Προς το περιεχόμενο

Cosmote tv Full Pack - 25 Ευρώ


aggelos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορώ να θέσω μια ερώτηση; Εχω cosmote TV και βλέπω κατά κύριο λόγο Nat και discovery και ξενέρωσα που αφαίρεσαν τα κανάλια. Υπάρχει περίπτωση να το διακόψω χωρίς penalty ισχυριζομενος ότι με τα νέα δεν είμαι ευχαριστημένος; Η δέσμευση μου λήγει σε 20 μήνες.

Σε κάποιους συνδρομητές (Όχι όλους) έγινε αύξηση 2€,αν είσαι μέσα σε αυτούς μπορείς να διακόψεις χωρίς πέναλτι.Αν δεν είσαι,κανε καταγγελία στο συνήγορο του καταναλωτή και δες τι θα σου πούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα καναλια που μπηκανε δεν εχουνε ακομα υποτιτλους και τα περισσοτερα εχουνε χαλια εικονα..

 

 

Προσωπικά λόγω της αφαίρεσης των καναλιών του πακέτου Discovery θα είναι και ένας λόγος να γυρίσω άμεσα στη Nova.

Τα καινούρια κανάλια, κατά την προσωπική μου άποψη πάντα, δεν αξίζουν καθόλου ούτε μπορούν να αντικαταστήσουν αυτά του Discovery.

 

 

όχι δεν αξίζουν τα κανάλια που μπήκαν και αφαιρέθηκαν τα άλλα...μόνο το fox sports κάτι λέει 

και επίσης γτ το ανέβασες στις προσφορές;;; γτ δεν υπάρχει κάποια προσφορά 

 

 

Καμία σχέση.... προτιμούσα τα παλιά..... και ιδιαίτερα η γυναίκα μου (TLC, IDX) που σταμάτησε να βλέπει COSMOTE TV πια....

Είναι δυνατόν να βγάλουν το Discovery και να είναι όλα καλά ???????????????????

Προσωπικά δεν θα ανανεώσω ..... εξάλλου τα αθλητικά τα βλέπουμε μέσω kodi, internet κτλ....

Θα κινηθώ για το Nova3play Family που περιέχει το Discovery και το Discovery Showcase HD (TLC, IDX, Animal Planet,  Discovery Science κτλ)

 

Με καλυψαν οι προλαλίσαντες, συμφωνω απολυτα. Ως συνδρομητης της 3+ χρονια χασαμε σημαντικα και καλα καναλια και τα καινουρια που μπηκαν εκτος του οτι ακομα δεν εχουν υποτιτλους (τραγικο να πουλας δορυφορικο πακετο χωρις υποτιτλους αλλα ειναι κατι που διορθωνεται) εχουν πολυ χειροτερη ποιοτητα εικονας.

 

Αναλογως του τι θα συμβει και με την Cyta, αν την εξαγορασει καμια Voda και πεσουμε εκει ισως σκεφτω και εγω τη λυση του Nova Family για τα καλα καναλια που χαθηκαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό περιλαμβάνει μόνο τα δορυφορικά, χωρίς ιντερνετ και τηλεφωνία;

 

Χωρις.

 

Προσωπικα διεκοψα αφου εληξε και το συμβολαιο μου. Μου προτειναν 22€ αλλα και παλι μου φανηκαν πολλα αφου πληρωνα 20€ μαζι με τα discovery και Eurosport.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις.

 

Προσωπικα διεκοψα αφου εληξε και το συμβολαιο μου. Μου προτειναν 22€ αλλα και παλι μου φανηκαν πολλα αφου πληρωνα 20€ μαζι με τα discovery και Eurosport.

Είσαι από τους τυχερούς.Εγώ ανανέωσα 10 μέρες περίπου πριν γίνει η αλλαγη των καναλιών πιστεύοντας ότι θα παραμείνει ως έχει το πακέτο και την πάτησα.Ευτυχώς γιά ένα χρόνο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο το ζουμί και άρα το βάρος έχει πέσει στα αθλητικά που έχει champions league και τα 4 μεγαλύτερα πρωταθλήματα της Ευρώπης. 

