Προς το περιεχόμενο

Cosmote tv Full Pack - 25 Ευρώ


aggelos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε οταν γινει μεβτα αθλητικα θα δω τι με συμφερει και θα φυγω. αλλα νομιζω ειναι υπερβολη τοσο κραξιμο για καποια καναλια.. οκ το euroσport αλλα για το diacovery? εχει το viasat αν θες να δεις ντοκιμαντερ εχει κ αλλα που δν τα ξερω γιατι χρειαζεται εν βλεπω.

 

για αυτο να κανετε συμβολαια για 1 χρόνο..

 

και δεν διαφωνω μαζι σου απλα λεω την γνωμη μου. κ εγω θα τα ηθελα σου λεω απλα δεν θα πεθανω κιολας!

Προφανως για τον καθενα η επιλογη ειναι αναλογως των γουστων του και για αυτα πληρωνει.

Οι πιο πολλοι λοιπον επιλεγουν θεωρω με βαση το αθλητικο κομματι και παραλληλα το μπουκετο του παροχου  τους προσφερει και αλλα.Ομως το τι επιλεγει ο καθενας ειναι αποκλειστικα θεμα δικο του και δεν εχει σχεση με το τι αρεσει στο υπολοιπο κοινο και για το οποιο δεν εχει δικαιωμα να τον κρινει.

 

Ετσι λοιπον την εποχη αυτη εχει επιλεξει να στερηθει κατι αλλο ωστε να εχει αυτην την διασκεδαση.Εχει λοιπον καθε δικαιωμα εφοσον  δεν τον ικανοποιει αυτη η διασκεδαση με ευθυνη του παροχου στην συγκεκριμενη περιπτωση να παραπονεθει και να ζηταει το δικιο του με καθε νομιμο τροπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά ΟΤΕ έχω για τα αθλητικά.

 

Καλά τα Discovery αλλά σαν το FOX για μένα δεν έχει. NFL, NHL είναι αθλήματα που γουστάρω και γενικά χαζεύω αρκετά το τελευταίο 12 ήμερο.

 

Για τα υπόλοιπα κανάλια δεν έχω άποψη, αν και το crime είναι κάτι που θα με ενδιέφερε προσωπικά να παρακολουθήσω αλλά οτιδήποτε σε εικόνα SD για μένα απορρίπτεται - και απ' όσο βλέπω δεν θα προστεθεί HD έκδοση.

 

Γενικά η cote παίζει εκ του ασφαλούς. Έχει champions league - europa, Αγγλία, Ισπανία, Γερμανία, Ιταλία. Δεν έχει αντίπαλο στα αθλητικά.

 

Όποιος έχει το ανωτέρω πακέτο θα παίρνει τα γκάφρα μου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή είχα ενθουσιαστεί με το άκουσμα για Crime+Investigation, με το CBS reality και όλα τα Viasat.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ όμως τα έβαλαν σε sd ποιότητα, βασικά σε VHS και δεν μπορείς σε καμιά περίπτωση να τα παρακολουθήσεις, εκτός και αν έχεις αντίκα τηλεόραση 20 ιντσών οπότε την παλεύεις κάπως. Απλά απαράδεκτοι εκεί στην cosmote.

Το τραγικό είναι πως δεν είναι στα πλάνα τους να τα βάλουν σε HD! ( Για παράδειγμα στην Ιταλία το Crime+investigation είναι σε HD)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση επειδή δεν έχω καταλάβει... Όλα τα κανάλια τους είναι μεταγλωττισμένα ή όχι??? Δοκιμαντερ ταινίες κτλπ.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση επειδή δεν έχω καταλάβει... Όλα τα κανάλια τους είναι μεταγλωττισμένα ή όχι??? Δοκιμαντερ ταινίες κτλπ.?

