Προς το περιεχόμενο

Cosmote tv Full Pack - 25 Ευρώ


aggelos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτή την στιγμή τι συμφέρει να κάνει κάποιος; Nova or OTE ;

Εξαρτάται τι θες να βλεπεις;Αν θες superleague,eurolegue η καλύτερες ταινίες πας nova,Αν θες champions league και ξενα πρωταθλήματα πας cosmote.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μέσα και οι φόροι στα 25€ η έξτρα ; Ξέρουμε ;

 

Τα γραφει στο λινκ του πρωτου ποστ. Ειναι ολα μεσα στην τιμη, τελικη ειναι:

 

NWmzEWglRgqYWKsjU-AypQ.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται τι θες να βλεπεις;Αν θες superleague,eurolegue η καλύτερες ταινίες πας nova,Αν θες champions league και ξενα πρωταθλήματα πας cosmote.

Και μηχανοκινητα COSMOTE

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα καλυτερα απο τα 336 που νομιζω θα πληρωσω κανονικα... τι success story και αυτο με το προγραμμα του οτε

Είσαι σίγουρος ότι έχεις 12 μήνες ακόμα;Ο οτε έδινε διετή τιμή με μονοετές συμβόλαιο αλλά πολλοί δε το γνωρίζουν και νομίζουν ότι έχουν δέσμευση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη προσφορα εχει παρει κανενας ; Ακου προσφορα που παιρνουνε βραδιατικα απο το 13888

doublε play 24 xl 26,80 και εκει πανω + 25,00 !! για το tv - δηλαδη συνολο κοντα 52 και σου καθιζουν και το τελος ενεργοποιησης

- που αμα τους το πεις λενε οτι μπορει να στο αφαιρεσουν απο το 2 ο λογαριασμο - ψεματα απλως το μοιραζουν

με επαιρναν και εμενα τις προαλλες καθε 1μησι ωρα μεχρι να απαντησω το απογευμα για αυτη την και καλα προσφορα. 52 ευρω το μηνα ειναι πολλα χρηματα ειπα στην ευγενικη κοπελα και ζητησα να σταματησουν να με καλουν για την ιδια προσφορα. Τελικα το επομενο πρωι ξαναπηραν...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους εχουν nova3play και εχει ληξει το συμβολαιο τους τρεχει προσφορα τα παντα ολα (κινητα,σταθερα,adsl24,full pack tv,multiview)στα 43ευρω + 5 ευρω vdsl !!! 24μηνη δεσμευση.

Εγω μολις ανανεωσα ,πρεπει να παρετε ομως να ζητησετε προσφορα με την απειλη οτι θα διακοψετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pier88 το συμβολαιο που εκανα ηταν τον απριλιο και εκανα αν θυμαμαι για 12-18μηνο, σιγουρα δεν ηταν παντως 24μηνο. Τωρα λειπω απο ελλαδα οποτε δεν μπορω να το εξακριβωσω επειδη ειναι στο ονομα μου κ οχι της γυναικας μου.. προσωπικα το ειχα βαλει αποκλειστικα για το πακετο discovery.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι σίγουρος,νομίζω ότι είναι 120€.

 

Σε επικοινωνία με COSMOTE.... το πέναλτι για διακοπή είναι το ίδιο είτε μένουν 3 ή 18 μήνες...

126€ για TV

137€ για 24 ADSL

 και αν δεν συνεχίσεις ή διακόψεις επιστρέφεις τον εξοπλισμό.... router και αποκωδικοποιητή...

Οπότε... εμένα που μου μένουν 3 μήνες θα περιμένω να λήξει και μετά άντε γεια...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε επικοινωνία με COSMOTE.... το πέναλτι για διακοπή είναι το ίδιο είτε μένουν 3 ή 18 μήνες...

126€ για TV

137€ για 24 ADSL

και αν δεν συνεχίσεις ή διακόψεις επιστρέφεις τον εξοπλισμό.... router και αποκωδικοποιητή...

Οπότε... εμένα που μου μένουν 3 μήνες θα περιμένω να λήξει και μετά άντε γεια...

Αφου εγινε μονομερης μεταβολη του περιεχομενου δεν υπαρχει πεναλτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...