 

Που εδώ που τα λέμε αυτό είναι που έχει ζήτηση γιατί αφορά κάτι που είναι live και που υπάρχει επιθυμία για μετάδοση στη γλώσσα σου.

 

Όλα τα άλλα, ταινίες , παιδικά , ντοκιμαντέρ κλπ πέρα του ότι έχουν κοινό πιο περιορισμένο, υπάρχουν άφθονες άλλες λύσεις με torrent, kodi, youtube κλπ και με την άνεση της επιλογής αφού δεν υπάρχει ο παράγοντας του ζωντανού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο το ζουμί και άρα το βάρος έχει πέσει στα αθλητικά που έχει champions league και τα 4 μεγαλύτερα πρωταθλήματα της Ευρώπης.

 

Που εδώ που τα λέμε αυτό είναι που έχει ζήτηση γιατί αφορά κάτι που είναι live και που υπάρχει επιθυμία για μετάδοση στη γλώσσα σου.

 

Όλα τα άλλα, ταινίες , παιδικά , ντοκιμαντέρ κλπ πέρα του ότι έχουν κοινό πιο περιορισμένο, υπάρχουν άφθονες άλλες λύσεις με torrent, kodi, youtube κλπ και με την άνεση της επιλογής αφού δεν υπάρχει ο παράγοντας του ζωντανού.

Πολύ φοβάμαι ότι θα χάσει και κάτι από τα αθλητικά γιατί λήγουν και οι απέναντι εχουν συμπράξει(nova.wind.voda) αν και τα eurosport είναι μεγάλη απώλεια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιανουάριο λήγει το δικό μου και κάνω διακοπή, δεν ξέρω αλλά εδώ και 5 μήνες κάτι δεν μου κάθετε καλά στο πρόγραμμα τους, συν που αφαίρεσαν το discovery science το μοναδικό που έπαιζε στην τύχη και είχε ενδιαφέρον.

Άσε που το tv plus είναι για τα μπάζα για τα δικά μου δεδομένα, το ondemand πανάκριβο 3.5€ η ταινία HD.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη προσφορα εχει παρει κανενας ; Ακου προσφορα που παιρνουνε βραδιατικα απο το 13888

doublε play 24 xl  26,80 και εκει πανω + 25,00  !! για το tv - δηλαδη συνολο κοντα 52 και σου καθιζουν και το τελος ενεργοποιησης

- που αμα τους το πεις λενε οτι μπορει να στο αφαιρεσουν απο το 2 ο λογαριασμο - ψεματα απλως το μοιραζουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υποβάθμιση ξεκίνησε από το History Channel που ήταν και το κανάλι του πακέτου με την υψηλότερη τηλεθέαση.
 
Γενικά όμως έχει πλάκα ο οτε.


Είχα το φουλ πακέτο 22€. Πολλά προβλήματα από την αρχή και κατά την διάρκεια του συμβολαίου, σε σημείο που κάποιες φορές απλά δεν βλέπαμε. Λέγανε θα αλλάξουμε αποκωδικοποιητή αν ξανατύχει, την επόμενη φορά όμως γιατί κάθε φορά έβρισκαν μια διαφορετική δικαιολογία να το αποφύγουν. Και την επόμενη, και την επόμενη.
 
Και άντε ξαναπάρε τους τεχνικούς για έλεγχο και reset, και πάλι, και πάλι. Σημειωτέον, δορυφορική σύνδεση. Πρέπει στην διετία να έχω πάρει 20-25 φορές και επαναλαμβάνω ότι κάποια στιγμή απλά παρέδωσα και το άφηνα για καιρό κλειστό.
 
