Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi 4A (16Gb) @Germanos, @Cosmote 99€ - 20% Επιστροφή Eurobank = 80€ [ΤΕΛΟΣ]


vasilk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρώην χρήστης Samsung Galaxy S2, νυν χρήστης Samsung Galaxy Note 3.... αξίζει να το πάρω ως δεύτερη συσκευή?

Τι υπέρ και τι κατά έχει?

Θα πάρει επίσημο update από Android 6 σε Android 7?

Επεξ/σία από Ekzema043
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πάρεις απο γερμανό, έχει μια δωροεπιταγή 10 ευρώ που δίνει (μάλλον σε όλους, εγώ σε 2 κινητά που το δοκίμασα μου την εβγαλε και στα 2) εάν σκανάρεις με το shazam μια εικόνα που έχουν σε αφίσα έξω απο τα μαγαζιά τους, οπότε θα σου βγει 89 ευρώ.

Τωρα για πρώτη συσκευή δεν ξέρω τις απαιτήσεις σου αλλά το πιο πιθανό είναι να μην σε καλύψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώην χρήστης Samsung Galaxy S2, νυν χρήστης Samsung Galaxy Note 3.... αξίζει να το πάρω ως δεύτερη συσκευή?

Τι υπέρ και τι κατά έχει?

Θα πάρει επίσημο update από Android 6 σε Android 7?

τα xiaomi έχουν miui shell που θα πει πολλά από αυτά που κάνουν τα κάνει το κέλυφος και δεν χρειάζεται να το υποστηρίζει το android (πχ δικαιόματα ασφάλειας εφαρμογών). Μη σε απασχολεί τι android έχει ένα xiaomi. Η έκδοση του miui του δίνει τον "χαρακτήρα" του στα πιο πολλά.  

 

Τα υπέρ είναι το miui που είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ shell με out of the box πολλά καλούδια (widgets, apps) και λειτουργικότητα (πως γίνονται τα πράγματα). Πχ πατάς ηχογράφηση κλήσης από κουμπί στην οθόνη χωρίς να έχεις εγκαταστήσει τπτ ούτε να εισαι root και τέτοια και πολλά άλλα. Πρέπει να δουλέψεις ένα για να καταλάβεις ή δες κανένα youtube με το πως λειτουργεί το miui (τώρα έκδοση 9).

 

Υ.Γ. Φαντάζομαι είναι η global edition με b20 αυτά που δίνουν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πάρεις απο γερμανό, έχει μια δωροεπιταγή 10 ευρώ που δίνει (μάλλον σε όλους, εγώ σε 2 κινητά που το δοκίμασα μου την εβγαλε και στα 2) εάν σκανάρεις με το shazam μια εικόνα που έχουν σε αφίσα έξω απο τα μαγαζιά τους, οπότε θα σου βγει 89 ευρώ.

Τωρα για πρώτη συσκευή δεν ξέρω τις απαιτήσεις σου αλλά το πιο πιθανό είναι να μην σε καλύψει...

για πες μπας και πάω το πλ logitech στα 9 ευρώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα προϊόντα Black Friday δεν ισχύουν οι Shazam κωδικοί μου είπαν.

 

 

 

Προς ενημέρωση όλων των μελών που έχουν την ίδια απορία, πήγα στο κατάστημα να παραλάβω τη sencor 48", δε γίνεται να πάρουμε την επιστροφή αν ρίξαμε ηλεκτρονικά την παραγγελία.

Δε γίνεται ούτε να ακυρώσουμε την παραγγελία και να θεωρήσει το κατάστημα ότι την έχει στοκ ώστε να προχωρούσαμε σε εκ νέου αγορά από το φυσικό κατάστημα, αφού αν την ακυρώσουμε οφείλουν να τη στείλουν πίσω στα κεντρικά.

Άσχετο αλλά τι παίζει με την συγκεκριμένη; Αξίζει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες μπας και πάω το πλ logitech στα 9 ευρώ .

