Προς το περιεχόμενο

Nioh - PC edition


ikaruga24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αποκλειστικό PS4 παιχνίδι έρχεται και στο PC πλήρως ολοκληρωμένο συμπεριλαμβάνοντας όλα τα DLC και έχει επιπλέον ένα ακόμα αντικείμενο ως αποκλειστικότητα της PC έκδοσης. Από εκεί και έπειτα έχει κάποιες διαφορές ως προς το τι είναι διαθέσιμο εξ'αρχής από τον παίκτη και τι ξεκλειδώνει παίζοντας το.

Ελπίζω η έκδοση να έχει τη σωστή μεταχείριση και να μην έχουμε δεύτερο Nier Automata αν και είναι εντελώς διαφορετικά στούντιο. Σε κάθε περίπτωση είναι σίγουρα εξαιρετικά νέα.

http://www.eurogamer.net/articles/2017-10-02-nioh-confirmed-for-pc-out-november-via-steam

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενα απο τα αγαπημενα μου μη πω το αγαπημενο μου παιχνιδι στο πσ4, θα τα παει τελεια γιατι το αξιζει και ειναι παιχνιδαρα με τρομερο περιεχομενο και συνεχομενη υποστιριξη, πολυ καλη κινηση να βγει και σε pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 gb πρεπει να ειναι το μεγαλυτερο game ever, μακαρι να ειναι και τοσο καλο γιατι αν δεν εχεις vdsl θελεις 3 μερες για να το κατεβασεις.

Προφανώς και όχι.gears of war 4 έχει ξεπεράσει τα 120gb,forza motorsport και αυτό τόσο θα είναι σε χώρο και φυσικά το ffxv του χρόνου που ζητάει κοντά 150gb.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ υψηλές απαιτησεις για τα πολύ μετρια και απλά γραφικά του παιχνιδιού, και να πεις πως τα υπολοιπα ειναι μουφα απαιτησεις, τα 100 GB HDD wtf  :-D

 

Βεβαια χαράς ευαγγέλιο για τους pc gamers. Σιγουρη αγορά για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100gb?

στο PS4 Ποσο επιανε?

Λιγότερο έπιανε χωρίς τα dlc αλλά μάλλον είναι κλασσική περίπτωση Γιαπωνέζων όπως στο vanquish.

 

Εγώ πάντως την απότομη αύξηση στον χώρο την βλέπω σαν προσπάθεια να πουλήσουν μεγαλύτερους ssd και σκληρούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγότερο έπιανε χωρίς τα dlc αλλά μάλλον είναι κλασσική περίπτωση Γιαπωνέζων όπως στο vanquish.

 

Εγώ πάντως την απότομη αύξηση στον χώρο την βλέπω σαν προσπάθεια να πουλήσουν μεγαλύτερους ssd και σκληρούς.

Ε ναι ο καιρος που ηθελες εναν μικρο ssd για λειτουργικο και εναν συμβατικο 1 tb για τα υπολοιπα εχει περασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερά νέα.

Από τη μια βλέπουμε να τρώμε άκυρο σε κάποιους τίτλους για PC (βλ. Red Dead Redemption 2), από την άλλη έστω και λίγο αργότερα σε σχέση με PS4 ένα από τα παιχνίδια με τις καλύτερες κριτικές τελευταία έρχεται στο PC.

Δεν έχω PS4 οπότε δεν το έχω παίξει, αλλά ευτυχώς θα μας δωθεί σύντομα η ευκαιρία να το απολαύσουμε.

By the way και εγώ πιστεύω ότι από αυτά τα συν-πλην 100GB που πιάνουν αυτά τα games στο δίσκο πολλά είναι αχρείαστα, απλά για να πιάνουν χώρο και να μην σου φτάνει ένας 256-512άρης SSD. Σιγά τα σούπερ-ντούπερ textures πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει που επρεπε να διαλεξεις μεταξυ action mode και movie mode,τωρα βγαινει και στο PC για να τα χεις και τα 2 ταυτοχρονα :P Σκοπευα να το αγορασω στο PS4,αλλα πλεον PC is the way to go

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι απαιτησεις  Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 VRAM 6GB or over?AMD Radeon™ R9 380X VRAM 4GB or over

 

εινε  για 1080Π  η εινε  για  4κ???

 

 

μπορει  καπιος να  μου πει??

δηλαδη  ζηταει  6 vram  για 1080Π????? σαν  προτεινομενες απαιτησεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...