Προς το περιεχόμενο

XIAOMI Mi Drone 4K Flash Sale €353


mercier

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς από που αγοράζουμε 2η μπαταρία; το gearbest μόλις μου έριξε άκυρο

 

We are so sorry that there is no available shipping method for this item at this time.

 

If you agreed, we will cancel the order and refund full to your wallet account with extra two times points first.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εμένα κολλημένο από 13/09 αγορά από gearbest σε southhall επειδή φαντάζομαι υπάρχουν και άλλοι σαν και μένα υπάρχει κάποια ενημέρωση;

Εχεις μιλησει μαζι τους;

Εμενα ειναι 2... Το ενα κολλημενο απο 5/10 και το αλλο απο 13/10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις μιλησει μαζι τους;

Εμενα ειναι 2... Το ενα κολλημενο απο 5/10 και το αλλο απο 13/10

 

Και εμένα το ίδιο παιδιά... Έστειλα ερώτηση και μου απάντησαν με ένα αυτοματοποιημένο e-mail του τύπου μπορεί να φταίει ο καιρός, οι έλεγχοι κτλ... Κουταμάρες δηλαδή...! Μήπως πρέπει να ρωτήσουμε στην DPD;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα το ίδιο παιδιά... Έστειλα ερώτηση και μου απάντησαν με ένα αυτοματοποιημένο e-mail του τύπου μπορεί να φταίει ο καιρός, οι έλεγχοι κτλ... Κουταμάρες δηλαδή...! Μήπως πρέπει να ρωτήσουμε στην DPD;

 

γενικα εχω ακουσει οτι υπαρχουν τεραστιες καθυστερησεις παντως με αυτη τη μεθοδο αποστολης

λεω να περιμενω καμια βδομαδα ακομα και μετα θα τους "κυνηγησω"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εμένα κολλημένο από 13/09 αγορά από gearbest σε southhall επειδή φαντάζομαι υπάρχουν και άλλοι σαν και μένα υπάρχει κάποια ενημέρωση;

Εμένα απο 16/09 σημερα μου εγραψε οτι εφυγε απο UK και κατευθυνεται Ελλάδα και εβγαλε ημερομηνια παράδοσης 1/11. Αντε να δούμε!!

 

Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Greece
Your estimated delivery date is Wednesday, 01 November 2017, as requested we will deliver your parcel between 06:00 and 22:00

 

2017-10-20 04:28

International Gateway, Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Greece

2017-10-20 04:27

International Gateway, We have your parcel and it's on its way to our depot

2017-10-20 01:47

Hub 3 - Bham, Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Greece

2017-10-20 01:46

Hub 3 - Bham, We have your parcel and it's on its way to our depot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εμένα κολλημένο από 19 Σεπτέμβρη... Μου έστειλαν μήνυμα αν θέλω refund ή να περιμένω να έρθει και θα μου κάνουν 5% έκπτωση για κάθε εβδομάδα καθυστέρησης...!  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα κολλημένο από 19 Σεπτέμβρη... Μου έστειλαν μήνυμα αν θέλω refund ή να περιμένω να έρθει και θα μου κάνουν 5% έκπτωση για κάθε εβδομάδα καθυστέρησης...!  :-(

 

σ ειπαν δηλαδή να σ δωσουν refund ενώ το δεμα απλα είναι κολλημενο και με το καιρο (ποιος ξερει ποτε) θα ερθει? δηλαδή να σ ερθει + να εχεις και τα φραγκα?

 

η ένα τυπικο ποσο σαν ''ποσο'' επειδή αργησε να ερθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο UK παρήγγειλα και εγώ Drone (250€) απο το BangGood. Απο 22 Αυγούστου δεν ήρθε ποτέ. ¨Εγινε πλήρης επιστροφή χρημάτων μετά απο 2 μήνες. Έκανα ξανά παραγγελία και 15 ημέρες σήμερα, ακόμα δεν έχει έρθει.

 

Μέσω Tracking Number ποτέ δεν έφτασαν Ελλάδα. Έχω περιέργεια τι θα γίνει και γιατί τέτοιες καθυστερήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο UK παρήγγειλα και εγώ Drone (250€) απο το BangGood. Απο 22 Αυγούστου δεν ήρθε ποτέ. ¨Εγινε πλήρης επιστροφή χρημάτων μετά απο 2 μήνες. Έκανα ξανά παραγγελία και 15 ημέρες σήμερα, ακόμα δεν έχει έρθει. Μέσω Tracking Number ποτέ δεν έφτασαν Ελλάδα. Έχω περιέργεια τι θα γίνει και γιατί τέτοιες καθυστερήσεις

 

εγω εχω άλλη περιεργια..τι γινονται αραγε τα δεματα που δεν μας φτανουν ποτε... χανονται ετσι από εξωγήινους μαλλον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

 

Μια noob ερώτηση.. η κάμερα είναι 360ο ; Επίσης αφαιρείται για αυτόνομη χρήση εκτός drone?

 

Τέλος, 2η μπαταρία μα αξιοπιστία απο που προμηθευτήκατε; Καθως υπηρξαν πτωσεις που ισως οφείλοταν σε δευτερες μπαταριας μη γνησιες...

Επεξ/σία από al3xis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα πληροφοριακα εχουν ξεκολησει και τα 2...το ενα ειναι Σοφια και το αλλο Βουδαπεστη

Οι παραγγελιες εγιναν 5 οκτωβριου και 13 αντιστοιχα

Να κυνηγησω κανενα partial refund λογω καθυστερησης; :devil:  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...