Επειδή δεν μπορώ την μανούρα γιατί δεν θέλω να μιλήσω άσχημα σε κάποιον που δεν φταίει προσωπικά, το πλήρωνα και έλεγα θα λήξει να το κόψω.
 
Με παίρνουν λοιπόν μια εβδομάδα αφού έχει λήξει και αφού έχω κάνει αίτημα διακοπής να μου προτείνουν να ανανεώσω με 26€.
Γιατί έτσι.
Μάλλον το σκεπτικό είναι, αφού βλέπεις ότι με 22€ δεν δουλεύει, δώσε κάτι παραπάνω. Και έφτασα κι εγώ για πρώτη φορά να πω αυτό που λένε πολλοί. πΟΤΕ

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς πως δίνει εδώ και μήνες το συγκεκριμένο πακέτο σε αυτή την τιμή και το παρουσιάζει εικονικά σαν προσφορά ή εννοείς πως το περιεχόμενο πλέον δεν δικαιολογεί την τιμή οπότε δεν υπάρχει (για εσένα προσωπικά) προσφορά;

για την τιμή του πακέτου και όχι του περιεχομένου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλια μου διναν χωρις χρονο ομιλιας 36,90 - και μου κανουν χαρη τωρα αν μου το ανανεωσουν

με το πακετο tv στη τιμη καταλογου παρακαλω !

Να σου λενε τετοια με θρασος οτι σας παιρνουμε και απο το τμημα προσφορων και σας κανουμε χαρη τους στελνεις στο δι@λο και το κανεις μεσω του site του οτε στη μιση τιμη ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κάτι βδομάδες είχε παίξει στα 22 αν θυμάμαι καλά, βγήκε ξανά στα 25 € με 12μηνη δέσμευση και έπειτα στα 30,70 €

Δώρο Κεραία, Εγκατάσταση και εξωτ. δίσκος 500GB (Μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων)

 

Για πείτε εσείς που είστε ήδη συνδρομητές, αξίζουν τα κανάλια που μπήκαν στην θέση αυτών που αφαίρεσαν;

 

https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/configurator.jsp?productId=prod450024

100% οχι...Ειναι καταστροφη..προσωπικα σταματησα να βλεπω δορυφορικο και δεν εχω πλεον τι να δω !!! Ολα μα ολα ειναι σαπια εκτος απο το BBC Earth

Προσωπικά λόγω της αφαίρεσης των καναλιών του πακέτου Discovery θα είναι και ένας λόγος να γυρίσω άμεσα στη Nova.

Τα καινούρια κανάλια, κατά την προσωπική μου άποψη πάντα, δεν αξίζουν καθόλου ούτε μπορούν να αντικαταστήσουν αυτά του Discovery.

Συμφωνω και επαυξανω περιπου τη μιση μερα εβλεπα Discovery...τωρα χωρις αυτο δεν εχω παρα μονο κανενα αγωνα. Βγηκαν και τα Eurosport...αυριο εχει αγωνα στο WEC ...καπουτ...επισης εχει ολα τα tennis σχεδον και αρκετα ακομα κατα αποκλειστικοτητα. Το αμερικανικο αθλητικο FOX SPORTS εχει μονο αμερικανικες αηδιες

Καμία σχέση.... προτιμούσα τα παλιά..... και ιδιαίτερα η γυναίκα μου (TLC, IDX) που σταμάτησε να βλέπει COSMOTE TV πια....

Είναι δυνατόν να βγάλουν το Discovery και να είναι όλα καλά ???????????????????

Προσωπικά δεν θα ανανεώσω ..... εξάλλου τα αθλητικά τα βλέπουμε μέσω kodi, internet κτλ....

Θα κινηθώ για το Nova3play Family που περιέχει το Discovery και το Discovery Showcase HD (TLC, IDX, Animal Planet,  Discovery Science κτλ)

Ακριβως οπως τα λες..και ακριβως αυτο θα κανω και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...