Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi 4A (16Gb) @Germanos, @Cosmote 99€ - 20% Επιστροφή Eurobank = 80€ [ΤΕΛΟΣ]


vasilk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έκαναν price match στα 99 ευρώ Κωτσόβολος και You.gr, από όσο είδα.

 

100€ και φθηνότερα το έχουν πολλοί. Το κέρδος (η προσφορά) εδώ δεν είναι τα 100€ που είναι η νορμάλ τιμή του αλλά το 20% επιστροφή που μπορείς να πετύχεις στα καταστήματα Γερμανός και Cosmote και να πάει στα 80€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μιλησα με τον Γερμανο. Η επιστροφη 20% δεν δινεται για καμια αγορα online και πληρωμη στο καταστημα με πιστωτικη καρτα.

Δινεται μονο για προιοντα που ειναι διαθεσιμα σε καταστηματα ηδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

"Δεν ισχύει για τις online συναλλαγές"  γράφει. Αν εσύ την πληρώσεις στο φυσικό κατάστημα τότε η συναλλαγή δεν θα είναι "online" και θα πάρεις το 20% επιστροφή. Αρκεί να έρθει και να πληρώσεις μέχρι το Σάββατο.
Για να είσαι 100% σίγουρος πάρε ένα τηλέφωνο στο κατάστημα που θα το παραλάβεις και για το 20% και για μέρα παραλαβής.

 

Πήρα τηλ, ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ το 20% αν έχουμε παραγγείλει ηλεκτρονικά και πάμε από το κατάστημα να παραλάβουμε.

 

edit: με πρόλαβε ο φίλος από πάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω πιστευω οτι δεν ξερουν τι σας λενε, ή δεν καταλαβαν τι ρωτησατε ή δεν γνωριζουν τι συμβαινει. Γιατι αν ισχυει αυτο που γραφετε, ανετα γινονται καταγγελιες για παραπλανηση. Ειναι ξεκαθαρο οτι δεν αφορα online συναλλαγες, αγορες. Συναλλαγες, αγορες = πληρωμη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω οτι δεν ξερουν τι σας λενε, ή δεν καταλαβαν τι ρωτησατε ή δεν γνωριζουν τι συμβαινει. Γιατι αν ισχυει αυτο που γραφετε, ανετα γινονται καταγγελιες για παραπλανηση. Ειναι ξεκαθαρο οτι δεν αφορα online συναλλαγες, αγορες. Συναλλαγες, αγορες = πληρωμη.

 

 

Στο site πάντως γράφει 

 

 

«Η προσφορά δεν ισχύει για αγορές που θα πραγματοποιηθούν στο www.germanos.gr»

 

 

Αν έχω παραγγείλει λοιπόν κάτι από εκεί, δεν είναι άσχετο το πως θα πληρώσω ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο site πάντως γράφει 

 

 

Αν έχω παραγγείλει λοιπόν κάτι από εκεί, δεν είναι άσχετο το πως θα πληρώσω ; 

 

Δεν λεει παραγγελιες, αγορες λεει. Δεν κανεις αγορα απο το site, παραγγελια κανεις. Ειπαμε αγορα=πληρωμη.

Και στους ορους προσφορων της επιστροφης γραφουν κατα καιρους οτι πρεπει να γινει η πληρωμη σε φυσικο καταστημα για να μπει επιστροφη, σε ηλεκτρονικες αγορες γραφουν με ψιλα γραμματα οτι δεν διδεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πηρα και γω να ρωτησω αυτο ακριβως. Μου ειπαν πως ορθως δεν θα παρω την επιστροφη αν παραγγειλω τηλεφωνικα και μεσω του σαιτ ακομα και με παραλαβη απο το καταστημα. ΕΑΝ ΟΜΩΣ το καταστημα παραγγειλει για εμενα και προλαβει και ερθει μεχρι το σαββατο και το παρω τοτε θα ισχυει. Παραλογο μου φαινεται και εμενα. Πως δηλαδη η eurobank θα ξεχωρισει αν ηταν ή οχι σε στοκ και θα αποδωσει αναλογα την επιστροφη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...