Προς το περιεχόμενο

Πίτα, σουβλάκι, καλαμάκι, younameit Θεσσαλονίκης, Τιμή


Xvipes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά το κρεμμύδι γιατί το βάζετε μέσα;

Έλεος δηλαδή.

Είναι τόσο έντονη η γεύση του που σκεπάζει όλα τα άλλα.

Δεν έχει νόημα αυτό που κάνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 297
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το ποιο αντιπροσωπευτικο δειγμα νομιζω πως ειναι αυτο

 

DO8.jpg

 

τοση πατατα οση το παραπανω δεν εχω πετυχει ποτε

 

Εγώ τόση και παραπάνω έχω πετύχει αρκετές φορές :) (εννοώ την άλλη φωτογραφία με τις πιο πολλές).

 

Παιδιά το κρεμμύδι γιατί το βάζετε μέσα;

Έλεος δηλαδή.

Είναι τόσο έντονη η γεύση του που σκεπάζει όλα τα άλλα.

Δεν έχει νόημα αυτό που κάνετε.

Αν δεν είναι υπερβολικό σε ποσότητα και δεν έχεις θέμα με μυρωδιά κλπ είναι μια χαρά, ταιριάζει με το χοιρινό. Στο κοτόπουλο δεν μου ταιριάζει και τόσο. Το κέτσαπ-μουστάρδα για μένα σκεπάζει όλες τις άλλες γεύσεις και δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το ακτιβως αντιθετο απο τις πολλες φωτο νομιζω μπουκωσα θα παω να βρασω κανενα μπροκολο και αυριο θα φτιαξω μπαμιες :-D (νομιζω οτι ρισκαρω με μπαν απο το θρεντ με αυτο που εγραψα τωρα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς την παλεύετε ρε σεις; Ποια τεχνική χρησιμοποιείτε για να φτάσετε σ' αυτό το ύψιστο σημείο αυτοσυγκράτησης;

Eίστε οι Σαολίν της Ελλάδας, εύγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το κρεμμύδι γιατί το βάζετε μέσα;

Έλεος δηλαδή.

Είναι τόσο έντονη η γεύση του που σκεπάζει όλα τα άλλα.

Δεν έχει νόημα αυτό που κάνετε.

Ταιριάζει πολύ με το σκέτο ψημένο κρέας. Δεν είναι τυχαίο που σε λαδόκολλες ή και σε πανηγύρια φέρνουν πχ το κοντοσούβλι συνοδευόμενο με ψωμί και κρεμμύδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς την παλεύετε ρε σεις; Ποια τεχνική χρησιμοποιείτε για να φτάσετε σ' αυτό το ύψιστο σημείο αυτοσυγκράτησης;

Eίστε οι Σαολίν της Ελλάδας, εύγε!

Περα απο τις καουρες και τις βαρυστομαχιες και αυτο το θεε μου μια σοδα?Εχει τυχει να μην θελω να κανω σεξ (με καλο ***νι ) γιατι ενοιωθα τον οβελια να κουνιεται στο στομαχι μου και κοντευα να κανω εμετο οποτε ειπα αστο κοψτον τον γυρο αφου δεν σε θελει.

Μετα ξεκινησα και με διατροφες οπου ειπα δεν αξιζει να το κανω αυτο στον εαυτο μου μια στο τοσο μονο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο τις καουρες και τις βαρυστομαχιες και αυτο το θεε μου μια σοδα?Εχει τυχει να μην θελω να κανω σεξ (με καλο ***νι ) γιατι ενοιωθα τον οβελια να κουνιεται στο στομαχι μου και κοντευα να κανω εμετο οποτε ειπα αστο κοψτον τον γυρο αφου δεν σε θελει.

Μετα ξεκινησα και με διατροφες οπου ειπα δεν αξιζει να το κανω αυτο στον εαυτο μου μια στο τοσο μονο

Αρνί και κατσίκι δεν τρώω καθόλου εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εσυ ομως το κανεις σε φαση cheat day μερακλη μου και πλακωνεσαι στην γυμναστικη οποτε καις οτι λιπια παιρνεις αργα η γρηγορα ο μεσος ελληνας για gym πηγαινει απλα για μπαλα μια φορα την εβδομαδα μαξ οπου δεν καει και πολλα αναλογικα με αυτα που παιρνει περαν αυτου εσυ εχεις μια ισορροπημενη σχετικα διατροφη και μεσα στην εβδομαδα οι περισσοτεροι αμφιβαλλω

 

καλά αυτό εννοείται ! αναλόγως με το πόσο active είσαι σε παίρνει κ να τα τρως όλα αυτά , δεν είπα οτι θα πάει ο άλλος ο καναπεδάκιας με μεταβολισμό που σέρνεται 1600 θερμίδες ξέρω γω να φάει 5.000 θερμίδες μια φορά την εβδομάδα κ δεν τρέχει τίποτα , 

αλλα ο καθένας θα μπορούσε να τρώει 1-2 πίτες μια στο τόσο , το πρόβλημα είναι η συχνότητα κ γιαυτό βλέπεις πολλούς να νοιάζονται για την τιμή και για την ποσότητα, γιατι τις θέλουν για κάθε μέρα ή κάθε δεύτερη μέρα, αποτελούν βασικό κομμάτι της διατροφής τους , όχι απόλαυση .  :-D 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...