Προς το περιεχόμενο

[Κινητό] Huawei Honor 6X @mediamarkt 179€


bill987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συμφωνω κι εγω για το σημα,το εχω  παρατηρησει με συναδελφους στη δουλεια που εχουν Huawei.

σε δυσκολα σημεια που εγω με lumia μπορει να εχω οριακο η καθολου αυτοι ειναι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάρω το Honor ή το Nova Smart; Ίδια τιμή και ίδια εταιρια και τα δυο

Ίδια τιμή καμία σχέση. Το Honor είναι σε όλα καλύτερο.

Εκτός αν δεν μπορείς το μέγεθος. 5 με 5.5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά vfm το κινητό στα 179 €,πήρα ένα γκρι και με που το σετάριζα μου έβγαλε την Nougat κατευθείαν 2,44 GB,την πέρασα και είναι σαν την 5.1 του P10 lite που είχα πριν λίγο καιρό.Πάντως όλα είναι άψογα και πολύ σβέλτα,η κάμερα του μού αρέσει πολύ στις λίγες λήψεις μέχρι τώρα.Είναι σαφές πως η Huawei(Honor) άξια θα πάρει την 2η θέση παγκοσμίως στις πωλήσεις γιατί έχει βελτιώσει πάρα πολύ το σύνόλο HW/SW και την αξιοπιστία της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι κανεις δεν αναφερει οτι η οθονη του Honor 6x κανει γρατσουνιες για πλακα ακομα και με screen protection?

 το εχεις το κινητο και το αναφερεις ?

 

Δυο μηνες το χρησιμοποιουσα χωρις ζελατινα η γυαλι ,σε ολες τις συνθηκες, και η οθονη δεν εχει ιχνος σημαδιου ή ΄΄αραχνιας΄΄...Αθανατο Ελλαδισταν με τις παραπληροφορησεις σου απο τυπους που καπου ,καποτε διαβασαν κατι σε ενα φορουμ . 

 

το γυαλι γενικα δεν καθεται καλα , μονο η ζελατινα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 το εχεις το κινητο και το αναφερεις ?

 

Δυο μηνες το χρησιμοποιουσα χωρις ζελατινα η γυαλι ,σε ολες τις συνθηκες, και η οθονη δεν εχει ιχνος σημαδιου ή ΄΄αραχνιας΄΄...Αθανατο Ελλαδισταν με τις παραπληροφορησεις σου απο τυπους που καπου ,καποτε διαβασαν κατι σε ενα φορουμ . 

 

το γυαλι γενικα δεν καθεται καλα , μονο η ζελατινα

Και ΄γω την έβγαλα αμέσως προχθές που το πήρα γιατί θέλω και την αίσθηση αυτή.Είχα δει και το βίντεο του jerry rig everything Honor 6x scratch/bend test όπου το χαράζει και προβληματίστηκα αλλά μετά είπα σιγά αυτές δεν είναι και κανονικές συνθήκες.

Το κινητό αυτό είναι το πρώτο που πραγματικά μου αρέσει ειδικά για την απόδοση της οθονης του,θα το έχω χωρίς screen protector εννοείται(ποτέ δεν έβαλα),και αν κάνει στο πέρασμα του χρόνου μια δυο σιγά τα αυγά,που δεν νομίζω γιατί πάντα είμαι πολύ ψείρας έτσι κι΄αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το προσεχεις τιποτα δεν παθαινει. Αυτοι που κλαινε ειναι αυτοι που το πεταν απο εδω και κει ή τυχει μια φορα να γινει το κακο. και μετα τους φταιει το κινητο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι κανεις δεν αναφερει οτι η οθονη του Honor 6x κανει γρατσουνιες για πλακα ακομα και με screen protection?

εξήγησε μου σε παρακαλώ με screen protection που βρίσκεται από πάνω (πχ temper glass) πως χαράζεται το από κάτω και όχι το από πάνω (screen protection)?

 

Ότι και να έχεις από κάτω αν το καλυψεις με κάτι από πάνω (άλλο γυαλί) αν είναι κάτι να γρατσουνιστεί το από πάνω θα γρατσουνιστεί... 

 

Μήπως άμα το βάλεις και σε θήκη μήπως και η πλάτη γρατσουνιέται και αυτή;  -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα τουλάχιστον δέκα αναφορές σε ξένα σαιτ. Η οθόνη του χαράζει εύκολα όπως λένε. Δεν το εχω για πω με σιγουριά. Ότι διαβάζω λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα τουλάχιστον δέκα αναφορές σε ξένα σαιτ. Η οθόνη του χαράζει εύκολα όπως λένε. Δεν το εχω για πω με σιγουριά. Ότι διαβάζω λέω.

Γενικά η Huawei στις συσκευές της βάζει Μούφα γυαλάκια, όσα είχαν έκαναν γρατζουνιά στην πρώτη ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ατομα που εχουμε / ειχαμε huawei δεν εχουμε γρατζουνισει οθονη.ισως δεν παιζουμε μπαλα με αυτα. ουτε καν αραχνιες εχουμε δει. ειδικα ενος φιλου μ εχει φαει απειρες τουμπες και νερα το π9 και ακομα δεν εχει παθει τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...