Προς το περιεχόμενο

Nioh - PC edition


ikaruga24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην γίνεσαι απόλυτος buddy, το Bayonetta και το Vanquish έτρεχαν άψογα, προφανώς και εδώ όπως σε όλα τα πράγματα υπάρχει καλή και κακή δουλειά. Επίσης μήπως είναι νωρίς γιατί ακόμα δεν ξέρουμε άμα θα έχει day1 patch και drivers, so chillax :)

 

Από εκεί και πέρα εγώ το βρήκα το game ανώτερο του DS, φυσικά δεν το τελειωσα για να δω αυτό που λες ADHD but still me likes. :)

και για μενα ειναι καλυτερο για αρκετους λογους απο το 1 και 3, το θεωρω το ιδιο καλο με το 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A sloth is running faster than this game :P To performance είναι all over the place :( Θέλει drivers νομίζω asap.

βασικα διαβασα και εγω οτι δεν τρεχει καλα σε pc, κριμα πραγματικα γτ θα χαντακωθει τετοια παιχνιδαρα να το βγαζουν με προβληματα, ελπιζω να στρωσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο που είδα stream μοιάζει "στεγνό" port. Τα textures τα μετέφεραν αυτούσια (0 rework) και φαίνονται κάπως blurry και fugly. Σε κάρτες χειρότερες από 970/1060 θα έχει μάλλον drops σε 1080p/high. Εδώ είδα και slowdown στο nue fight (πρόβλημα που έχει και η ps4 έκδοση). Cpu δε φαίνεται να ζητά πολλά πράματα 40-60% usage σε 4 cores.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άπατο το κόβω να πηγαίνει και προσωπικά από τα video που έχω δει, δεν με συγκινεί όσο το Dark Souls (ίσως μου θυμίζει λίγο το 2 το οποίο και σιχαίνομαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται θα πρέπει να δοκιμαστεί πρώτα για να δούμε πως δουλεύει το game. Προσωπικά δεν είμαι ψείρας, αν η εμπειρία είναι τουλάχιστον όσο προσφέρει ένα base-PS4 τότε το παιχνίδι αξίζει και ας μην είναι PC βελτιωμένη έκδοση. Φυσικά όπως όλα τα παιχνίδια του είδους απαιτεί controller. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγες μερες εμειναν για την περιοδο των γιορτων. Αν δω τιμη κοντα στα 25ευρω απο εμπιστο απο αυτα που ψωνιζω καταστημα,θα το τιμησω μονο και μονο επειδη ειναι η complete εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...