Προς το περιεχόμενο

Ο Bill Gates είναι χρήστης του Android πια


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλά έπαιξαν ρολο. Πάντως κοίτα κάτι φάτσες ρε γαμωτο που ελέγχουν ολόκληρη Microsoft.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναρωτιέμαι τι τηλέφωνα έχουν οι παρακάτω...  :P  :P  :P

 

Freaking Microsoft Weirdos Celebrate iPhone and BlackBerry Funerals

 

18mo9w65eburwjpg.jpg

 

Αυτό αναρωτιόταν τότε και η msft.

 

Σιγά μη φανταζόταν μερικά χρόνια αργότερα ότι θα έχανε την αγορά λόγω του Android. Δεν είχε καταλάβει κάν ποιος ήταν ο εχθρός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεζόν καλοκαιράκι στην Κεφαλονιά 3 μήνες έκατσα είδα:

85% iPhone

10% Samsung

2% LG, Huawei

3% Ναι λοιπόν windows phone, κάτι ξεχασμένα ΝΟΚΙΑ

Το 90% του κόσμου ήταν Άγγλοι, Ιταλοί και μετά Ρώσοι, Πολωνοί, Σέρβοι, Ουγγαρεζοι κτλπ.

ΥΓ Με ρωτούσαν κωδικό WiFi, που είναι το WC και πάντα να τους βγάζω φωτογραφία.

Έπιασα τόσα iPhone το καλοκαίρι...

 

Στα του θέματος Bill αγορινα μου και εγώ δυο Windows phone είχα αλλά τα φαλιρησες. Τώρα iphonaki και Άγιος ο θεός.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμμεση απάντηση Surface phone απλά δεν ... Σε Ότο αφορά το 950 που ανέφερε ένας φιλος . Πέρασε από τα χέρια μου κ ενώ κάμερα είχε καλή κ σχετικά καλό hw όλα τα υπόλοιπα σου έδιναν την εντύπωση ότι κράταγες ένα feature phone με αστείες εφαρμογές . Fb messenger κλπ μπυ θύμιζαν spectrum 48 k ( οκ ίσως υπερβάλλω λίγο ) αλλά γενικά πιο παρατημένο λειτουργικό δεν έχω ξαναδεί πραγματικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μπίλυς καλός ήταν.Στον Νουτέλα ρίχτα

Ο Ballmer φταίει ο Νουτέλας δεν τα ήθελε αλλά με την αγορά της Nokia από τον πρώτο απλά αναγκάστηκε. 

 

Steve-Ballmer-010.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κατάρα και αυτή ,να εισαι ο πλουσιότερος άνθρωπος του κόσμου και να μην μπορείς να έχεις iphone!

Νομίζω ότι πλέον είναι πρώην πλουσιότερος άνθρωπος, καθώς ο Bezos του amazon πρέπει να τον έχει ξεπεράσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω με τον Ballmer και την εξαγορά της Νοκια και την ενοποίηση των παραθύρων,είχε ΄κάποιες καλές ευκαιρίες να δείξει κάτι.Με αυτόν άρχισε να ανεβαίνει το WM.Ο νουτέλας απλά τα παράτησε.Στην κοσμάρα του.Για να ξανακερδίσει την εμπιστοσύνη των εταιριών και πελατών,θα πρέπει κάνει πάρα πολλά,που δεν τον έχω ικανό να το κάνει.Γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 2 -αν θυμάμαι καλά- χρόνια έχω ένα 950 XL που το πήρα 300+ περίπου.Ακόμα 1 χρόνο θα με πάρει.Ακόμα και τώρα να το δώσω κοντά στα 180-200 πιάνει.Αν το θεωρείς σαβούρα και ότι με πιάσανε κορόιδο...είσαι πολύ γελασμένος.Από τις καλύτερες αγορές που έκανα σε κινητό σε όλη μου την ζωή.Μακάρι να συνέχιζαν να βγάζουν τέτοια κινητά.Θα ξανααγόραζα χωρίς δεύτερη σκέψη.

ρε φιλε ολα καλα αλλα αυτο το ακομα 200 πιανει εχω παθει κραμπα απο τα γελια λυπησου μας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε ολα καλα αλλα αυτο το ακομα 200 πιανει εχω παθει κραμπα απο τα γελια λυπησου μας

http://www.ebay.de/itm/Microsoft-Lumia-950-XL-32GB-Schwarz-Ohne-Simlock-Smartphone-/253172172946?epid=218908818&hash=item3af23cc892:g:GZYAAOSwnwZZx8kn

 

Mεταχειρισμένο στο Ebay και δεν τελείωσε ακόμα.Μην συνεχίζεις να λες μλκς αν δεν γνωρίζεις.Εγώ έχω και το continuum και 1850+ θετικά με ασφάλεια paypal στο eBay,σε αντίθεση με τα 72 θετικά και χωρίς ασφάλεια PayPal του τύπου.

Πιστεύω τώρα να σου φύγει η κράμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...