Προς το περιεχόμενο

Cosmote tv Full Pack - 25 Ευρώ


aggelos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον φόρο στον φόρο τον επιβάλλει το κράτος, μην το φορτώνουμε στις εταιρίες

και οι εταιρείες θέλουν πελάτες όποτε αν φύγουν ολοι για το φόρο η θα κατεβάσουν την τιμή η θα πιέσουν να φύγουν οι φόροι η να μειωθούν  τόσο απλό.

δεν είπα οτι φταίει η εταιρεία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά καλησπέρα. Τι γνώμη σας θέλω έκλεισα ΟΤΕ tv την προηγούμενη εβδομάδα για 2 χρόνια full pack στα 22 ευρώ. Να το κάνω αξιζει; Η να παω σε εναν χρονο; εχω δυνατοτητα εντος 15 ημερες να κανω υπαναχωριση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Τι γνώμη σας θέλω έκλεισα ΟΤΕ tv την προηγούμενη εβδομάδα για 2 χρόνια full pack στα 22 ευρώ. Να το κάνω αξιζει; Η να παω σε εναν χρονο; εχω δυνατοτητα εντος 15 ημερες να κανω υπαναχωριση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Η προσωπική μου γνώμη είναι ότι ειδικά στη συνδρομητική tv τα 2 χρόνια δεν είναι ότι καλύτερο.Όπως βλέπουμε τα πράγματα αλλάζουν και τους πελάτες δε τους ρωτάει κανείς.Γιατί να δεσμευτείς και να μην έχεις την επιλογή να το ξανασκεφτεις του χρόνου;Αν είσαι ευχαριστημένος,ανανεώνεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσωπική μου γνώμη είναι ότι ειδικά στη συνδρομητική tv τα 2 χρόνια δεν είναι ότι καλύτερο.Όπως βλέπουμε τα πράγματα αλλάζουν και τους πελάτες δε τους ρωτάει κανείς.Γιατί να δεσμευτείς και να μην έχεις την επιλογή να το ξανασκεφτεις του χρόνου;Αν είσαι ευχαριστημένος,ανανεώνεις.

Επειδή θεωρώ πως αν είναι ικανοποιημένος τον πρώτο χρόνο και θελήσω να κάνω ανανέωση για δεύτερο θα με χρεώσουν κανονικά την τιμή του πακέτου και δεν θα κάνουν προσφορά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θεωρώ πως αν είναι ικανοποιημένος τον πρώτο χρόνο και θελήσω να κάνω ανανέωση για δεύτερο θα με χρεώσουν κανονικά την τιμή του πακέτου και δεν θα κάνουν προσφορά.

Ακόμα και τότε (που δεν γίνεται αυτό)θα έχεις την επιλογή να διακόψεις και να κάνεις νέο συμβόλαιο.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...