Απο τα 10 νέα κανάλια που μπήκαν τα 3 έχουν Ελληνικούς υπότιτλους.Αν έχει αλλάξει κάτι ας με διορθώσει κάποιος γιατί δεν παρακολουθώ μετά την αλλαγή.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ επειδη λενε πολλοι μπηκαν sd βγηκαν hd

μπηκαν 6 hd κ 4 sd

Δε μπήκαν έτσι ακριβώς.Μετά από πολλές διαμαρτυρίες αποφάσισαν να τα γυρίσουν σε HD.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα σήμερα και εγώ καταγγελία της σύμβασης με εξώδικο , ας μην τα έκοβαν.

 

Μου αρέσεις. Το ίδιο θα έκανα και εγώ αν δεν είχα και Nova για τα Discovery.

 

Για την ιστορία το Viasat History πρέπει να έκαναν κανένα 6μηνο να το υποτιτλίσουν, καλά κρασιά τώρα που έχουν 10 νέα κανάλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσεις. Το ίδιο θα έκανα και εγώ αν δεν είχα και Nova για τα Discovery.

 

Για την ιστορία το Viasat History πρέπει να έκαναν κανένα 6μηνο να το υποτιτλίσουν, καλά κρασιά τώρα που έχουν 10 νέα κανάλια.

Σωστά όλα αυτά,το θέμα είναι να μπορούσαμε να φύγουμε χωρίς το πέναλτι κ χωρίς να πληρώνουμε γιά εξώδικα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς οπως και στα κινητά σταθερά και γενικά παντού τίποτα δεν αλλαζει προς το καλύτερο σε εμας διοτι δεν έχουμε ομαδικό πνεύμα καταναλωτή και καμια τετοια προσπάθεια απο καταναλωτικές οργανώσεις δεν υπάρχει .μόνο με μαζικό μποϊκοτάζ και με την προϋπόθεσή οτι ισως χάσουμε κατι για λιγο θα σωθούμε.

οσο μένουμε η απλα πάμε απο το ενα στο αλλο έτσι απλα τοτε θα ειναι κάθε φορα χειρότερα.

για παράδειγμα αν ομαδικά καταγγείλαμε τις συνδέσεις στα δίκτυα για το φόρο στο φόρο .για τα κανάλια αλλα με την λογική ομαδικά σε οργάνωση ώστε να καταλάβουν οτι θα χάσουν χιλιάδες δεκάδες η εκατοντάδες χιλιάδες συνδρομητές απλά χε@@@ν για εμας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πεις φευγω αρχιζει και πεφτει η τιμη . Ο οτε αμα εχεις αναγκη για ιντερνετ και τηλεφ. με 30 λεπτα :P προς κιν . μπορει να σου χωσουν και διπλασια τιμη . Ολοι δαγκωνουν αλλα να θελει τετοιο παζαρι και τελικα κλεινωντας μου αντιπροτ 8,90 για να κρατησω το βασικο TV αυτο που σκουζανε οτι δεν υπαρχει και δε γινεται ... τους εστειλα στο δι@ολο για λογους αρχης .Και 20 να δινουν το full δε ανανεωνω οτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά όλα αυτά,το θέμα είναι να μπορούσαμε να φύγουμε χωρίς το πέναλτι κ χωρίς να πληρώνουμε γιά εξώδικα.

 

 

Η γκρίνια των γυναικών στο σπίτι μου κοστίζει περισσότερο!! :lol:  :lol:  :mrgreen:  :mrgreen:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα έχει καταφέρει κανεις διακοπή χωρις να του ζητησουν ρήτρα? Προσωπικα δεν βλεπω αθλητικα , μονο ταινίες και πολυ discovery  και ξενέρωσα απιστευτα. Εφυγα απο forthnet dp + full nova στα ~42 ευρο επειδη μου έκαναν ψηστηρι απο κοσμοτε για 28 ευρο τελική full pack ,και πετυχα και καλη τιμη σε vodafone dp , οποτε ειμαι παλι στα ~40 ευρο με την ψευδαίσθηση ότι θα έχω καλυτερα κανάλια , αλλα πλέον δεν άξιζει να δινω 30 ευρο κοντα το μηνα για ταινιες μονο . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...