Προς το περιεχόμενο

Δακτυλιος στην Αθηνα


Racerr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Νομίζω δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Θα τικάρεις το κουτάκι Ο οδηγός του οχήματος είναι διαφορετικός από τον κάτοχο της άδειας κυκλοφορίας (αιτών) και θα γράψεις και τα δικά σου στοιχεία

 @ThisFish σε κάνω tag, για να το δεις γιατί ξέχασα να το γράψω. Όταν λέμε μένεις κέντρο εννοείς μέσα στα όρια του μικρού δακτυλίου? γιατί μόνο όσοι μένουν εκεί δικαιούνται το "ελευθέρας"

Ναι μιλάμε για Εξάρχεια. Γονείς εκτός κέντρου. Δεν θα χρειαστεί να μπει κανεις σε διαδικασίες μεταβίβασης οχήματος κλπ δηλαδή..;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 433
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, ThisFish είπε

Ναι μιλάμε για Εξάρχεια. Γονείς εκτός κέντρου. Δεν θα χρειαστεί να μπει κανεις σε διαδικασίες μεταβίβασης οχήματος κλπ δηλαδή..;

Τι να σου πω? Όπως φαίνεται όχι. Πάνω στην άδεια που θα πάρεις θα αναγράφονται και τα 2 ονόματα, οδηγού και ιδιοκτήτη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Τι να σου πω? Όπως φαίνεται όχι. Πάνω στην άδεια που θα πάρεις θα αναγράφονται και τα 2 ονόματα, οδηγού και ιδιοκτήτη. 

Καλά λες... σε ευχαριστώ πολύ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, DjTony είπε

Εμένα πάντως clio 2017 diesel βγήκε αμέσως η κάρτα δακτυλίου. Ούτε τέλη έχουμε ούτε τίποτα εμείς, είμαστε καθαροί με 80γρ CO2

Screenshot_20211022-223401_Acrobat for Samsung.jpg

Ποσα κυβικα ειναι; με DPF η adBlue; Πολυ χαμηλους ρυπους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, isim είπε

Ποσα κυβικα ειναι; με DPF η adBlue; Πολυ χαμηλους ρυπους...

1500 με DPF. Όλα τα clio νομίζω τα πετρέλαια έτσι βγαίνουν. Για αυτό δεν έχουν και τέλη και τα προτιμάει πολύ κόσμος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/10/2021 στις 7:47 ΜΜ, Μάκαρος είπε

VW Polo  καινούριο αγορασμένο πριν 3 βδομαδες, στην αδεια αναφέρει 121 γραμμάρια, στο gov που μπήκα από περιέργεια αναφέρει 104 γραμμάρια και βγάζει πιστοποιητικό κανονικά. Τι φάση ; 😂

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υποκρισία και της κλιματικής αλλαγής και της δήθεν πράσινης ενέργειες.

Επιτρέπεται λέει η κυκλοφορία αυτοκινήτων με εργοστασιακό υγραέριο και δεν επιτρέπεται σε όσους έχουν κάνει μετατροπή. Δηλαδή το ένα καίει πράσινο υγραέριο και το άλλο μαύρο. Όλα για την αρπαχτή γίνονται με το μανδύα της ατμοσφαιρικής ρύπανσης. Πες θέλω να αναγκάσω κάποιους που πρέπει καθημερινά να κυκλοφορήσουν στο κέντρο να αγοράσουν καινούργιο αυτοκίνητο να τα αρπάξω από δασμούς και φόρους και άσε τη μόλυνση.

Έτσι κι αλλιώς το κέντρο έχει γίνει αφιλόξενο για τα αυτοκίνητα ας το κλείσει τελείως ή ας βάλει διόδια και να πηγαίνει όποιος και όταν έχει ανάγκη. Αλλά τι ψάχνουμε ρε παιδιά στην Ελλάδα που ζούμε αν γίνει κάτι τέτοιο απλά θα βολευτούν οι κολητοί των εκάστοτε κυβερνώντων που θα βγάλουν καρτούλα σαν μόνιμοι κάτοικοι όπως γίνεται συνήθως και θα μπαίνουν τζάμπα  όταν και όποτε τους γουστάρει.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, papoys1 είπε

Η υποκρισία και της κλιματικής αλλαγής και της δήθεν πράσινης ενέργειες.

Επιτρέπεται λέει η κυκλοφορία αυτοκινήτων με εργοστασιακό υγραέριο και δεν επιτρέπεται σε όσους έχουν κάνει μετατροπή. Δηλαδή το ένα καίει πράσινο υγραέριο και το άλλο μαύρο. Όλα για την αρπαχτή γίνονται με το μανδύα της ατμοσφαιρικής ρύπανσης. Πες θέλω να αναγκάσω κάποιους που πρέπει καθημερινά να κυκλοφορήσουν στο κέντρο να αγοράσουν καινούργιο αυτοκίνητο να τα αρπάξω από δασμούς και φόρους και άσε τη μόλυνση.

Έτσι κι αλλιώς το κέντρο έχει γίνει αφιλόξενο για τα αυτοκίνητα ας το κλείσει τελείως ή ας βάλει διόδια και να πηγαίνει όποιος και όταν έχει ανάγκη. Αλλά τι ψάχνουμε ρε παιδιά στην Ελλάδα που ζούμε αν γίνει κάτι τέτοιο απλά θα βολευτούν οι κολητοί των εκάστοτε κυβερνώντων που θα βγάλουν καρτούλα σαν μόνιμοι κάτοικοι όπως γίνεται συνήθως και θα μπαίνουν τζάμπα  όταν και όποτε τους γουστάρει.

 

Αυτο γινεται γιατι το δικο σου υγραεριο μπορεις να το πειραξεις και να αλλαξει τους ρυπους οπως σε βολευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Αυτο γινεται γιατι το δικο σου υγραεριο μπορεις να το πειραξεις και να αλλαξει τους ρυπους οπως σε βολευει.

Ενώ τα εργοστασιακά υγραέρια δεν πειράζονται ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Ενώ τα εργοστασιακά υγραέρια δεν πειράζονται ε?

Δεν ξερω, παντως οταν εβαλα υγραεριο κανεις δε μου μετρησε τους ρυπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ntinaras είπε

Δεν ξερω, παντως οταν εβαλα υγραεριο κανεις δε μου μετρησε τους ρυπους.

Περίεργο, όσα αυτοκίνητα βάζουν υγραέριο περνάνε από ειδικό έλεγχο υγραεριοκίνησης στα ΚΤΕΟ, εσένα το δικό σου πως δεν πέρασε αυτόν τον έλεγχο?

Εκτός και αν δεν δηλώθηκε, ή αν τη διαδικασία αυτή την έκανε ο μηχανικός σου χωρίς να το γνωρίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...