιά που φαίνεται στον ήλιο... Ότι χειρότερο φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεξε τι έγραψα... Γρατζουνιά που φαίνεται στον ήλιο... Ότι χειρότερο φίλε μου.

 

Συμφωνώ αλλά αν έχει gorilla glass δεν είναι θέμα huawei πλέον. Δεν υπάρχει της πλάκας gorilla. Ή ειναι gorilla ή δεν είναι ;) 

 

Υ.Γ. Θυμάμαι είχες το lite, σωστά; Το lite δεν έχει gorilla.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ αλλά αν έχει gorilla glass δεν είναι θέμα huawei πλέον. Δεν υπάρχει της πλάκας gorilla. Ή ειναι gorilla ή δεν είναι ;)

 

Υ.Γ. Θυμάμαι είχες το lite, σωστά; Το lite δεν έχει gorilla.

Κάτσε να σου κάνω λίστα τι είχα..

 

Honor 8

 

P8 lite

 

P9 lite 2gb

 

P9 lite 3gb

 

G8

 

Όλα με γρατζουνιές... Κ χωρίς κλειδιά και ιστορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εγώ το p9 σχολίασα που ανέφερε ο φίλος... πως λες λοιπόν ότι έχει gorilla της πλάκας;

 

Άλλωστε από όσα ανέφερες μόνο το p8 lite (το παλιό) είχε gorilla glass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εγώ το p9 σχολίασα που ανέφερε ο φίλος... πως λες λοιπόν ότι έχει gorilla της πλάκας;

 

Άλλωστε από όσα ανέφερες μόνο το p8 lite (το παλιό) είχε gorilla glass.

Αστο δεν θα βγει άκρη :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλακωδης ερώτηση, αλλά πως δι@ολο απενεργοποιώ την δόνηση στο ξυπνητήρι;

Και πως βάζω άλλη τοποθεσία στο default app για τον καιρό; θέλω να βάλω Ίλιον κ δεν το βρίσκει σαν περιοχή

 

 

edit: το βρηκα τελικα!

Επεξ/σία από koslol8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...