Η 10ευρη επιταγή ισχύει για αγορές από 50€ και πάνω. Δεν λέει πουθενά ότι δεν ισχύει για τιμές BF, νομίζω και κάποια μέλη λίγο πίσω ανέφεραν ότι έκαναν χρήση της δωροοεπταγης στο 4a
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 10ευρη επιταγή ισχύει για αγορές από 50€ και πάνω. Δεν λέει πουθενά ότι δεν ισχύει για τιμές BF, νομίζω και κάποια μέλη λίγο πίσω ανέφεραν ότι έκαναν χρήση της δωροοεπταγης στο 4a

Πήρα το Xbox στα 199. Ρώτησα για την 10ευρη και μου είπαν πως δεν τη δέχονται στα προϊόντα Black Friday. Η επιστροφή στη eurobank όμως έγινε κανονικά 20%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα xiaomi έχουν miui shell που θα πει πολλά από αυτά που κάνουν τα κάνει το κέλυφος και δεν χρειάζεται να το υποστηρίζει το android (πχ δικαιόματα ασφάλειας εφαρμογών). Μη σε απασχολεί τι android έχει ένα xiaomi. Η έκδοση του miui του δίνει τον "χαρακτήρα" του στα πιο πολλά.

 

Τα υπέρ είναι το miui που είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ shell με out of the box πολλά καλούδια (widgets, apps) και λειτουργικότητα (πως γίνονται τα πράγματα). Πχ πατάς ηχογράφηση κλήσης από κουμπί στην οθόνη χωρίς να έχεις εγκαταστήσει τπτ ούτε να εισαι root και τέτοια και πολλά άλλα. Πρέπει να δουλέψεις ένα για να καταλάβεις ή δες κανένα youtube με το πως λειτουργεί το miui (τώρα έκδοση 9).

 

Υ.Γ. Φαντάζομαι είναι η global edition με b20 αυτά που δίνουν;;

Δεν έχω την παραμικρή ιδέα πραγματικά! Τελείως άσχετος και αδιάβαστος όσον αφορά τα Xiaomi..

Για αυτό μπήκα πρώτα να ρωτήσω, μην το πάρω και "το φάω στη μάπα που λένε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πάρεις απο γερμανό, έχει μια δωροεπιταγή 10 ευρώ που δίνει (μάλλον σε όλους, εγώ σε 2 κινητά που το δοκίμασα μου την εβγαλε και στα 2) εάν σκανάρεις με το shazam μια εικόνα που έχουν σε αφίσα έξω απο τα μαγαζιά τους, οπότε θα σου βγει 89 ευρώ.

Τωρα για πρώτη συσκευή δεν ξέρω τις απαιτήσεις σου αλλά το πιο πιθανό είναι να μην σε καλύψει...

Ευχαριστώ για το tip.

Νορμάλ χρήση, πολύ browsing και πολύ μουσική, μετά τηλέφωνο, μηνύματά, φωτογραφίες κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πήρα διάφορα πράγματα από Black Friday στον Γερμανό και ισχύουν κανονικά οι δωρεπιταγες από shazam. Συγκεκριμένα χρησιμοποίησα και 10αρες επιταγές για αγορές άνω των 50€, αλλά και μια 20αρα για αγορές άνω των 100€. Στην τελική τιμή (αφαιρωντας δηλαδή τις επιταγές) πέρασε κανονικά το 20% της eurobank και μάλιστα κατευθείαν. Επίσης να ξέρετε ότι τρέχει και μια άλλη προσφορά, που με κάθε αγορά μπορούν να σου εκδοσουν επιτοπου δωρεάν καινούρια SIM με υπόλοιπο στον λογαριασμό την αξία των αγορών (ουσιαστικά μένουν περισσότερα χρήματα στο υπόλοιπο από την τελική αξία των αγορών αν αφαιρέσεις την επιστροφή της eurobank). Ωστόσο, αν κάνεις αγορές πάνω από 100€, το μαξ υπόλοιπο που πιστωνεται είναι τα 100€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...