Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi 4A (16Gb) @Germanos, @Cosmote 99€ - 20% Επιστροφή Eurobank = 80€ [ΤΕΛΟΣ]


vasilk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά πήρα διάφορα πράγματα από Black Friday στον Γερμανό και ισχύουν κανονικά οι δωρεπιταγες από shazam. Συγκεκριμένα χρησιμοποίησα και 10αρες επιταγές για αγορές άνω των 50€, αλλά και μια 20αρα για αγορές άνω των 100€. Στην τελική τιμή (αφαιρωντας δηλαδή τις επιταγές) πέρασε κανονικά το 20% της eurobank και μάλιστα κατευθείαν. Επίσης να ξέρετε ότι τρέχει και μια άλλη προσφορά, που με κάθε αγορά μπορούν να σου εκδοσουν επιτοπου δωρεάν καινούρια SIM με υπόλοιπο στον λογαριασμό την αξία των αγορών (ουσιαστικά μένουν περισσότερα χρήματα στο υπόλοιπο από την τελική αξία των αγορών αν αφαιρέσεις την επιστροφή της eurobank). Ωστόσο, αν κάνεις αγορές πάνω από 100€, το μαξ υπόλοιπο που πιστωνεται είναι τα 100€.

αυτο με τι sim ισχυει ανεξαρτητου αγορας ? Δηλαδη εγω τωρα που θα παω να παρω κατι με 20ε μπορω να ζητησω δωρεαν sim με χρονο ομιλιας μεσα 20ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο με τι sim ισχυει ανεξαρτητου αγορας ? Δηλαδη εγω τωρα που θα παω να παρω κατι με 20ε μπορω να ζητησω δωρεαν sim με χρονο ομιλιας μεσα 20ε?

Σε 4-5 διαφορετικά που ρώτησα ίσχυε και μόνο στο ένα μου είπαν ότι απλά δεν είχαν απόθεμα από τις συγκεκριμένες sim, αλλιώς ίσχυε κανονικά. Η αλήθεια είναι ότι μόνο στο ένα μου το είπαν οι ίδιοι και μάλιστα με τη λογική ότι είναι μόνο στο δικό τους αυτή η προσφορά. Μετά από ερώτησή μου σε διαφορετικά καταστήματα επιβεβαιωναν ότι ίσχυε και εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αντιστοιχο με αυτο που εχουν τα public (με καθε αγορα παιρνεις μια καρτα f2g με χρονο ομιλιας μεχρι 100 ευρω).

Αρα το κανει και ο Γερμανος.υπαρχει καποιος που εχει παρει αυτη την sim απο τον Γερμανο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αντιστοιχο με αυτο που εχουν τα public (με καθε αγορα παιρνεις μια καρτα f2g με χρονο ομιλιας μεχρι 100 ευρω).

Αρα το κανει και ο Γερμανος.υπαρχει καποιος που εχει παρει αυτη την sim απο τον Γερμανο?

Έχω πάρει τρεις συγκεκριμένα προχθές. Οι δύο έχουν μπει κανονικά και τα χρήματα, η τρίτη (που ήταν και μεγάλη αγορά και θα είχε το μαξ 100€) περιμένω ακόμα να μπουν τα χρήματα. Απ ότι με ενημέρωσαν σήμερα που πήρα είναι μαξ οι 5 μέρες και θα μπουν. Στα άλλα δύο μπήκαν σε ούτε 24ωρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει τρεις συγκεκριμένα προχθές. Οι δύο έχουν μπει κανονικά και τα χρήματα, η τρίτη (που ήταν και μεγάλη αγορά και θα είχε το μαξ 100€) περιμένω ακόμα να μπουν τα χρήματα. Απ ότι με ενημέρωσαν σήμερα που πήρα είναι μαξ οι 5 μέρες και θα μπουν. Στα άλλα δύο μπήκαν σε ούτε 24ωρο.

Πάντως στο Γερμανό που ψώνισα εγώ δεν ήξεραν τίποτα - προσπάθησα να τους το εξηγήσω αλλά μάταια.. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στο Γερμανό που ψώνισα εγώ δεν ήξεραν τίποτα - προσπάθησα να τους το εξηγήσω αλλά μάταια.. :mad:

Πάντως καλογρεζα (εκεί που μου το είπαν κιόλας), Νέα Ιωνία, Αργυρούπολη (τους είχαν τελειωσει) και Γλυφάδα ίσχυε τσεκαρισμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως καλογρεζα (εκεί που μου το είπαν κιόλας), Νέα Ιωνία, Αργυρούπολη (τους είχαν τελειωσει) και Γλυφάδα ίσχυε τσεκαρισμενα.

Μαλλον δεν εχουν καλη ενημερωση τα καταστηματα, γιατι κι εγω στο Βολο που ρωτησα δεν ηξεραν τιποτα για τη sim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει τρεις συγκεκριμένα προχθές. Οι δύο έχουν μπει κανονικά και τα χρήματα, η τρίτη (που ήταν και μεγάλη αγορά και θα είχε το μαξ 100€) περιμένω ακόμα να μπουν τα χρήματα. Απ ότι με ενημέρωσαν σήμερα που πήρα είναι μαξ οι 5 μέρες και θα μπουν. Στα άλλα δύο μπήκαν σε ούτε 24ωρο.

ειναι whats up? πακετα μπορεις να αγορασεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...